پیروزی محافظه‌کاران در انتخابات پارلمانی بریتانیا

22/09/1398 11:03:00 ق.ظ

نتایج انتخابات پارلمانی بریتانیا حاکی از پیروزی محافظه‌کاران است.

نتایج انتخابات پارلمانی بریتانیا حاکی از پیروزی محافظه‌کاران است. وی همچنین موفق شد با شکست نامزد حزب کارگر، کرسی پارلمانی خود را حفظ کند. جانسون در اظهارنظری پس از اعلام نتایج اولیه گفت:«نتیجه انتخابات به معنی تحقق برگزیت است».

وی همچنین موفق شد با شکست نامزد حزب کارگر، کرسی پارلمانی خود را حفظ کند. جانسون در اظهارنظری پس از اعلام نتایج اولیه گفت:«نتیجه انتخابات به معنی تحقق برگزیت است».

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

تسلیت به سدعلی

انتخابات بریتانیا؛ محافظه‌کاران کرسی‌های بسیاری از حزب کارگر گرفته و در مسیر پیروزی هستند - BBC Persianرهبر حزب ملی اسکاتلند: جانسون را نمی‌خواهیم و از اتحادیه اروپا خارج نمی‌شویم نیکولا استورجن، رهبر حزب ملی اسکاتلند، می‌گوید با توجه به اینکه اکثریت عمده کرسی‌های اسکاتلند به این حزب رسیده، نتیجه انتخابات نشان می‌دهد که باید به اسکاتلند حق انتخاب داد. انتخابات انگلستان بار دیگر نشان میدهد که اگرچه ماشین تبلیغاتی کاپیتالیسم همچنان کارساز است ولی نقش آن به ایجاد هرج و مرج فکری و گل آلود کردن صحنه سیاسی (برای تداوم ماهیگیری ) تقلیل یافته است و چون قادر به تداوم تحمیل کامل خواسته‌ای خود حتی در انگلستان نیست به همین بسنده میکند. درست است.

پیروزی قاطع حزب محافظه‌کار در انتخابات انگلستانحزب محافظه‌کار انگلستان به رهبری بوریس جانسون برنده انتخابات زودهنگام در این کشور شد. - خبرگزاری آناتولی

پیروزی بوریس جانسون و هواداران برگزیت در انتخابات بریتانیا | DW | 13.12.2019خوشنودی بوریس جانسون از نتایج انتخابات پارلمانی در بریتانیا. سیاست او برای خروج از اتحادیه اروپا موفق به کسب اکثریت مطلق کرسی‌ها در پارلمان این کشور شد. جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر اعلام کناره‌گیری کرده است. پس لرزه های زلزله سیاسی در انگلستان در انتخابات_بریتانیا در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ به آیت_الله_بی_بی_سی هم خواهد رسید.

انتخابات بریتانیا؛ اسرائیل از پیروزی احتمالی کوربین ابراز نگرانی کرد«ما به عنوان یک کشور نمی‌توانیم بگوییم که از این یا آن نامزد حمایت می‌کنیم، اما کوربین یک خطر واقعی برای روابط بریتانیا و اسرائیل است و من می‌دانم که جامعه یهودیان بریتانیا بسیار نگران چنین اتفاقی است.»

جانسون حتی در صورت پیروزی، با مشکل اجماع‌سازی روبه‌رو می‌شود/ برگزیت به زودی سومین قربانی خود را می‌گیردکارشناس مسائل بریتانیا گفت: نخست‌وزیر بریتانیا برای کسب اکثریت در پارلمان، به سوی انتخابات زودهنگام خیز برداشت اما خبری از اکثریت در پارلمان نخواهد بود.

انتخابات ۲۰۱۹ بریتانیا؛ اهانت آنلاین به نامزدها ۴ برابر شدمیزان اهانت به نامزدهای انتخابات پارلمانی بریتانیا در مقایسه با دوره پیشین ۴ برابر شده است.