پیام تسلیت ترکیه برای قربانیان آتش‌سوزی در آمریکا

20/10/1400 11:31:00 ق.ظ

پیام تسلیت ترکیه برای قربانیان آتش‌سوزی در آمریکا وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار پیامی درباره وقوع آتش‌سوزی در ساختمانی در شهر نیویورک، جان باختن تعدادی از شهروندان آمریکایی در این حادثه را تسلیت گفت.

وزارت امور خارجه ترکیه، جان باختن تعدادی از شهروندان آمریکا در آتش‌سوزی یک ساختمان در نیویورک را تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی 10.01.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار پیامی درباره وقوع آتش‌سوزی در ساختمانی در شهر نیویورک، جان باختن تعدادی از شهروندان آمریکایی در این حادثه را تسلیت گفت. در پیام تسلیت وزارت امور خارجه ترکیه در اینباره آمده است: با نهایت تاسف از وقوع آتش‌‌سوزی در ساختمانی در شهر نیویورک آمریکا مطلع شدیم. جان باختن شماری از شهروندان آمریکا را به دولت و مردم این کشور تسلیت گفته و برای مجروحان آرزوی بهبودی داریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

چشم‌پوشی خانه سینما روی واقعیت، در پیام تسلیت برای بکتاش آبتین

آتش‌سوزی بزرگ در ساختمانی در نیویورک؛ 63 زخمیاداره آتش‌نشانی نیویورک از مصدومیت 63 نفر در حادثه آتش‌سوزی در نیویورک خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آتش‌سوزی در نیویورک؛ 19 نفر جان باختندآتش‌سوزی در نیویورک؛ 19 نفر جان باختند استفان رینگل، مشاور اریک ادامز شهردار نیویورک اعلام کرد آپارتمانی در شهر برانکس دچار حریق شد.

آتش‌سوزی در نیویورک ۱۹ کشته بر جای گذاشتمقامات شهر نیویورک ایالات متحده اعلام کردند که آتش‌سوزی در یک ساختمان ۱۹ طبقه در محله برونکس این شهر ۱۹ قربانی گرفت که ۹ نفر آنها کودک بودند. باید رید سر در آتش‌نشانی های آمریکا

آتش‌سوزی مجتمع مسکونی در نیویورک جان دست کم ۱۹ نفر را گرفتبه گفته شهردار نیویورک، علت این آتش سوزی مرگبار در دست بررسی است ولی طبق شواهد اولیه به نظر می‌رسد که منشا اولیه این حادثه یک وسیله گرمازا بوده است.

۸ کشته و زخمی در انفجار تانکر حامل مازوت در سنندج