پیرترین گربه جهان در ۳۱ سالگی مرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیرترین گربه جهان در ۳۱ سالگی مرد درباره میشل بیشتر بخوانید🔽

او که خودش هرگز مادر نبوده و از آغاز تولد رابل صاحبش بوده، راز طول عمر گربه‌اش را در این می‌داند که همیشه با او مانند فرزندش رفتار می‌کرده است.

وبسایت تی‌ام‌زد که خبر مرگ رابل را منتشر کرده می‌نویسد که پیش از او گربه دیگری به نام «اسکوتر» از نژاد سیامی در آمریکا به عنوان پیرترین گربه جهان شناخته می‌شد که در سال ۲۰۱۶ میلادی در ۳۰ سالگی مرد.رکورد طولانی‌ترین عمر گربه‌ها که تاکنون شناخته شده مربوط به گربه‌ای به نام «کرم پاف» بود که در سال ۲۰۰۵ در سن ۳۸ سالگی به مرگ طبیعی مرد. نام این گربه که مانند اسکوتر در ایالت تگزاس زندگی می‌کرد، در گینس، کتاب رکوردهای جهان ثبت شده است.

گربه‌های خانگی بسته به نژادشان به طور میانگین ۱۵ سال عمر می‌کنند. عمر بعضی از گربه‌های نژاد ایرانی گاهی به ۲۰ سال می‌رسد و گربه‌های نژاد سیامی نیز گاه تا ۳۰ سال عمر می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داستان زوج جوانی که در شمال افغانستان مامور پلیس شدنددر ولایت جوزجان در شمال افغانستان، وحید وصال و ساجده وصال تنها زوج پلیس در این ولایت هستند و هردو خواسته‌اند در تامین امنیت مردم سهم داشته باشند. وحید وصال ده سال قبل به نیروهای پلیس افغانستان پیوست او پس از ازدواج همسرش را نیز تشویق کرد که عضو نیروهای امنیتی شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

همتی: صادرکنندگانی که ارز را برنگردانند احضار می‌شود | DW | 06.07.2020رئیس بانک مرکزی ایران به صادرکنندگان هشدار داده است اگر ارزهای حاصل از صادارت را بازنگردانند برای توضیح احضار خواهند شد. اما کارشناسان می‌گویند افزایش نرخ ارز به عوامل زیادی بستگی دارد و به سادگی پایین نخواهد آمد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات گروه‌های ضدنژادپرستی در پاریس در اعتراض به اسامی خیابان‌هایی که از استعمارگران تاریخ تجلیل می‌کنند🔺تظاهرات گروه‌های ضدنژادپرستی در پاریس در اعتراض به اسامی خیابان‌هایی که از استعمارگران تاریخ تجلیل می‌کنند ⚡️پلیس پاریس یکشنبه از برگزاری رویداد موسوم به «تور استعمارزدایی»، که توسط گروه‌های ضدنژادپرستی در پایتخت فرانسه سازمان یافته بود، جلوگیری کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا می‌شود از کسی که به زور وارد خانه ما شده شکایت کنیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرگ موریکونه؛ ملودی‌هایی که جاودانه شدندانیو موریکونه، یکی از محبوب‌ترین، پرکارترین و پرافتخارترین آهنگسازان تاریخ سینما امروز در نود و یک سالگی در رم درگذشت. این آهنگساز ایتالیایی برای بیش از ۵۰۰ اثر سینمایی و تلویزیونی موسیقی تصنیف و طی هفتاد سال کار در سینما جوایز متعددی را دریافت کرده بود. او بیشتر برای موسیقی متن فیلم‌هایی مثل 'خوب، بد، زشت'، 'نبرد الجزیره'، و 'سینما پارادیزو' شناخته می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اسرائیل در مورد انفجارهای ایران: ما اقداماتی انجام می‌دهیم که بهتر است ناگفته بماندوزیر خارجه اسرائیل در مورد انفجارهای ایران: ما اقداماتی انجام می‌دهیم که بهتر است ناگفته بماند بنا به گزارش جروزالم پست، آقای اشکنازی پنج ژوئیه گفت: «‌سیاست چندین دولت [اسرائیل] از دیرباز این بوده است که اجازه ندهیم ایران توانایی‌های هسته‌ای داشته باشد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »