پیام تبریک رئیس‌جمهور پاکستان به مقام معظم رهبری

20/11/1400 05:11 ب.ظ

عارف علوی، رییس جمهوری پاکستان در پیامی به حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

عارف علوی، رییس جمهوری پاکستان در پیامی به آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به نمایندگی از ملت جمهوری اسلامی پاکستان و اینجانب، صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعلام می‌دارم.روابط دوجانبه پاکستان و ایران بر پایه‌های مستحکم تاریخی، جغرافیایی و ارزش‌های مشترک بنا شده است. مایه مباهات است که روابط برادرانه ما با گذر زمان همچنان پابرجاست.از این فرصت استفاده کرده و آرزوی سلامتی و تندرستی برای حضرتعالی و همچنین تداوم پیشرفت و شکوفایی برای ملت برادرم ایران دارم.فرصت را مغتنم شمرده و احترامات فائقه را تجدید مینماید.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ناهار خوردی؟

صدور حکم ۱۳ سال زندان برای یک عضو کمپین نه به جمهوری اسلامی

نگاهی به مطبوعات در جمهوری اسلامی؛ آزادی‌ بیان، بهانه قیام علیه شاه و اولین قربانی انقلاب ۵۷بنا بر آخرین برآوردهای سازمان گزارشگران بدون مرز، ایران همچنان در قعر جدول آزادی رسانه‌ها در کنار افغانستان و کره‌شمالی قرار گرفته است. به غیرازمجاهدین‌،که خواهان جامعه بی طبقه توحیدی!!بودند،وفداییان خلق و سایرگروه‌های چپ که خواهان دیکتاتوری پلورتاریا!! بودند..جبهه ملی هم که کارایی زمان مصدق را نداشت، اکثریت ملت خواهان آزادی انتخاب و انتقادبودند، نه غم نان داشتند و نه شعر های کمبود اقتصادی میدادند.. كثير من الناس يزعمون أن إنكار محمد قاسم أنه هو المهدي يثبت أنه هو الإمام المهدي نفسه. فسواء قبل أو رفض ، من المستحيل أن يهرب من مصيره. علت قیام مردم ایران و پیروزی مردم در انقلاب ۵۷ ظلم و ستم رژیم کثیف پهلوی بود که مانند عربستان انروز نوچه آمریکای جنایتکار و تروریست بود ولی ایران عزیز رهبری همچون امام خمینی داشت و امروز اقتدار جمهوری اسلامی ایران را شاهد هستیم

رونمایی از یک دستاورد دیگر در جشن ۴۳ سالگی انقلاب/پیوستن موشک دوربرد نقطه زن 'خیبرشکن'به سپاهرونمایی سپاه از موشک خیبر شکن با برد ۱۴۵۰ کیلومتر *موشک راهبردی خیبرشکن از نسل سوم موشک‌های دوربرد سپاه پاسداران است *این موشک دارای سوخت جامد است *موشک خیبرشکن در فاز فرود دارای مانورپذیری برای عبور از سپر موشکی است سردار حاجی‌زاده: چابکی و سرعت اصابت از توانمندی‌های منحصربفرد موشک دوربرد و نقطه زن خیبرشکن است این موشک توان بسیار زیادی را به نیروی هوا فضای سپاه افزوده است با توجه به موادی که در سرجنگی آن استفاده شده، قابلیت آن به چند برابر تی.ان.تی افزایش پیدا کرده باهاش به هواپیمای مسافربری هم میشه شلیک کرد یا از این الکیهاست؟

نرخ سبد معیشت باید ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد/ رسالت ما این است که اهداف انقلاب را زنده نگه داریمنایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: نرخ سبد معیشتی که در شورایعالی کار تعیین شده ۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان است در حالیکه حتی اگر معیار محاسبه‌ی ما همان معیار سالهای قبل باشد هم این رقم باید حدود ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد.

آب‌رسانی و توسعه شبکه برق به مناطق محروم، حرکت در راستای آرمان‌های انقلاب است / تدابیر وزارت نیرو برای توقف قطعی‌های برق باعث بازسازی اعتماد عمومی شد/ برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای رفع مشکلات بخش آب و برق کشور امیدوارکننده استرئیس‌جمهور ارتقای خدمت‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به روستانشینان و عشایر کشور بویژه در مناطق محروم را جزء هدف‌گذاری‌های اصلی دولت مردمی دانست و اظهارداشت: تامین منابع پایدار آب و رساندن آب سالم و استاندارد به مردم در مناطق روستایی و عشایری، جزء وظایف مهم دولت و اهتمام وزارت نیرو به این حوزه امیدوارکننده است. این روند برای پیروزی بر بدخواهان ادامه دار خواهد بود. رؤى قاسم عن غزوة الهند - لقد رأيت أحلامًا كثيرة ، كيف سينهض الإسلام والأمة المسلمة إلى العالم كله '. يجب أن تقرأ أحلامه ، أعتقد أن محمد قاسم هو الإمام المهدي! EZu5hatAQt0

رئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیمرئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیم الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس در نشست شورای امنیت اعلام کرد که اخبار روسیه مبنی بر تصمیم‌مان در اعزام سرباز به سوریه «جعلی» است.