ویروس_کرونا, صدای آمریکا

ویروس_کرونا, صدای آمریکا

پژوهش جدید: شیوع ویروس کرونا با گرم شدن هوا احتمالاً کاهش نخواهد یافت

پژوهش جدید: شیوع #ویروس_کرونا با گرم شدن هوا احتمالاً کاهش نخواهد یافت تست‌هایی که تاکنون در آزمایشگاه ها انجام شده است نشان می‌دهد که این ویروس در مقابل حرارت بالا و اشعه ماورا‌‌ء بنفش مقاوم است.

02/06/2020 09:32:00 ب.ظ

پژوهش جدید: شیوع ویروس_کرونا با گرم شدن هوا احتمالاً کاهش نخواهد یافت تست‌هایی که تاکنون در آزمایشگاه ها انجام شده است نشان می‌دهد که این ویروس در مقابل حرارت بالا و اشعه ماورا‌‌ء بنفش مقاوم است.

بنا به یک پژوهش جدید، هوای گرم تابستان در آمریکا ظاهراً هیچ تاثیری در شیوع ویروس کرونا که موجب بیماری کووید۱۹ می شود، نخواهد گذاشت. به گزارش مجله نیوزویک، درحالی که مشخص است که بیماری آنفولانزا فصلی

مشاهده نظراتچاپبنا به یک پژوهش جدید، هوای گرم تابستان در آمریکا ظاهراً هیچ تاثیری در شیوع ویروس کرونا که موجب بیماری کووید۱۹ می شود، نخواهد گذاشت.به گزارش مجله نیوزویک، درحالی که مشخص است که بیماری آنفولانزا فصلی است، ولی بنا به گفته نویسندگان این پژوهش که نتایج آن در ژورنال پزشکی «بیماری‌های عفونی بالینی» منتشر شده است، هنوز معلوم نشده که آیا ویروس کرونا نیز الگوی مشابهی را دنبال کند.

آتش سوزی در پالایشگاه نفت شهر لونگیان چین کرونا؛ چگونه نیوزیلند 'سخت و سریع' با شیوع مقابله کرد؟ طوفان توییتری؛ رژیم ایران با کرونا، زندانیان سیاسی را شکنجه می‌کند

تست‌هایی که تاکنون در آزمایشگاه ها انجام شده است نشان می‌دهد که این ویروس در مقابل حرارت بالا و اشعه ماورا‌‌ء بنفش مقاوم است.پژوهشگران دمای هوای ۵۰ ایالت آمریکا و شهر واشنگتن را در بازه زمانی ۲۲ ژانویه و ۳ آوریل مطالعه کردند.به گفته تیم پژوهشی، هوای گرم تا حد کمی در کاهش شیوع ویروس جدید کرونا، موسوم به ویروس «سارس-کووی۲» تاثیر داشت، ولی قابل ملاحظه نبود و به نظر نمی آید که بدون رعایت نکات بهداشتی و مقررات فاصله‌گیری اجتماعی در کاهش شیوع کووید۱۹ موثر باشد.

دکتر شیو تی. سهرا، استادیار پزشکی در کالج پزشکی دانشگاه هاروراد آمریکا، در بیانیه‌ای گفت که بنا به تحقیقات آنها، هرچند بالا رفتن دمای هوا انتقال ویروس را کند کرد، ولی غیر قابل ملاحظه بود. او افزود، به نظر نمی‌آید که گرم شدن هوا در تابستان به تنهایی - بدون رعایت مقررات بهداشتی - بتواند موجب کاهش شیوع ویروس کرونا شود.

نویسندگان این پژوهش تصدیق کردند که منابع آنها محدود بوده، از جمله این که شاید اقداماتی که برای مهار کردن ویروس کرونا انجام شده، بر روی داده‌های آنها تاثیر گذاشته است. ادامه مطلب: VOA Farsi »

پس بیخیال دیگه کلا ! 😐

سخنان جنجالی دریادار علیه «سید و حاجی»؛ مصاحبه‌ای که سانسور شد

برده‌ای که سپهسالار ایران شد | DW | 02.06.2020۱۳ خرداد ۹۹۲ : ۴۰۷ سال پیش در چنین روزی الله‌وردی خان در اصفهان درگذشت. برخی از تاریخ‌نگاران او را زاده بخشی از سرزمین زیر فرمان ایرانیان می‌دانند. تقریباً تمام بناهای تاریخی اصفهان، کرمان و شیراز و کاشان و .........را سلسله های ترک تبار ساخته اند! در اینترنت سرچ کنید! هرکس به هر سرزمینی خدمت کند از آن سرزمین است .متاسفانه اینها افسانه شودن دیگر کسی به ایران کمک نمیکند

زیباکلام: در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستندصادق زیباکلام، استاد دانشگاه ایرانی تاکید کرد 'ما در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستند'. - خبرگزاری آناتولی دمت گرم اردوغان خاک تو سرت روحانی ۹۹درصد مردمش زیبا کلام ضد تورک وطرفدار پ.ک.ک است

آمریکایی‌ها باید متوجه شده باشند که مسیر فعلی هیچ خاصیتی به حالشان نداشته/ اتحادیه اروپا به وظیفه خود در قبال اقدامات غیرقانونی آمریکا عمل کندرئیس جمهور با بیان اینکه اجرای برجام دستاورد خوبی در زمینه چند جانبه گرایی بود، گفت: متاسفانه به دلیل کارشکنی های آمریکا و خروج یکجانبه و غیر قانونی از برجام ، این توافق خوب با مشکل مواجه شد.

خواستیم بگوییم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است/ هرگز نگفتیم هرکس از ایران برود، خیانت کرده/ مخاطبان نگران مصیبت‌های جواد جوادی بودندعلی غفاری درباره انتقاداتی که نسبت به دسته‌بندی جامعه به خودی و غیرخودی در سریال بچه مهندس می‌گوید: از روز اول به دنبال این بودیم که به جوان‌ها این انگیزه را بدهیم که بایستند و کشور خودشان را آباد کنند. نه اینکه اگر بروند خیانت کردند، اصلا اینطور نیست. در واقع خواستیم بگوییم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. اصلا نه بحث جناح داریم و نه دسته‌بندی.

مصاحبه‌ای که حذف شد؛ انتقاد دریادار سیاری از دخالت نیروهای مسلح در اقتصاد و سیاست | DW | 01.06.2020دریادار سیاری از فرماندهان ارتش ایران طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) گفته است که ورود به عرصه سیاست و اقتصاد برای نیروهای مسلح آسیب‌زاست. این مصاحبه ساعتی پس از انتشار از خروجی ایرنا حذف شد. ارتش حقشه. سال 57 خیانت ارتش کارو به اینجا رسوند هرچه بوده،این یک اظهار نظر شخصی و برداشت اشتباه بوده که شاید بخاطر احتمال اختلاف، حذف شده. دریادار سیاری از فرماندهان محترم ارتش است اما این برداشت او اشتباه است. هیچکس خدمات و زحمات ارتش در جنگ تحمیلی و بعد از آن را فراموش نمی کند. ارتش و سپاه،عزیز و دو بال امنیت ایران هستند. ایران رو به نابودست چون هیچکس سر جا خود نیست طرف تو هر جنایتی در ایران دست داشته حالا ومده میخواد اقتصاد بچرخونه