پولیتیکو: طرح ایران برای کشتن سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشریه آمریکایی «پولیتیکو» گزارش داد که حکومت ایران طرحی برای کشتن سفیر آمریکا درآفریقای جنوبی داشته است. بنا براین گزارش، طرح قتل «لانا مارکس»، به تلافی کشته‌ شدن قاسم_سلیمانی به دست نیروهای آمریکایی برنامه‌ریزی شده بود. اخبار_ایران انتقام_سخت سپاه_قدس

» روز یکشنبه ۲۳شهریور۱۳۹۹ به نقل از یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، گزارش داد که حکومت ایران طرحی برای کشتن سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی داشته است.

اطلاعات مربوط به نقشه ایران برای این انتقام‌جویی، در یک گزارش جدید سازمان‌های جاسوسی آمریکا تشریح شده است. بنا بر گزارش پولیتیکو، حکومت ایران از سالیان قبل، شبکه‌های پنهانی را در آفریقای جنوبی هدایت می‌کند. در سال ۲۰۱۵ میلادی، «الجزیره» و «گاردین» بر مبنای گزارش‌های جاسوسی فاش‌شده در آن هنگام، از شبکه‌های اطلاعاتی ایران در آفریقای جنوبی خبر داده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نقد یک جمعیت شناس به طرح تشویقی مجلس برای زاد و ولدانتشار خبری از نماینده مردم ملکان درباره‌ طرح جدید مجلس مبنی بر اختصاص سهامی از شرکت‌های معتبر دولتی از جمله پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها به فرزندان سوم و چهارم در راستای تشویق خانوارها به زاد و ولد، این سوال را ایجاد می‌کند که آیا این نوع سیاستهای تشویقی برای حل مشکل جمعیتی کشور موثر واقع خواهد شد؟.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح تامین قیر رایگان اصلاح شدطرح تامین قیر_رایگان اصلاح شد | نمایندگان مجلس با اصلاح طرح الحاق یک ماده به تبصره یک قانون بودجه سال ۹۹ درباره اختصاص قیر رایگان موافقت کردند جزئیات این اصلاح را بخوانید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

از طرح مجلس برای «خودرودار شدن افراد با استفاده از سهام عدالت» استقبال می‌کنیم/ دخل و خرج خودروسازان دست خودشان استسرپرست وزارت صمت در گفت‌وگو با ایلنا: از طرح مجلس برای «خودرودار شدن افراد با استفاده از سهام عدالت» استقبال می‌کنیم/ دخل و خرج خودروسازان دست خودشان است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صفر تا صد طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از مهرماهجزئیات طرح همسان‌سازی حقوق بازنسشتگان | متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان برابر اصل عدالت بیمه‌ای و در قالب فیش واحد و به همراه حقوق مشمولان از مهرماه اجرایی می‌شود بیشتر بخوانید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

در پی طرح اتهام آزار جنسی، انجمن جامعه‌شناسی ایران عضویت کامیل احمدی را لغو کرد - BBC News فارسیانجمن جامعه شناسی ایران اعلام کرده که در پی اتهام آزار جنسی مطرح شده علیه یکی از اعضایش به نام کامیل احمدی، عضویت او در این انجمن 'لغو' شده است. کامیل احمدی، مردم‌شناس اجتماعی، این اتهام را به شدت رد می‌کند و می‌گوید اقدام انجمن جامعه‌شناسی و قضاوت و تصمیم‌گیری بدون شنیدن توضیحات او، 'غیرمنصفانه' بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روزنامه اسرائیلی: آمریکا به امارات متعهد شده است قبل از 2024 از طرح الحاق اسرائیل حمایت نخواهد کردیکی از روزنامه‌های اسرائیل مدعی شده است که آمریکا در خصوص عدم حمایت از طرح الحاق اسرائیل تا سال 2024 به ابوظبی تعهد داده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »