پیامد کرونا در آلمان؛ کمبود نیروی کار در بسیاری از شرکت‌ها | DW | 05.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار مبتلایان جدید کرونا در آلمان مدام رکوردشکنی می‌کند و پیامدهای این وضعیت در شرکت‌ها نیز محسوس شده است. یک چهارم شرکت‌های آلمانی کمبود نیروی کار به خاطر عواقب پاندمی را 'قابل توجه' ارزیابی می‌کنند.

شمار مبتلایان جدید کرونا در آلمان مدام رکوردشکنی می‌کند و پیامدهای این وضعیت در شرکت‌ها نیز محسوس شده است. یک چهارم شرکت‌های آلمانی کمبود نیروی کار به خاطر عواقب پاندمی را"قابل توجه" ارزیابی می‌کنند.

بر پایه اعلام موسسه روبرت کخ شاخص ابتلا در آلمان که نشان‌دهنده شمار مبتلایان بین ۱۰۰ هزار نفر طی یک هفته است به هزار و ۳۸۸ رسیده که رکورد تازه‌ای از ابتدای پاندمی به شمار می‌رود. اغلب شرکت‌های آلمانی از این حرکت می‌کنند که روند تحولات بازار کار در روزهای آینده همچنان منفی باشد و مشکلات به زودی کاهش نیابند.

۳۱ درصد شرکت‌های خدمات بهداشتی تاثیر منفی کمبود نیروی کار را"قابل توجه" و ۱۶ درصد آنها این تاثیر را"همه‌جانبه و جدی" برآورد می‌کنند.۳۶ درصد شرکت‌های حمل و نقل و تدارکات تاثیر وضعیت کمبود نیروی کار را در حال حاضر قابل توجه دانسته‌اند و ۴۴ درصد آن معتقدند این وضعیت در آینده نزدیک همین گونه خواهد بود. از ابتدای پاندمی کرونا تا بامداد پنجم فوریه ۱۰ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۴۱۷ مورد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در آلمان ثبت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چقدرم گرون شده همه چی.بد وضعیتیه،رسما وزارت بهداشت هم گیج شده.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتیجه پژوهش‌ها در اسرائیل:‌ ویتامین دی در تخفیف علایم کرونا موثر استبزرگ‌ترین مطالعه‌ای که از آغاز همه‌گیری کرونا در جهان در مورد اثرات «ویتامین دی» در مقابله با این ویروس انجام شده، نشان می‌دهد که کمبود ویتامین دی عامل بسیار مهمی در ابتلا به...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روز جهانی سرطان؛ کرونا در کار تشخیص در اروپا اختلال ایجاد کرده استسرطان یکی از علل اصلی مرگ و میر در کشورهای حوزه معاونت منطقه‌ اروپای سازمان جهانی بهداشت است و بیش از ۲۰ درصد از کل مرگ و میرها را به خود اختصاص می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ اُمیکرون چه‌گونه به پیک ششم کرونا تبدیل شد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهآخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 142 میلیون و 522 هزار و 697 دوز رسیده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۶۴ فوتی جدید کرونا در کشور / ۲۳۱۳۰ بیمار دیگر شناسایی شدند۶۴ فوتی و ۲۳۱۳۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۳۱۳۰ *جانباختگان جدید: ۶۴ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۵۴۳۸۳۷ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۱۳۸۶۹۲ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۲۷۴۵ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۳۴۸۰۴۶۹۶
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ افزایش شهرهای قرمز، رد محدودیت سراسری از سوی رئیس جمهورهمزمان با افزایش شمار شهرستان‌های قرمز کرونایی در ایران به ۱۲۰ مورد، رئیس جمهور ضمن رد «محدودیت‌های سراسری»، تصمیم‌گیری درباره نحوه اعمال محدودیت را بر عهده مسئولان استانی گذاشت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »