پیامدهای عملیات‌های استشهادی فلسطینیان و بحران موجودیتی اسرائیل/ وقتی صهیونیست‌ها در خانه‌هایشان نیز امنیت ندارند +تصاویر

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیامدهای عملیات‌های استشهادی فلسطینیان و بحران موجودیتی اسرائیل/ وقتی صهیونیست‌ها در خانه‌هایشان نیز امنیت ندارند کمترین پیامد عملیات‌های استشهادی فلسطینیان آن است که اکنون صهیونیست‌ها احساس می‌کند هیچ کجا حتی در خانه‌های خود نیز امنیت ندارند.

سرویس جهان مشرق _ شاید زمانی که صهیونیست‌ها با اشغال سرزمین‌های عربی فلسطین و مناطق دیگر در سال ۱۹۴۸ رژیم جعلی خود را بنا می‌کردند هرگز تصور نمی‌کردند که به وضعیتی مشابه چیزی که این روزها گرفتار آن هستند دچار شوند.

این کارشناس صهیونیست افزود، اسرائیلی‌ها که در جنگ مقابل فلسطینی‌ها و اعراب بالای قبر کشته‌شدگان خود ایستاده‌اند می‌گویند ما از داستان‌های جنگ خسته شده‌ایم و رویاهایمان نابود شده است. تنها چیزی که می‌بینیم غم و گریه و نگرانی از آینده خود در این سرزمین بوده و می‌بینیم که خورشید اسرائیلل در حال غروب است. همچنین در میان درگیری‌های داخلی میان احزاب چپ و راست میزان نفرت بین اسرائیلی‌ها به مرزی بی‌سابقه رسیده است.

اما علاوه بر ایران و حزب الله، ایجاد معادلات جدید در فضای داخلی فلسطین، نگرانی اسرائیلی‌ها را برای مرحله آینده افزایش می‌دهد.مورد اول در این زمینه به اتحاد همه جانبه فلسطینیان بر می‌گردد که فارغ از ویژگی‌های جغرافیایی مناطق مختلف فلسطین، همه ساکنان آن حتی فلسطینیان اراضی اشغالی ۱۹۴۸ یکپارچه به گزینه مقاومت متوسل شده‌اند و نظرسنجی ها نشان می‌دهد که فلسطینیان دیگر تشکیلات خودگردان را که در هماهنگی با اشغالگران عمل می‌کند نماینده خود نمی‌دانند.

- در ۲۷ مارس در جریان یک عملیات استشهادی دیگر با سلاح گرم در منطقه الخضیره در جنوب حیفا دو نظامی صهیونیست کشته و ۱۲ تن دیگر زخمی شدند. ۲ عامل این عملیات نیز به شهادت رسیدند. - در ۲۹ آوریل ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یکی از نگهبانان مستقر در ورودی شهرک آرئیل در کرانه باختری اشغالی توسط دو فلسطینی کشته شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلزله سیاسی در ایرلند شمالی با پیروزی تاریخی شین‌فین در انتخابات پارلمانیشین فین که پیش‌تر مسائل اقتصادی را محور مبارزات انتخاباتی قرار داده و خود را به عنوان یک نیروی سیاسی مترقی معرفی کرده بود همچنین تلاش خواهد کرد که ایراند شمالی را که جزیی از بریتانیاست با جمهوری ایرلند به مرکزیت دوبلین که کشوری مستقل و عضو اتحادیه اروپاست است، متحد کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علت تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس در تهرانمعاون عمرانی استانداری تهران درباره چرایی اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنایی استان تهران به دلیل آلودگی هوا گفت: متاسفانه شرایط پایداری هوا ادامه پیدا کرد و ما امیدوار بودیم که با توجه به گزارش هواشناسی وضعیت بهتر از این شود. اخه قیافه طرفو نگا انگار... این چی میفهمه مدیریت یعنی چی ؟ صبح پاشده دیده بچش حوصله مدرسه نداره گفته تعطیل کنین مدارس را آخه لامذهب یه ذره از اون مغزتون کار بکشین البته اگه داشته باشین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری چچن: کنترل پوپاسنا در شرق اوکراین را در اختیار داریمدر حالی که عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین وارد هفتاد و چهارمین روز خود شده و نبردها در شرق اوکراین همچنان ادامه دارد، رمضان قدیروف، رئیس جمهوری چچن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: احتمالا 60 نفر در حمله روسیه به مدرسه‌ای در لوهانسک کشته شده‌اندمقامات اوکراینی اعلام کردند که به احتمال زیاد 60 نفر در حمله روسیه به مدرسه‌ روستایی در منطقه لوهانسک جان باخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصاویر همسر بایدن در پایگاه هوایی در رومانی با سربازان آمریکاییجیل بایدن در پایگاه هوایی «میحائیل کوگالنیچانو» در رومانی، و در اولین ایستگاه از سفر چهار روزه خود به شرق اروپا با نظامیان آمریکایی دیدار کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع 4 انفجار در منطقه جدایی‌طلب «ترانس‌نیستریا» در مولداویمقامات منطقه جدایی‌طلب «ترانس‌نیستریا» تحت نفوذ روسیه در مولداوی اعلام کردند که چهار انفجار، شامگاه جمعه در نزدیکی فرودگاه متروکه‌ای حوالی روستایی در فاصله
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »