پیام‌رسان‌های خارجی در صورت عدم تبعیت فیلتر می‌شوند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت که در شبکه_ملی_اطلاعات، قرار بر قطع هیچ شبکه‌ای نیست و تنها در صورتی که پلتفرم‌ها از قوانین ایران تبعیت نکنند، فیلترینگ صورت می‌گیرد. جزییات بیشتر 👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست اینترنت_ملی

«سید ابوالحسن فیروزآبادی»، رییس «مرکز ملی فضای مجازی»، روز یکشنبه ۱۶شهریور۱۳۹۹ گفت که در «شبکه ملی اطلاعات»، قرار بر قطع هیچ شبکه‌ای نیست و تنها در صورتی که پلتفرم‌ها از قوانین ایران تبعیت نکنند، فیلترینگ صورت می‌گیرد.

فیروزآبادی در بخشی از اظهارات روز یکشنبه خود تعداد کاربران پیام‌رسان‌های داخلی را ۲۰ میلیون نفر عنوان کرد و گفت چون نیاز این افراد برطرف نمی‌شود، هم‌زمان از پیام‌رسان‌های خارجی نیز استفاده می‌کنند: «البته ما مشکلی با حضور مردم در پیام‌رسان‌های خارجی مجاز نداریم، اما دوست داریم که مردم زیست‌شان در پیام‌رسان بومی باشد.»

فیروزآبادی روز ۱۶ شهریور ماه با حضور در یک برنامه تلویزیونی در خصوص فیلتر پلتفرم‌های خارجی گفته است: «ملی اطلاعات، شبکه‌ شبکه‌هاست که این شبکه‌های متعدد می‌توانند داخلی باشند یا خارجی و قرار بر قطع هیچ شبکه یا پلتفرم خارجی نیست، مگر این که آن پلتفرم از قوانین ایران تبعیت نکند و اثرات امنیتی مخرب وسیعی داشته باشد، که قانون حکم می‌کند اقدامات قانونی به عمل بیاید.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرزهای ایران به روی گردشگران خارجی باز می‌شود؟درحالی که با نظر وزارت بهداشت و ستاد کرونا، ورود گردشگران خارجی به ایران و صدور ویزای توریستی متوقف شده است، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مذاکره با وزیر بهداشت برای از سرگیری صدور ویزا به تورهای گردشگری و گروه‌های خارجی خبر داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلتفرم‌ها تنها در صورت ایجاد مسائل فرهنگی و امنیتی فیلتر می‌شونددبیر شورای عالی فضای مجازی: پلتفرم‌ها تنها در صورت ایجاد مسائل فرهنگی و امنیتی فیلتر می‌شوند قرار نیست شبکه ملی اطلاعات از ابتدا اقدام به فیلتر کند ما در شورای عالی به هیچ وجه نظرمان بر فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی نیست پوسته‌های تلگرام اثرات خوبی داشتند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عراق|حمله موشکی به شرکت انگلیسی خدمات امنیتی در بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمله موشکی به شرکت انگلیسی در بغداد شرکت انگلیسی G4s که مسئولیت ارائه خدمات امنیتی به فرودگاه_بغداد را دارد مورد هدف چند موشک کاتیوشا قرار‌ گرفته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

متخلفان اجرای پروتکل‌ها در همه حوزه‌های حمل و نقل معرفی و رسانه‌ای می‌شوندنهمین نشست شواری هماهنگی حمل و نقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی عصر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ با وجود انتقاد‌ها و هشدار‌ها مدارس باز شد - BBC News فارسیدر ایران سال تحصیلی جدید امروز در حالی آغاز شد که دولت به علت تصمیم به برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، با انتقادهای شدیدی روبه رو است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در ایام تاسوعا و عاشورا هیچ‌گونه تبادل زائر بین ایران و عراق صورت نگرفتسفیر ایران در عراق گفت : ‌در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی هیچگونه تبادل زائری بین دو کشور ایران و عراق صورت نگرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »