پیام تبریک اردوغان به‌مناسبت 103 مین سالگرد آزادسازی باکو

24/06/1400 08:03 ب.ظ

رئیس‌جمهور ترکیه صد و سومین سالگرد آزادسازی باکو را به مردم و دولت آذربایجان تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ترکیه صد و سومین سالگرد آزادسازی باکو را به مردم و دولت آذربایجان تبریک گفت.رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در توئیتر صد و سومین سالگرد آزادسازی باکو، پایتخت آذربایجان از اشغال دشمن را به مردم و دولت این کشور تبریک گفت.اردوغان در این پیام توئیتری اعلام کرد که یاد و خاطره نوری کیللیگیل پاشا، فرمانده اردوی اسلام قفقاز و سربازان قهرمان این ارتش را با رحمت گرامی دارد.

اردوغان در این پیام توئیتری اعلام کرد که یاد و خاطره نوری کیللیگیل پاشا، فرمانده اردوی اسلام قفقاز و سربازان قهرمان این ارتش را با رحمت گرامی دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان_غلط_کرد

دیدار اردوغان با وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش آذربایجانرئیس جمهور ترکیه با وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش آذربایجان در آنکارا دیدار و گفت‌‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

دکتر مخبر: پیام این مأموریت صلح و دوستی ملت و دولت ایران با همسایگان و کشور‌های منطقه استمعاون اول رییس جمهور در پیام تبریکی به مناسبت بازگشت ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش از مأموریت بین المللی، تصریح کرد: بدون شک این حضور پرصلابت، نقطه عطفی در تحولات امنیتی منطقه و جهان و بیانگر پیام صلح و دوستی ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران به ویژه برای همسایگان و کشور‌های منطقه است تا با تقویت دیپلماسی و گسترش روابط مبتنی بر احترام متقابل و دوستانه برای تأمین امنیت منطقه به ویژه امنیت دریا‌ها و آبراه‌های مهم با یکدیگر همکاری کنند.

تأکید رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا بر تقویت توان نظامی اتحادیه | DW | 15.09.2021رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در سخنرانی خود در پارلمان اروپا در مورد 'وضعیت اتحادیه' از برنامه‌های پیش رو گفت. مهمترین پیام سخنرانی او این چنین بود: وابستگی کمتر. فن‌ در‌ لاین خواهان تقویت استقلال نظامی این اتحادیه است. ترامپ که می گفت ،، اخ بود ،، اما شما که میگی ، خوبه

سخنگوفاجعه ساخته آمریکا در افغانستان را محکوم و بر لزوم تشکیل دولت فراگیر تأکید کردم؛ و تصریح کردم که بدهی دیرینه انگلیس به ایران باید پرداخت شود.

رئیس‌جمهور ترکیه صد و سومین سالگرد آزادسازی باکو را به مردم و دولت آذربایجان تبریک گفت.رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در توئیتر صد و سومین سالگرد آزادسازی باکو، پایتخت آذربایجان از اشغال دشمن را به مردم و دولت این کشور تبریک گفت.

اردوغان در این پیام توئیتری اعلام کرد که یاد و خاطره نوری کیللیگیل پاشا، فرمانده اردوی اسلام قفقاز و سربازان قهرمان این ارتش را با رحمت گرامی دارد.

رئیس‌جمهور ترکیه در پیام خود همچنین به تمام مردم آذربایجان سلام و محبت خود را رساند.