پیام اردوغان به مناسبت «عید جمهوریت» در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

📌 پیام اردوغان به مناسبت «عید جمهوریت» در ترکیه🇹🇷

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رجب طیب اردوغان با انتشار پیام ویدئویی فرارسیدن 29 اکتبر؛ سالروز اعلام جمهوریت در ترکیه را گرامی داشت.رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به مناسبت فرارسیدن 29 اکتبر؛ سالروز تاسیس جمهوری در این کشور پیام ویدئویی منتشر کرد.

وی در این پیام اظهار داشت: به این وسیله فرارسیدن عید جمهوریت را به تمامی هموطنان‌مان در داخل و خارج از کشور و کلیه دوستان‌مان که در بزرگداشت این روز افتخارآمیز با ما همراه هستند، تبریک می‌گویم. اردوغان تاکید کرد: در آستانه یکصدمین سالگرد جمهوریت، اجازه نخواهیم داد هیچ قدرتی، هیچ سناریوی خبیثی و هیچ حمله موذیانه‌ای که هدف آن لغزش ترکیه است؛ ما را از مسیرمان باز دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اراده پولادین که مبارزه ملی را به پیروزی ختم کرده و به جمهوریت‌مان جان بخشید، امروز نیز همانند 98 سال گذشته راهنمای‌مان خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: مزدوران روس در جمهوری افریقای مرکزی حقوق بشر را نقض می‌کنندسازمان ملل طی گزارشی از نقض حقوق بشر در جمهوری افریقای مرکزی توسط مزدوران شرکت نظامی «واگنر» روسیه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جمهوری اسلامی آژانس را به «انتشار اطلاعات و نامه‌های محرمانه» خود متهم کرد🔺 ایران روز چهارشنبه تهدید کرد اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی روند «انتشار اطلاعات و نامه‌های محرمانه ایران» را متوقف نکند، جمهوری_اسلامی «در تعامل خود» با این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد «بازنگری» می‌کند. ⬇ بیشتر بخوانید: اقای نا محترم، در غرب گردش اطلاعات ازاد و قانونی است، در اسلام شما همه چیز از مردم مخفی میشه و اینهمه فساد در ایران بدلیل مخفی کاری شماست. حالا میخواین سازمانهای بین المللی را هم اسلامی کنید و انها را به پنهانکاری وادارید؟ فهم و شعور هم بد نیست ، تجربه کنید حتی یکبار!! حكومت ديكتاتور اسلامى در ايران يا كارش تهديد است يا دنبال گروگان گيرى است وقتی اطلاعات کشورمون رو میدن دست جاسوس خانهء آژانس بهتر از این نمیشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: سفرای حاضر در ترکیه به امور داخلی کشور دخالت نکننداردوغان: سفرای حاضر در ترکیه به امور داخلی کشور دخالت نکنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بررسی رویکرد ترکیه به «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» در رُمپنل بررسی رویکرد ترکیه در مورد شیوه‌های «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» پیش از آغاز اجلاس گروه 20 در رم برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرملین تحویل پهپادهای ترکیه به اوکراین را تهدیدی علیه ثبات منطقه دانستنهاد ریاست جمهوری روسیه هشدار داد، تحویل پهپادهای ساخت ترکیه به اوکراین، می‌تواند بر وضعیت منطقه «دونباس» در جنوب شرقی اوکراین تاثیر منفی بگذارد.دمیتری ترکیه اوکراین کرملین کریمه_اوکراین حکومت روسیه ، بیش از ۱۴۰۰۰ نفررادرکریمه کشته است و کریمه را به طورغیر قانونی وبرخلاف قوانین ومنشور سازمان_ملل و شورای_امنیت_ملل_متحد که حکومت روسیا باید مجری قطعنامه های آن برای صلح وامنیت جهانی باشد رابه مرزهای_روسیه ضمیمه کرده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سوریه برای احیای شبکه برق حماه قرارداد ۱۱۵ میلیون دلاری با ایران امضا کرد🔺سوریه برای احیای شبکه برق حماه قرارداد ۱۱۵ میلیون دلاری با ایران امضا کرد ▪️خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه شنبه چهارم آبان نوشت بر اساس این توافق، شرکت «پیمانیر» ایران شبکه تولید برق در استان حماه سوریه را بازسازی می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »