پیام ویدئویی پرزیدنت ترامپ: ما ویروس کرونا را شکست می‌دهیم و آمریکا را بار دیگر به عظمت می‌رسانیم

13/07/1399 05:04:00 ب.ظ

🔺پیام ویدئویی پرزیدنت ترامپ: ما ویروس_کرونا را شکست می‌دهیم و آمریکا را بار دیگر به عظمت می‌رسانیم ⚡️رئیس جمهوری آمریکا، در یک پیامی از مرکز پزشکی والتررید با اشاره به این که حال او بهتر است، بر تعهد خود به شعار «بازگرداندن عظمت به آمریکا» تاکید کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page به گفته پزشک پرزیدنت ترامپ، او عصر شنبه را به انجام کار در مرکز درمانی والتر رید گذرانده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در یک پیام ویدئویی از مرکز پزشکی والتر رید با اشاره به این که حال او بهتر است و به زودی به کاخ سفید باز می‌گردد، بر تعهد خود به شعار «بازگرداندن عظمت به آمریکا» تاکید کرد.

رئیس جمهوری ایالات متحده در آغاز سخنانش ضمن قدردانی از پزشکان، پرستاران، و سایر کارکنان بیمارستان والتر رید،‌ کار آنها را فوق العاده توصیف کرد. وی تاکید کرد که حال او بسیار بهتر است و روند مداوای او تا بهبودی کامل ادامه دارد؛ چرا که «ما باید آمریکا را بار دیگر به عظمت برسانیم» و «هنوز باید گام‌هایی در این راه برداشته شود.»

پرزیدنت ترامپ با تاکید بر این که به زودی باز خواهد گشت و به کارزار انتخاباتی خود ادامه خواهد داد، گفت: «این بیماری میلیون‌ها نفر را در جهان مبتلا کرده است و من برای آنها می‌جنگم. من نه تنها [برای مردم] در ایالات متحده، بلکه برای مردم در سراسر جهان می‌جنگنم.» پرزیدنت ترامپ ابراز اطمینان کرد که ویروس کرونا «را شکست خواهیم داد.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جناب آقای ترامپ شما همون خانم مشاورت با بوسیدنت جلو چشم خانمت شکستت داد وکروناروبهت منتقل کرد. عظمت آمریکای هالیبودی پیش کش. ضمنا مردم آمریکا هر روز جلو کاخ سفید و ایالت های مختلف فریادشون بلنده و اعلام می کنند که آمریکا با وجودامثال تو منفورترین کشوردنیا است ... اسم کیرم از این به بعد شد عظمت

آمریکا واحد جنگ نامتقارن خود در عراق و افغانستان را منحل می‌کند

آمریکا هشت تن از مقام‌های بلاروس را به دلیل دست داشتن در تقلب انتخاباتی تحریم کرد🔺آمریکا هشت تن از مقام‌های بلاروس را به دلیل دست داشتن در تقلب انتخاباتی تحریم کرد ⚡️دولت ایالات متحده اعلام کرد که هشت مقام دولتی، امنیتی، و انتخاباتی بلاروس را به اتهام دستکاری در نتایج انتخابات ریاست جمهوری نهم اوت تحریم کرده است.

انتقال ترامپ به بیمارستان؛ چه داروهایی برای رئیس‌جمهوری آمریکا تجویز شده است؟گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد. کاش زودتر میرفت به آن دنیا !! این نامرد بی جهت مردم ایران و تحریم کرد و در تنگنای معیشتی انداخت چون بخاطر تحریمهای او دلار اینقدر گران شده و کالاها گران شده مردم ایران قدرت خرید ندارند با این حقوق های ثابت؛؛😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 وایتکس، لامپ UV آرزوی شفا وسلامتی برای پرزیدنت ترامپ

حضور مایک پنس به جای ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت‌های آمریکا- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimدر حالی که کاخ سفید ساعاتی پیش اعلام کرده بود که رئیس‌جمهور آمریکا علی‌رغم ابتلا به بیماری کووید-19 قادر به انجام وظایف عادی خود است، وی در جلسه امروز مجازی با فرمانداران ایالت‌های آمریکا غایب بود و معاونش اداره جلسه را برعهده داشت.

امام جمعه اصفهان: باید جامعه را برای زنانی که کشف حجاب می‌کنند، نا‌امن کردهیچ راه حلی به جزء ایجاد ناامنی در جامعه در ذهنشان نمی گنجد . این امام جمعه باید بخاطر همین یک جمله دستگیر و زندانی شود . و حق استفاده از هیچ بلند گویی را نداشته باشد .

وزارت بهداشت عراق مردم را به زیارت از راه دور دعوت کرددرپی افزایش شیوع ویروس کرونا وزارت بهداشت عراق در اطلاعیه‌ای مردم این کشور را به زیارت از راه دور دعوت کرد.