پوشش لحظه‌به‌لحظه اخبار طوفان «دوریان» در آمریکا توسط آناتولی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

خبرنگاران آناتولی اخبار طوفان «دوریان» در ایالت باهاما آمریکا که 7 کشته داشته را از نزدیک و لحظه به لحظه پوشش می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرنگاران آناتولی اخبار طوفان «دوریان» در ایالت باهاما آمریکا که 7 کشته داشته را از نزدیک و لحظه به لحظه پوشش می‌دهند.خبرنگاران آناتولی اخبار طوفان «دوریان» در ایالت باهاما آمریکا که شدیدترین طوفان در این منطقه اعلام شده و 7 کشته به جا گذاشت را از نزدیک و لحظه به لحظه پوشش می‌دهند.

مقامات این ایالت پیشتر شمار جان باختگان طوفان مذکور را 5 نفر اعلام کرده بودند. فعالیت امداد و نجات در منطقه ادامه داشته و احتمال افزایش شمار قربانیان نیز وجود دارد. هوبرت مینیس، نخست وزیر ایالت باهاما اعلام کرد که این طوفان به 60 درصد بناهای اطراف بندر مارش خسارت وارد کرده است.مرکز ملی طوفان ایالات متحده آمریکا اعلام کرد: طوفان دوریان با وجود آنکه قدرتش رو به کاهش بوده اما همچنان تهدیدی برای منطقه است.خبرنگاران آناتولی نیز طوفان دوریان و تاثیرات آن بر منطقه را از نزدیک پیگیری می کنند. در تصاویر ثبت شده توسط دوربین های آناتولی محافظت از در و پنجره های ساختمان های دولتی با استفاده از تخته چند لایی در منطقه چارلستون کارولینای جنوبی دیده می شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قوه قضاییه ایران: زنی که خودسوزی کرد پوشش نامناسب داشتیک مقام آگاه در دادگستری تهران درباره خودسوزی یک زن مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران، پوشش نامناسب و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طوفان دورین با گرفتن قربانی در باهاما سواحل آمریکا را در می‌نورددمقامات آمریکا به میلیون ها نفر از ساکنان ایالت های فلوریدا، جورجیا و کارولینای جنوبی دستور داده اند که مناطق محل سکونت خود را ترک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: تحریم ایران موجب کاهش اعتبار دلار می‌شودوزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد تحریم ایران توسط آمریکا باعث کاهش اعتبار واحد پول این کشور شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طوفان دوریان در جزایر باهاما دست‌کم ۵ قربانی گرفت | DW | 03.09.2019طوفانی که سرعت آن بی‌سابقه توصیف شده بخش‌هایی از جزایر باهاما را در نوردید و خسارت‌های شدیدی بر جا گذاشت. بر اثر این طوفان که به سمت ایالت‌های شرقی آمریکا در حرکت است تا کنون چند نفر جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق کشته شدندپنج نفر از اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک توسط نیروهای ترکیه در منطقه خاکورک شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طوفان دوریان؛ درهم کوبیده شدن جزایر باهاما، وحشت میلیون‌ها آمریکایی | DW | 02.09.2019طوفان دوریان در مسیر فلوریدا از جزایر باهاما گذشت. دوریان با سرعت ۳۰۰ کیلومتری به جزیره آباکو در باهاما رسید. در فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی و جنوبی وضعیت اضطراری اعلام شده. ترامپ دوریان را بسیار خطرناک توصیف کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »