پیامد تلاش مخفیانه ایران برای کسب اطلاعات نظامی در آلمان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک گزارش دولتی آلمان می‌گوید که ماموران جمهوری اسلامی در فاصله دی ۱۳۹۷ تا آذر ۱۳۹۸ به دنبال دستیابی به اطلاعات و اقلام موجود در آلمان برای توسعه و پیشبرد برنامه‌های مرتبط با سلاح‌های کشتار جمعی این کشور بوده‌اند. راستی_آزمایی جزییات بیشتر:

یک گزارش دولتی آلمان می‌گوید که ماموران جمهوری اسلامی ایران در فاصله دی ۱۳۹۷ تا آذر ۱۳۹۸ به دنبال دستیابی به اطلاعات و اقلام موجود در آلمان برای توسعه و پیشبرد برنامه‌های مرتبط با سلاح‌های کشتار جمعی این کشور بوده‌اند. منظور از سلاح‌های کشتار جمعی، جنگ‌افزارهای مرگباری است که استفاده از آن قربانیان زیادی می‌گیرد و خسارت‌های جدی در پی دارد.را «دفتر حفاظت از قانون اساسی» ایالت سارلند آلمان منتشر کرده که نهاد اطلاعات و امنیت داخلی این کشور و زیرمجموعه وزارت کشور آلمان است.

این اداره می‌گوید آلمان همچنان برای این کشورها یک هدف اصلی جاسوسی است، چنان‌که در سال‌های گذشته برای ایران، ترکیه، روسیه و چین چنین هدفی بوده است. بر اساس این گزارش، مامورانی که چنین اطلاعاتی جمع‌آوری و برای خرید اقلام تلاش می‌کردند، تحت پوشش دیپلمات و خبرنگار بوده و بعضا در آلمان اقامت داشته‌اند. اداره اطلاعات و امنیت داخلی آلمان بر فعالیت این افراد نظارت می‌کرده، اما

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لوکاشنکو ناتو را به تلاش برای مداخله نظامی در بلاروس متهم کردالكساندر لوكاشنكو هفته گذشته هم گفته بود که تحرکاتی از سوی ناتو در نزدیکی مرزهای بلاروس در دو کشور لهستان و لیتوانی مشاهده شده است که به سرعت از سوی ناتو تکذیب شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلاش روسیه برای رفع مسئولیت از خود در مورد مسموم کردن ناوالنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تلاش آمریکا برای دزدی 1.7 میلیارد دلار دارایی ایران در اروپا/ بانک مرکزی: پیگیری‌ حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه در دست اقدام است- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimبانک_مرکزی در واکنش به شکایت برخی شکات آمریکایی در نیویورک برای دستیابی به دارایی بانک مرکزی در اروپا تاکید کرد پیگیری‌های حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه یاد شده که بالغ بر ۱.۷ میلیارد دلار بوده و نزد موسسه «کلیراستریم لوکزامبورگ» است در دست اقدام است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تلاش برای به صفر رساندن هزینه استفاده از اپلیکیشن شاد/ حضور دانش آموزان اول ابتدایی در مدرسه برای ارتباط عاطفی و آشنایی با معلمانسخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران درباره آخرین مذاکرات آموزش و پرورش با وزارت ارتباطات برای رایگان شدن اینترنت جهت استفاده از شبکه شاد گفت: در حال حاضر در حال رایزنی هستیم تا هزینه‌ای که جهت استفاده از اپلیکیشن شاد صرف می‌شود را به صفر برسانیم تا این شبکه رایگان شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

لوکاشنکو ناتو را به تلاش برای مداخله نظامی در بلاروس متهم کردالكساندر لوكاشنكو هفته گذشته هم گفته بود که تحرکاتی از سوی ناتو در نزدیکی مرزهای بلاروس در دو کشور لهستان و لیتوانی مشاهده شده است که به سرعت از سوی ناتو تکذیب شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انجام آزمایشات واکسن کروناویروس در سه کشور اروپاییانجام آزمایشات واکسن کروناویروس در سه کشور اروپایی وزیر بهداشت اسپانیا روز گذشته گفت که شرکت آمریکایی جانسون و جانسون هفته آینده آزمایشات مرحله میانی خود برای واکسن کروناویروس را در کشورهای اسپانیا، هلند و آلمان آغاز خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »