پیروزی قاطع تیم اسکوچیچ در سارایوو/ زور بوسنی به ایران نرسید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیروزی قاطع تیم اسکوچیچ در سارایوو زور بوسنی به ایران نرسید دیدار دوستانه تیم ملی ایران و بوسنی با برتری ۲ بر صفر به سود شاگردان دراگان اسکوچیچ تمام شد.

به گزارش ایسنا، تیم‌های ملی ایران و بوسنی از ساعت ۲۰:۳۰ در دیداری دوستانه در ورزشگاه آسیم فرهاتوویچ شهر سارایوو، پایتخت بوسنی به میدان رفتند. این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر تیم ملی ایران در زمین بوسنی خاتمه یافت.

تیم ملی در این مسابقه با تاکتیک ۱-۲-۴-۳ بازی کرد و از سه مدافع میانی بهره برد که در سال‌های گذشته بازی با چنین ترکیبی سابقه نداشته است.در دقیقه ۳، با اشتباه شجاع خلیل‌زاده، توپ در میانه راه توسط بازیکن بوسنی قطع شد و همین بازیکن به سمت دروازه عابدزاده شوت زد که دروازه‌بان ایران توپ را در اختیار گرفت.

در دقیقه ۱۹ حرکت انفرادی علی قلی‌زاده و دریبل چند بازیکن بوسنی به پاس در عمق برای وحید امیر منجر شد که این بازیکن هم آخرین مدافع رقیب ار پشت سر گذاشت اما با خروج به موقع دروازه‌بان بوسنی، این موقعیت از دست رفتد. به علت برخورد امیری و دروازه‌بان بوسنی در این صحنه، سرمربی بوسنی مجبور به تعویض شد و پریچ را به زمین فرستاد.گل: بلافاصله بعد از شروع نیمه دوم، ایران به گل نخست دست یافت.

در دقیقه ۶۳، کریم‌انصاری‌فرد اولین حمله را برای ایران تدارک دید که بعد از ورود به محوطه جریمه از سمت راست زمین بوسنی، ارسال خوبی نداشت و توپ به جای وحید امیری به دروازه‌بان حریف رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یکی از بهترین بازیکنان بوسنی, کرونا داشته و غیبت داشته. مربی بوسنی هم که می گفت مدتهاست کرونا دربوسنی است ماعادت کردیم. این بازیها برای تیم ملی برای سلامتیشون خطر دارد.رقابتها سال 2022, فدراسیون برای ارزانتر بودن و عدم استقبال کشورهای دیگر دراوج کرونا تیم رامی فرستد اردو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.