پیام ماکرون پس از ۲۷ روز اعتصاب در فرانسه: طرح بازنشستگی اجرا خواهد شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفان طرح اصلاح نظام بازنشستگی بر این باور هستند که دولت امانوئل ماکرون قصد دارد ضمن افزایش سن بازنشستگی میزان مستمری بازنشستگان را کاهش دهد.

دولت ادوارد فیلیپ، نخست وزیر فرانسه ضمن رد احتمال کاهش میزان مستمری بازنشستگان تاکید می کند که فرانسوی ها به دلیل افزایش شاخص امید به زندگی باید دیرتر از نسل های قبلی بازنشسته شوند.

در طرح دولت برای اصلاح نظام بازنشستگی پیش بینی شده است که سن قانونی بازنشستگی ۶۲ سال باقی خواهد ماند اما کسانی که در این سن بازنشسته شوند مستمری کمتری از افرادی دریافت خواهند کرد که در سن ۶۴ سالگی بازنشسته خواهند شد. دولت فرانسه به این ترتیب قصد دارد تا شهروندان را به سوی ادامه فعالیت حرفه ای تا سن ۶۴ سالگی یا حتی بیشتر سوق دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشاورزان ژاپنی کیک ۴۵۰ کیلویی را به یک معبد اهداء کردندکیک های اهدایی کشاورزان تا روز هفتم ژانویه در معبد آتسوتا جینگو نگهداری خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراق سه روز عزای عمومی اعلام کردعراق سه روز عزای عمومی اعلام کرد نخست وزیر مستعفی عراق پس از حملات آمریکا به نیروهای حشد شعبی در شهرستان 'القائم' واقع در استان 'الانبار' سه روز عزای عمومی اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عملیات ارتش عراق علیه اعضای داعش در استان کرکوکیکی از فرماندهان نیروهای عراقی اعلام کرد که روز یکشنبه در جریان این عملیات ۲۰ مخفیگاه و مقادیری مواد منفجره و موتورسیکلت کشف شد. علیه داعش یا حشدالوحشی ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب‌ها در فرانسه؛ در روز نخست سال تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت می‌کنندشرکت راه آهن فرانسه اعلام کرده است که برای روز نخست سال جدید تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا یک خانواده فقیر از پس هزینه تهیه یک وعده املت در روز برمی‌آید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واشنگتن: بغداد تلاش لازم برای حمایت از منافع ما را به خرج نمی‌دهددر پی حملات روز دوشنبه 30 دسامبر ایالات متحده که با موجی از موضعگیری‌ها در عراق در محکوم کردن آن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »