پیام مرموز حساب توییتر زرادخانه هسته‌ای آمریکا رمزگشایی شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیام مرموز حساب توییتر زرادخانه هسته‌ای آمریکا رمزگشایی شد جزئیات بیشتر🔽

رسانه‌های آمریکایی می‌گویند معمای پیام مرموزی را که روز ۸ فروردین در حساب رسمی توییتر نیروی فرماندهی استراتژیک ایالات متحده منتشر شده بود، دریافته‌اند.

انتشار یک توییت در روز یکشنبه در حساب توییتر نیروی فرماندهی استراتژیک ایالات متحده ، که مسئولیت زرادخانه هسته‌ای این کشور را بر عهده دارد، باعث سردرگمی مخاطبان شد. در این توییت پیامی به این صورت نقش بسته بود « ;l;;gmlxzssaw.». به فاصله دقایقی این توییت پاک شد و مسئول حساب با عذرخواهی از مخاطبان خواست توییت قبلی را نادیده بگیرند.

با انتشار این توییت نامفهوم کاربران در شبکه‌های اجتماعی شروع به شوخی با توییت کردند؛ عده‌ای گفتند که آژانس ناخواسته کد فعال‌سازی کلاهک هسته‌ای را منتشر کرده، در حالی که عده‌ای دیگر این را در شاهدی بر تئوری‌های توطئه خود فرض کردند.با این حال سرانجام معلوم شد انتشار این توییت صرفا یک تصادف بوده است. نشریه Daily Dot با استفاده از قانون آزادی اطلاعات، موسوم به FOIA، درخواست کرد که اطلاعات مربوط به این توییت به صورت عمومی منتشر شود.

در نتیجه‌ی پاسخ منتشره، معلوم شد که مدیر حساب توئیتر مرکز فرماندهی کامپیوتر خود را ترک کرده و قضیه زیر سر کودک کارمند در بخش آی‌تی سازمان بوده است.در پاسخ این مرکز آمده است: «مدیر حساب توییتر نیروی فرماندهی که در حال حاضر دورکاری می‌کند برای لحظاتی حساب را باز کرده و آن را بدون نظارت رها کرده بود. کودک بسیار خردسال او با استفاده از این موقعیت شروع به بازی با کلیدها کرد که متاسفانه و ناآگاهانه دکمه ارسال توییت را زد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه توجیه مسخره ای. در هر صورت فیک نیوز. ارزش خبری نداشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیپلمات بمب‌گذار، دفترچه‌های مرموز و خواب‌های آشفتهKambizGhafouri امروز_اسدى_فردا_خامنه_اى t_megalion KambizGhafouri واقعا جالب و تاثیر گذار غیر قابل باور KambizGhafouri سان اوزووا فشار گاتیما یازیخ او عقب مانده مغزیوا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رازگشایی محققان از «آدم فضایی‌ها» در غارنگاره‌های مرموز ۳۰ هزار سالهنقاشی‌های انسان‌های اولیه بر دیواره غارها یکی از موضوعاتی بوده است که برای دهه‌ها توجه دیرینه‌شناسان را به عنوان قدیمی‌ترین شواهد هنردوستی بشر خود جلب کرده است. اکنون باستان‌شناسان اسرائیلی می‌گویند به توضیحی علمی برای منشأ این نقاشی‌ها دست یافته‌اند که می‌تواند علت وجود آنان را توضیح دهد. منطقی است اما پاسخگوی سنگ نگاره‌های مشابه در فضای باز سایر نقاط نیست ، برای نمونه عکس هایی که فن دانیکن و سایرین در کتابهایش ارایه کرده‌اند ، لطفا اگر گزارشات و خبرهایی در این زمینه بدست آوردید انتشار دهید ، ممنون ادیان الهی و ارتباط با الله و جبرییل و گاد و اودین و غیره هم پدیده های مشابه هستند، توهم حاصل از به هم ریختن تعادل شیمیایی در مغز.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی ارتحال سردار حجازیخانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی، رحلت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی، جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه و از نزدیک‌ترین یاران حاج قاسم را تسلیت گفت. کیر تو قبر جفتشون ارتحال نبوده‌ها)))) این هم یکی دیگه از جنایتکاران این رژیم بود که به درک واصل شد. نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام تبریک اردوغان به رئیس جمهور جدید کوزوورئیس جمهور ترکیه طی تماس تلفنی انتخاب شدن ویوسا عثمانی سادریو به عنوان رئیس جمهور جدید کوزوو را به وی تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام تسلیت وزیر دفاع آذربایجان در پی شهادت خلبان هواپیمای ساقط شده در قونیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »