پومپئو: ایران هرگز به سلاح هسته‌ای دست نخواهد یافت

04/07/1398 10:53:00 ق.ظ

پومپئو: ایران هرگز به سلاح هسته‌ای دست نخواهد یافت العربية

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریكا، شامگاه چهارشنبه 25 سپتامبر 2019 گفت، ایالات متحده خواهان یک راه او با تاکید بر موضع کشورش در قبال سلاح هسته‌ای ایران گفت:«ایران هرگز به اسلحه هسته‌ای دست نخواهد یافت».

پمپئو که در یک کنفرانس خبری در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با خبرنگاران مصاحبه می‌کرد، گفت: «ما خواهان یک راه حل صلح آمیز با تهران هستیم و امیدواریم که بتوانیم به آنجا برسیم. در نهایت ایرانی‌ها مجبور خواهند شد که در برابر این مسئله تصمیم بگیرند».

وزیر خارجه آمریکا افزود: «ما امیدواریم فرصتی پیدا کنیم تا با آنها مذاکره کنیم و به نتیجه‌ای برسیم که برای آنها و برای ایالات متحده خوب باشد». پومپئو روز چهارشنبه در مصاحبه دیگری گفته بود كه ایالات متحده به دلیل نقض آگاهانه تحریم‌های آمریکا از سوی برخی شرکت‌های چینی در خرید و حمل و نقل نفت از ایران ایالات متحده تحریم‌هایی را بر علیه این شركت‌های چینی و مدیران آنها وضع كرده است.

پمپئو خاطرنشان کرد: «اعمال تحریم‌ها آغاز اجرای تهدید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا است که روز سه شنبه متعهد شد تا زمانی که ایران از رفتارهای تهدیدآمیز خود دست بر ندارد «تحریم‌ها» به صورت محکم و شدید اجرا خواهد شد». headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اینقدر دست به دست کنید و با این حرفهاتون وقت رو هدر بدید تا همون‌طور که موشک‌ملانشان ساختند،بمب اتم‌آخوندنشانهم براتون بسازند

واکنش‌ ایران به بیانیه سه‌کشور اروپایی درباره حمله به آرامکو | DW | 24.09.2019محمدجواد ظریف با انتشار یک پست‌توییتری نسبت به بیانیه کشورهای بریتانیا، فرانسه و آلمان درباره مسئولیت ایران در حمله آرامکو واکنش نشان داده است. پیش از آن مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا از این بیانیه استقبال کرده بود. ۴۰ سال است که رژیم تروریستی آخوندی با همین بامبول ها و شانتازها دولتهای غربی، بویژه دول اروپائی را به بازی گرفته است. حالا که فرانسه و آلمان و انگلستان به نقش مستقیم رژیم ایران در حمله به تاسیسات آرامکو اذعان کرده اند، آیا زمان برخورد قاطع در قبال این جماعت داعشی فرا نرسیده؟

نشست 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای'؛ واکنش تند ایران و انصراف احزاب کرد | DW | 24.09.2019جمهوری اسلامی می‌گوید سازمان آمریکایی 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای' را به فهرست گروه‌های تروریستی خود خواهد افزود. این اظهارات در واکنش به برگزاری نشستی با حضور برخی گروه‌های مخالف حکومت ایران در نیویورک عنوان شده است. اسگولا دو طرف نشستن همدیگه رو به گروه های تروریستی اضافه میکنن این گروه تروریستیه دیگه خودش به اندازه یه کشور جمعیت و عضو داره از بس اینا افزودن بهش 😂😂😂😂 JamshidBarzegar واقعا که اینها عقل و منطق را بوسیده اند و گذاشته اند کنار.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| تولید خودرو در ایران نصف شداصلا هم به تحریم‌ها مربوط نمیشه نه؟!

واقعیت‌هایی از داخل ایران| تولید خودرو در ایران نصف شدواقعیت بیشتر از این آماره،من در دو شهرک صنعتی فعال هستم حداقل ۷۰ درصد این شهرکها غیر فعال هستند

ترامپ ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان آن‌ها را به آمریکا ممنوع کرددونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، با صدور فرمانی ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان درجه یک آن‌ها را به ایالات متحده ممنوع کرد. دمش گرم پسر ظریف و بقیه حضرات حالا باید چه کنند!!!! احسنت

ترامپ ورود مقام‌های ایران و بستگان آنها به آمریکا را محدود کرددر این فرمان رئيس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد. ایران نه فرقه تبهکار مادر تروريزم در منطقه كاملاً مشخص است، راستي متحدتان بن سلمان به آمريت قتل قاشقچي اعتراف كرد!