پولیتیکو: ایران به اتحادیه اروپا جهت بازگشت به مذاکرات وین تعهدی نداد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پولیتیکو: ایران به اتحادیه اروپا جهت بازگشت به مذاکرات وین تعهدی نداد العربيه_فارسى

نشریه «پولیتیکو»، یک‌شنبه، 17 اکتبر، در این زمینه به نقل از یک مقام ارشد اروپایی که نخواست نامش فاش شود نوشت، تیم مذاکره‌کننده جدید ایران قصد دارد در دیدار با مقام‌های اتحادیه اروپا در بروکسل، درباره آخرین متن مذاکرات وین گفت‌وگو کند.این مقام ارشد اروپایی افزوده است: «[تیم ایرانی] هنوز برای شرکت در مذاکرات وین آماده نیست.»

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش‌تر آمادگی خود را برای دیدار با تیم مذاکره‌کنندگان ایرانی در بروکسل اعلام کرده بود. پس از این نشست، وزارت خارجه ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در پایان این دیدار، دو طرف توافق کردند تا طی روزهای آینده در بروکسل درباره مسائل مورد علاقه دوجانبه گفت‌وگو کنند.»لارنس نورمن، خبرنگار «وال‌استریت‌ژورنال»، در توییتی به نقل از منابع آمریکایی نوشت که مقامات آمریکا انتظار ندارند سفر انریکه مورا در از سرگیری مذاکرات احیای برجام نتیجه‌ای داشته باشد.

او ضمن ابراز نگرانی در این زمینه گفت: «امیدوارم که اشتباه کنم اما اگر وضعیت همینگونه ادامه پیدا کند، به جایی نخواهیم رسید.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش شمخانی به اتهام دخالت ایران در قاچاق مواد مخدر به اروپا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تمایل ایران به مذاکره با اروپا پیش از بازگشت به مذاکرات وین | DW | 15.10.2021بنابر گزارش‌ها ایران مشغول آماده کردن تیمی برای مذاکرات احیای برجام است اما قبل از آن به گفت‌وگو با بروکسل ادامه می‌دهد. ظاهرا مذاکره‌کنندگان جدید ایران دو هفته دیگر با هماهنگ‌کننده مذاکرات احیای برجام دیدار می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

باکو: ایران از مناطق آزاد شده آذربایجان جهت قاچاق موادمخدر به اروپا استفاده می‌کردالهام علی‌اف، رئیس‌جمهوری آذربایجان در اظهاراتی گفت، ایران در 30 سال گذشته از خاک «مناطق آزاد‌شده آذربایجان» به عنوان گذرگاهی برای قاچاق موادمخدر به اروپا آخه احمق بیشعور یک چیزی بگو که بگنجد، طبق اعتراف سازمان های بین المللی، ایران در این چند سال بیشترین شهید را در مبارزه با مواد مخدر داشته است و این اربابان شما در افغانستان بودند که تجارت مواد مخدر می کردند و حجم ترانزیت مواد از افغانستان در زمان حضور آمریکایی‌ها چند برابر شد . باکو: ایران از مناطق آزاد شده آذربایجان جهت قاچاق مواد_مخدر به اروپا استفاده می‌کرد. العربيه_فارسى هر چند جمهوری اسلامی با ایدئولوژی تروریستی ثابت شده است اما الهام و عرردوغان هم دست کمی ندارند و خودشان هم مشغول تروریست پروری و قاچاق هستند !
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام ارشد اتحادیه اروپا: ایران هنوز برای بازگشت به مذاکرات برجام آماده نیستیک روز پس از سفر نماینده اتحادیه اروپا به ایران، یک مقام ارشد ارشد این اتحادیه گفت تهران برای ازسرگیری مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین هنوز آماده نیست. به گزارش خبرگزاری رویترز، این مقام که نخواست هویتش فاش شود به خبرنگاران در بروکسل گفت دولت جدید ایران می‌خواهد در مورد متن مذاکرات گفت‌وگو...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

علی‌یف: سرزمین‌های اشغالی برای قاچاق مواد مخدر از ایران به اروپا استفاده می‌شدرئیس‌جمهور آذربایجان اعلام کرد که سرزمین‌های تحت اشغال ارمنستان برای قاچاق مواد مخدر از ایران به اروپا مورد استفاده می‌گرفت. - خبرگزاری آناتولی باکی قرومساغی 😂😂😂 همینجوری به کوه خوری ادامه بده تا بهانه ما واسه بازپسگیری ایران شمالی جور شه جاده ای که۱۵ساله با پل شناور روی آراز از نو دوز آزربایجان جنوبی و از قاپان زنکه زور غربی آزربایجان شمالی تا به ایراوان ازطرف تشگیلات شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران ساخته شده و کشیده شده غیرقانونی و عامل اصلی تمام خیانتهای حکومت ایران به آزربایجانست بایستی مسدود شود İrandan Ermənistana, oradan Avrupadaki kürt-ermeni pkk (ASALA) terör örgütüne. Qarabağa boşuna pkk terörcuları gəlmədi
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ایران به اظهارات علی‌اف درباره قاچاق مواد مخدر ایران از قره‌‌باغ | DW | 16.10.2021دبیر شورای عالی امنیت ملی و سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی به اظهارات رئیس جمهور آذربایجان واکنش نشان دادند. علی‌اف در نشست سران کشورهای مشترک‌المنافع گفت 'از قره‌باغ برای قاچاق مواد مخدر ایران به اروپا استفاده می‌شد'. ترسو مرسی از الهام علی‌اف بنده دربعضي از عمامه هاي آخوندها علم وحكمت میبینم‌ودربعضيها فقط فاضلاب چرا شما در ۴۴روز جنگ گفتید زمینهابایدبه ج.آذربایجان برگرده وپشت ارمنستان خالي کردید؟ ! اگر این زمینهاي قديم ج.آذربايجان بوده پس همه کشور آذربایجان هم مال ایران بوده حالا همه گزافه گویيهاشون قوت بديد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »