پیرمرد بوسنیایی با درهم کوبیدن 97 قوطی نوشابه با مشت وارد کتاب گینس شد

18/08/2019 03:42:00 ب.ظ

پیرمرد بوسنیایی با درهم کوبیدن 97 قوطی نوشابه با مشت وارد کتاب گینس شد

پیرمرد بوسنیایی با درهم کوبیدن 97 قوطی نوشابه با مشت وارد کتاب گینس شد

یک مرد 60 ساله اهل بوسنی و هرزگوین که 40 سال است در آلمان زندگی می‌کند، توانست با درهم کوبیدن 97

به گزارش روزنامه «سارایوو تایمز» محمد قهرمانویچ مردی 60 ساله و اهل بوسنی است که با نام «مُشت چکشی» معروف شده و سال‌هاست به ورزش تکواندو می‌پردازد و به شکستن اشیاء و اجسام مختلف با مشت علاقه دارد.این مرد در سال 2011 توانسته بود 74 قوطی نوشابه را با تنها یکی از مشت‌هایش درهم بکوبد و حالا با درهم کوبیدن 97 قوطی توانست رکورد خود را بهبود بخشیده و نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دیدار ترامپ با مشاوران ارشد خود درباره مذاکرات صلح با طالبانآقای ترامپ گفتگو با مشاوران امنیتی و نظامی خود را 'خوب' توصیف کرده و ابراز امیدواری کرده که 'در صورت احتمال' توافق با طالبان عملی شود.

مقابله به مثل ترکیه در برابر نفتی‌ها با آناتولی و گاپیک کارشناس محیط زیست گفت: از نظر پدافند غیر عامل اگر سدهایی که در گاپ ساخته شده و ۶۲۰ میلیارد متر مکعب مخزن دارد، مورد حمله تروریستی و بمباران قرار گیرد شهرهای بزرگی در سوریه و عراق برای همیشه از حیز انتفاع خارج می‌شوند و حتی تا بصره تخریب گسترده بوجود می‌آید.

با نصب سامانه هوشمند دیگر تماشاگر پشت در نمی‌ماند/ طبقه دوم ورزشگاه آزادی هنوز آماده نیستمدیر سامانه هوشمند ورودی ورزشگاه‌ها: با نصب سامانه هوشمند دیگر تماشاگر پشت در نمی‌ماند و بازار سیاه بلیت فروشی نخواهیم داشت درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی صحبت‌هایی شده و حتی ورودی مجزا هم طراحی شده، اما تصمیم گیری در مورد حضور آنها به عهده ما نیست

مشکل خامنه‌ای با پروژه «ایران ۲۰۴۰» دانشگاه استنفورد چیست♦️مشکل خامنه‌ای با پروژه «ایران ۲۰۴۰» دانشگاه_استنفورد چیست ⚡️ پویا آزادی، مدیر «پروژه ایران ۲۰۴۰» در دانشگاه استنفورد می گوید، گوید ایران از لحاظ منابع طبیعی و سرمایه انسانی کشوری غنی است؛ اما با فقر گسترده و مشکلات ریشه ای دیگر، دست به گریبان است.

پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند♦️ پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند ⚡️ ترامپ پیشتر در مورد روابط تجاری با چین نوشت: «البته که چین خواهان دست‌یافتن به یک توافق تجاری با ایالات متحده است؛ [اما] بگذارید اول با هنگ کنگ، انسانی برخورد کند.»

حرکت فلسطینیان به سمت مرز غزه با اسرائیل

قوطی نوشابه با مشت، نام خود را وارد کتاب رکوردهای گینس کند.Image caption منتقدان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان این کار را تسلیم دربرابر طالبان خوانده‌اند.محمد درویش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره تاثیر ساخت سد ایلیسو توسط ترکیه بر منطقه اظهار داشت: ترکیه یک سوم ایران وسعت و برابر با ایران جمعیت دارد، اکنون 240 میلیارد متر مکعب آب قابل استحصال دارد که بیش از 2 برابر آبی است که در ایران وجود دارد، بنابراین این کشور به هیچ وجه در درازمدت مشکلی به نام کمبود آب ندارد، اما در صدد است با استفاده از پروژه‌هایی به نام آناتولی جنوبی و گاپ از آب به عنوان اهرم و قدرت سیاسی بیشتر در منطقه بهره ببرد.به گزارش ایسنا، علی اصغر انتظار خیر مدیر سامانه هوشمند گیت های ورزشگاه های کشور در جمع خبرنگاران گفت:  همان طور که همه می دانید سامانه گیت های ورزشگاه آزادی چند سالی است که مجموعه های مدیریتی را درگیر کرده بود و این ایده تبدیل به عمل شد.

به گزارش روزنامه «سارایوو تایمز» محمد قهرمانویچ مردی 60 ساله و اهل بوسنی است که با نام «مُشت چکشی» معروف شده و سال‌هاست به ورزش تکواندو می‌پردازد و به شکستن اشیاء و اجسام مختلف با مشت علاقه دارد. این مرد در سال 2011 توانسته بود 74 قوطی نوشابه را با تنها یکی از مشت‌هایش درهم بکوبد و حالا با درهم کوبیدن 97 قوطی توانست رکورد خود را بهبود بخشیده و نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. این دیدار در باشگاه گلف آقای ترامپ در نیوجرسی انجام شده و تیم ارشد امنیت ملی دولت از جمله مارک اسپر، وزیر دفاع، مایک پومپئو، وزیر امور خارجه و ژنرال دانفورد فرمانده ستاد مشترک ارتش آمریکا در آن شرکت داشته‌اند. محمد قهرمانویچ پیش از این توانسته بود 123 نارگیل را با مشت بشکند. این کارشناس محیط زیست تصریح کرد: حتی وقتی نوری المالکی نخست وزیر وقت عراق از ترکیه خواست حقابه دجله و فرات را به همان میزان قبلی یعنی 750 متر مکعب در ثانیه افزایش دهد، مقامات ترک پاسخ دادند که مگر شما منابع نفتی‌تان را با ما به اشتراک می‌گذارید که ما منابع آبی‌مان را با شما شریک شویم؟ وی در ادامه با بیان اینکه حقابه دو کشور عراق و سوریه از دجله و فرات 750 متر بر ثانیه بوده که اکنون به 250 متر بر ثانیه رسده است، اظهار داشت: در محیط زیست، اصلی بنام اثر پروانه‌ای وجود دارد که بر اساس آن نمی‌توان بخشی از اکوسیستم را تغییر داد، بدون اینکه منتظر یک سیلی سخت‌تر نباشیم. او گفته که نگران عواقب درازمدت فعالیت‌هایش روی سلامتی و به ویژه روی دست‌هایش نیست. آقای ترامپ در حساب توییتری خود نوشته این دیدار به خوبی برگذار شده و"آمریکا امیدوار است در صورت امکان به توافق" برسد. . در این سامانه تماشاگر می‌تواند جایگاه خود را مشخص کند.