پوستر فیلم آلمانی «فردا آزادیم» درباره یک ناراضی سیاسی ایرانی منتشر شد

30/05/1398 05:03:00 ب.ظ

پوستر فیلم آلمانی «فردا آزادیم» درباره یک ناراضی سیاسی ایرانی منتشر شد نخستین پوستر فیلم «فردا آزادیم» (به آلمانی Morgen Sind Wir Frei) منتشر شد، اثری درباره یک ناراضی سیاسی ایرانی و همسر آلمانی او که در جریان انقلاب اسلامی، درگیر ماجراهای مختلفی می شوند.

نخستین پوستر فیلم «فردا آزادیم» (به آلمانی Morgen Sind Wir Frei) منتشر شد، اثری درباره یک ناراضی سیاسی ایرانی و همسر آلمانی او که در جریان انقلاب اسلامی، درگیر ماجراهای مختلفی می شوند. در این فیلم ک مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ نامه نسرین ستوده از زندان درباره «تلاش خلاقانه و مسالمت آمیز» برای پایان حجاب...

مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ نامه نسرین ستوده از زندان درباره «تلاش خلاقانه و مسالمت آمیز» برای پایان حجاب اجباری؛ این حق به زودی به ما بر می‌گردد «نسرین ستوده» وکیل دادگستری و فعال مدنی زندانی در اوین با انتشار نامه‌ای تلاش زنان برای «آزادی» و «حق انتخاب پوشش» را تحسین برانگیز توصیف و از صدور احکام طولانی برای این زنان انتقاد کرد.

نسرین ستوده در نامه خود که روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد ماه در تارنما و شبکه‌های اجتماعی سازمان «عفو بین‌الملل» منتشر شده است، نوشت: «تلاشی که امروزه بانوان ایرانی برای آزادی و حق انتخاب پوشش‌شان می‌کنند، تحسین‌برانگیز است. این تحسین بیش از هر چیز به دلیل روش مسالمت‌جویانه‌ای است که انتخاب کرده‌اند و در مقابل با احکامی مجموعا چند صد ساله مواجه شده‌اند.»

خانم ستوده تلاش زنان برای پایان دادن به حجاب اجباری را «خلاقانه و مسالمت‌آمیز» توصیف کرده است. او همچنین با اشاره به نقش زنان در دهه‌های گذشته نوشت: «کنترل شبانه‌روزی، شخصیت و جسم و جان و روح آنان را نشانه رفت،‌ اما آن‌ها برخلاف انتظار روییدند و بالیدند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حج تمتع 98| کعبه؛ نمایش بندگی خدا+فیلم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمسجدالحرام صحنه نمایش بندگی خدا از سوی ضیوف‌الرحمن است.

پلیس تهران به جای عاملان کشتار سگ ها، «انتشار دهنده فیلم» را دستگیر می کند♦️پلیس تهران به جای عاملان کشتار سگ ها، «انتشار دهنده فیلم» را دستگیر می کند ⚡️پس ازاعتراضات به کشتار سگ‌ها درتهران و درخواست پاسخگویی شهرداری، رئیس پلیس تهران در اظهارنظری اعلام کرد فردی که اقدام به انتشار تصاویر سگ کشی کرده است به زودی دستگیر‌ می‌شود.

آغاز تولید فیلم جدید «استیون سودربرگ»؛ مریل استریپ هم به «بگذار همه آنها حرف بزنند» پیوستآغاز تولید فیلم جدید «استیون سودربرگ»؛ مریل استریپ هم به «بگذار همه آنها حرف بزنند» پیوست نشریه هنری «ورایتی» از حضور «مریل استریپ» بازیگر مشهور آمریکایی در فیلم جدید «استیون سودربرگ» خبر داد. این اثر از طریق شبکه اینترنتی «اچ بی او پلاس» پخش خواهد شد.

پلیس تهران بجای دستگیری عاملان کشتار سگ‌ها انتشار کننده فیلم را دستگیر می‌کندپس از اعتراضات به کشتار سگ‌ها در تهران و درخواست برای پاسخگویی شهرداری، حسین رحیمی رئیس پلیس تهران

اختصاصی| جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر خارجی در شمال کشور؛ امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است + فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim«جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر_خارجی در شمال کشور؛امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است» رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور: *در تمام دنیا ممکن است برای یک گردشگر انفرادی حادثه رخ دهد *نسبت به دلجویی از گردشگر مذکور اقدام کرده‌ایم

آغاز رکود سینماها/ هیچ فیلم مناسبی برای اکران در محرم وجود ندارد/ ادامه افت فروش تا نیمه مهرمقایسه وضعیت اکران فیلم‌ها در تابستان 98 نسبت به مدت مشابه در سال 97 از کاهش محسوس فروش فیلم‌های سینمایی خبر می‌دهد.