پژوهشگران: تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در برزیل احتمالا ۱۲ برابر آمار رسمی است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پژوهشگران: تعداد واقعی مبتلایان به ویروس_کرونا در برزیل احتمالا ۱۲ برابر آمار رسمی است پژوهشگران تخمین می زنند که تنها هشت درصد موارد ابتلا به ویروس کرونا در سراسر آن کشور گزارش شده است.

گروهی از پژوهشگران برزیل هشدار داده اند که تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور احتمالا ۱۲ برابر آمار دولتی است.

پژوهشگران «مرکز اطلاعات و عملیات سلامت بهداشت» نسبت آمار مرگ و میرهای ناشی از ویروس کرونا را با داده های پیشین سازمان جهانی بهداشت مقایسه کرده اند. آنها دریافتند که نسبت مرگ و میرها به آمار دولتی مبتلایان به ویروس کرونا در برزیل از آن چه انتظار می‌رود بسیار بالاتر است.جدیدترین

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«تعداد مبتلایان به کووید19 در برزیل 12برابر بیشتراز آنچه دولت اعلام می‌کند است»براساس یک مطالعه منتشر شده روز دوشنبه 13 آوریل 2020، تعداد مبتلایان به ویروس كرونا در برزیل 12 برابر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تصویری؛ عدم پایبندی مردم به مقررات مقابله با کرونا در ایران به دلیل فشارهای معیشتیبرغم ممنوعیت فعالیت‌های تجاری غیر ضروری و مشاغل خدماتی از سوی دولت ایران برای جلوگیری از شیوع ویروس دولت فرقی شیعه هیچ کمکی برای معیشت مردم انجام نداده است فقط یک میلیون تومان وام با سود ۱۲ درصد اختصاص داده است مردم گرسنه مجبورند به سر کار های خود برگردند ...🤮 شهر هرت!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

همزمان با شیوع کرونا؛ دولت ایران برای کمک به مستضعفان دست به دامن مردم شدمعاون اول رئیس‌جمهوری ایران، همزمان با شیوع کرونا و توقف اکثر فعالیت‌های اقتصادی، از مردم، این رویه همه روزه ی دولت ما بوده بجای گدایی کردن بهتر است ،کمی از پول های چپاول مردم را خرح کنند و نه اینکه علاوه پر چپاول ملت از انها نیز گدایی کنند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کارشناسان: آلمان می‌تواند به تدریج به شرایط عادی بازگردد | DW | 13.04.2020آکادمی ملی علوم لئوپولدینا، مهم‌ترین ارگان مشورتی دولت آلمان، طرح عادی‌سازی امور را ارائه داد. از جمله توصیه‌های این مرکز، بازگشایی مشروط مدارس ابتدایی و متوسطه و اجباری شدن ماسک در رفت و آمدهای روزانه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرواز هواپیمایی خلیج به ایران پس از 4 سال برای بازگرداندن بحرینی‌ها به کشورشاندولت بحرین روز سه شنبه 14 آوریل اعلام کردند، شرکت هواپیمایی «گلف‌ایر»، این کشور، پس از چهار سال کدوم خیلج ؟ منظورت خیلی فارس درستpersian Gulf
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سوئد به رغم افزایش شمار جان‌باختگان ویروس کرونا به قرنطینه محدود ادامه می‌دهدسوئد به رغم افزایش شمار جان‌باختگان ویروس_کرونا به قرنطینه محدود ادامه می‌دهد سوئد تجمع بالای ۵۰ نفر را منع کرده، دبیرستان ها ودانشگاه ها را بسته، و از افراد بالای ۷۰سال یا اشخاص بالقوه آسیب پذیر خواسته است خود را برای حفاظت در برابر ویروس خانه‌نشین کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »