پیاده‌روی «جاماندگان» اربعین از میدان امام حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیاده‌روی «جاماندگان» اربعین از میدان امام حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم این مراسم در روز اربعین با حضور اقشار مختلف مردم از ساعت 06:30 صبح در میدان امام حسین(ع) آغاز می‌شود و با اقامه نماز ظهر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) به پایان می‌رسد.

، سید علیرضا فاطمیان‌پور از برگزاری پیاده‌روی «جاماندگان» اربعین حسینی در روز شنبه 27 مهر مصادف با روز اربعین از میدان آیینی امام حسین تا حرم حضرت عبدالعظیم خبر داد و گفت: این مراسم در راستای ایجاد همدلی با راهپیمایان کربلا در روز اربعین با حضور اقشار مختلف مردم از ساعت 06:30 صبح در میدان امام حسین آغاز می‌شود و با اقامه نماز ظهر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم به پایان می‌رسد.

وی افزود: مراسم با قرائت زیارت اربعین، روضه‌خوانی و مداحی آغاز می‌شود و پس از پذیرایی از شرکت‌کننده‌ها، پیاده‌روی به سمت شهرری، حرم حضرت عبدالعظیم برگزار می‌شود. فاطمیان‌پور اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات بهتر به شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین برنامه‌ریزی و تمهیداتی در نظر گرفته شده است، در طول مسیر حدود 100 موکب برای ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان تدارک دیده شده که تا امروز راه‌اندازی 77 موکب قطعی است و مجوز گرفته‌اند. پذیرایی در این مراسم مردمی است، همچنین زیرساخت‌ها را شهروندان مناطق آماده می‌کنند و به طور کلی تاکید بر این است که حرکت جاماندگان مردمی باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حسین دهلوی درگذشت- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimحسین_دهلوی درگذشت سوسن اصلانی همسر حسین دهلوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: حسین دهلوی صبح امروز در بیمارستان شریعتی درگذشت. همسرم مدت‌ها بیمار بود و مشکل آیزایمر و ناراحتی ریه داشت.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تازه‌ترین نماهنگ اربعینی خانه طراحان منتشر شد+فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimنماهنگ جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی با شعار «خضر و مسیح را به نفس زنده می‌کنند، آنان که در رکاب تو کردند جان نثار» منتشر شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افزایش کشته‌های طوفان ژاپن به 40 نفر+تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimطوفان سهمگین «هاگیبیس» ژاپن تا کنون جان 40 نفر را گرفته است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمخانی: خاورمیانه بدون آمریکا جای امن‌تری است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimشمخانی: خاورمیانه بدون آمریکا جای امن تری است بیان اعترافات تلخ اما عبرت آموز از سوی هیئت حاکمه آمریکا، ، حتی آن گروهی که سالها زمینه ساز و میزبان حضور آمریکا در منطقه بوده‌اند به این واقعیت اعتراف کنند که 'خاورمیانه بدون آمریکا جای امن تری است'.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اگر بر باد نرفته کجا رفته؟- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimاگر بر باد نرفته کجا رفته؟ اگر جناب روحانی معتقدند که ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی بر باد نرفته بلکه آن را به مردم داده‌اند، پس چرا هیچیک از دولتمردان و از جمله خود آقای رئیس‌جمهور حاضر نیستند مسئولیت آن را بر عهده بگیرند؟ تکمیلی/آقای رئیس‌جمهور درباره تصمیم مورد اشاره گفته است «اولین روزنامه‌ای که از آن تعریف کرد هم کیهان بود، مقام معظم رهبری هم به من فرمودند این کار بسیار خوبی بود، شما ای‌کاش زودتر انجام می‌دادید»! این بخش از اظهارات ایشان هم واقعیت ندارد و حتی دقیقا در نقطه مقابل واقعیات است بادایندفع نیاورده طرف کیهان، صداش دراومد...😇
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیاده به سمت بهشتاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید تمامی مسئولان دزد رژیم جمهوری اسلامی که قرار بود مثلا دارایی هاشون شفاف بشه قرار شد با کد دارایی هاشونو اونم اعلام کنند اونم فقط به رییس دزد قوه قضاییه نه مردم ...یعنی دزدیهای میلیاردی از این به بعد با کد انجام میشه کد یک رو هم حتما به دزد بزرگ سید علی گدا خامنه ای دادند چه معنی داره که پاهای لخت رو نشون میدین، من یه خورده تحریک شدم. حالا من دیگه نمی تونم برم بهشت. مرگ بر همتون.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »