پیداشدن 6 هزار دلار یک گردشگر ایرانی در آنتالیا

01/08/1398 05:00 ب.ظ

شهرداری آنتالیای ترکیه 6 هزار دلار پول یکی از گردشگران ایرانی را که گم شده بود به او بازگرداند. - خبرگزاری آناتولی

شهرداری آنتالیای ترکیه 6 هزار دلار پول یکی از گردشگران ایرانی را که گم شده بود به او بازگرداند.علی جعفری، توریست ایرانی که چندی پیش 5 هزار دلار، 100 فرانک سوئیس و 1115 لیر ترکیه را در اتوبوس خط «ساریسو-اسکی وارساک» استان آنتالیا جا گذاشت.وی پس از این حادثه بلافاصله با روابط عمومی شهرداری آنتالیا تماس گرفت. باریش سؤزن راننده این اتوبوس آن کیف پیدا کرده و به شهرداری اطلاع داده بود.

وی پس از این حادثه بلافاصله با روابط عمومی شهرداری آنتالیا تماس گرفت. باریش سؤزن راننده این اتوبوس آن کیف پیدا کرده و به شهرداری اطلاع داده بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عجیبه توترکیه چیزی پیدا بشه😂

سقوط شدید لیره ترکیه در برابر دلار آمریکالیره ترکیه واحد پولی این کشور، روز سه‌شنبه 22 اکتبر در مقابل دلار آمریکا به پایین ترین حد ممکن در العربیه خائن کوسکش اردوغان بگا بره خوبه

بازداشت مزاحم تلفنی با دو هزار تماس در بندرعباساین ایار کردن اخلاقی بود که خمینی از آن سخن رانده بود ادم بیکار احمق😀

دولت سالانه ۱۳۰۰ هزار میلیارد تومان یارانه می پردازدتهران-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: دولت سالیانه ۱۳۰۰ هزار میلیارد تومان یارانه آشکار و پنهان پرداخت می‌کند،که سهم هر نفر در سال ۱۶ میلیون تومان می‌شود، اما این پول در چرخش اقتصادی کشور مشهود نیست و غیر هدفمند تلقی می شود. یارانه ها را ۱۰هزارتومان افزایش دهند وتمام یارانه های پنهان راقطع کنند،کسی صدایش در نمی آید ومشکل حل میشود ومیلیاردها تومان درحساب دولت برای اختلاسها وبرادران مسلمان سایرکشورها خواهدماند!!

افزایش شتاب کاهش نرخ دلار؛ خبر گشایش ارزی میان ایران و امارات حذف شدافزایش شتاب کاهش نرخ دلار؛ خبر گشایش ارزی میان ایران و امارات حذف شد این گزارش را بخوانید 🔽

'هزار و یک زن چون من' برنده جایزه اصلی جشنواره دیدار تاجیکستانیک مستند ساخته سینماگران افغانستان، جایزه اصلی اولین جشنواره بین‌المللی فیلمهای مستند 'دیدار' را در تاجیکستان به دست آوره است.

تامین قطعات خودرو با ارز آزاد دلیل افزایش قیمت است/ حدود ۱۸ هزار تعهد از گذشته باقی مانده که باید به مردم تحویل داده شودوزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قطعات خودرو در گذشته با ارز دولتی، سپس ارز آنها نیمایی تامین می‌شد اما اکنون با ارز آزاد تامین می‌شوند که بخشی از موضوع افزایش قیمت به همین دلیل است.

شهرداری آنتالیای ترکیه 6 هزار دلار پول یکی از گردشگران ایرانی را که گم شده بود به او بازگرداند.علی جعفری، توریست ایرانی که چندی پیش 5 هزار دلار، 100 فرانک سوئیس و 1115 لیر ترکیه را در اتوبوس خط «ساریسو-اسکی وارساک» استان آنتالیا جا گذاشت.

وی پس از این حادثه بلافاصله با روابط عمومی شهرداری آنتالیا تماس گرفت. باریش سؤزن راننده این اتوبوس آن کیف پیدا کرده و به شهرداری اطلاع داده بود.

این گردشگر ایرانی پس از دریافت کیفش از راننده اتوبوس و کارکنان شهرداری آنتالیا تشکر کرد.