پوزش ماکرون از همتای خود بدلیل پخش اشتباه سرود ملی آلبانی پیش از مسابقه فوتبال

18/06/1398 07:01 ب.ظ

پوزش ماکرون از همتای خود بدلیل پخش اشتباه سرود ملی آلبانی پیش از مسابقه فوتبال جزئیات بیشتر🔽

ادی راما، رئیس جمهوری آلبانی در صفحه توییتر خود نوشت امانوئل ماکرون بدلیل پخش اشتباهی سرود ملی آلبانی در جریان دیدار دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی، از وی عذرخواهی کرده است. جمعه کذشته دیدار دو تیم فرانسه و آلبانی در استاددوفرانس به دلیل پخش اشتباهی سرود ملی آلبانی، تیم میهمان، با ده دقیقه تاخیر برگزار شد.

مسئولان ورزشگاه استاددوفرانس، سرود ملی آلبانی و آندورا را اشتباه پخش کردند و باعث خشم بازیکنان و کادر تیم ملی آلبانی شدند. بازیکنان تیم ملی آلبانی اعلام کردند تا پخش سرود ملی آلبانی وارد زمین نخواهند شد. برخی از بازیکنان آلبانی حتی خواستار توقف این بازی که در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برگزار می شد، شدند.

مسئولان فدراسیون سرود ملی آلبانی را نهایتا پخش کردند اما بار دیگر فردی که از طرف فدراسیون پشت میکروفن قرار گرفت به جای پوزش از آلبانی ها از ارمنستانی ها عذرخواهی کرد. این رسوایی به جز عذرخواهی مقامات فدراسیون فرانسه، در سطح روسای جمهور دو کشور هم بازتاب گسترده داشته است.

ادی راما، رئیس جمهوری آلبانی در صفحه توییتر خود نوشت: «رئیس جمهوری فرانسه مراتب صادقانه پوزش و عذرخواهی خود را به خاطر رسوایی فدراسیون فوتبال فرانسه با من در میان گذاشت.» به گفته رئیس جمهوری آلبانی، امانوئل ماکرون تصریح کرده است که واکنش بازیکنان آلبانی کاملا موجه بوده و تاکید کرده این «اشتباهی غیرقابل قبول» است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پخش سرود ملی اشتباهی، بازی فرانسه و آلبانی را به تعویق انداختتیم‌های ملی فوتبال فرانسه و آلبانی روز شنبه 7 سپتامبر 2019 در چارچوب دیدارهای مقدماتی یورو 2020 به

تبرئه ۴۱ نفر از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد خوزستان

آمریکا: کره شمالی قبل از آنکه دیر شود مذاکرات هسته‌ای را از سر بگیردآمریکا در هشداری به کره شمالی: قبل از آنکه دیر شود مذاکرات کن! آمریکا به کره شمالی هشدار داد، بیش از این و تا قبل از آنکه خیلی دیر شود جلوی از سرگیری مذاکرات خلع سلاح هسته‌ای را نگیرد.

پارسایی: سهم ایران از فرش دستباف دنیا از 80 به 15 درصد کاهش یافته استنماینده شیراز: *سهم ایران از فرش دستباف دنیا از ۸۰ به ۱۵ درصد کاهش یافته است *آمارهایی که در زمینه فرش دستباف وجود دارد بسیار تاسف برانگیز است *برخی از تجار برای اینکه بازار فرش را از دست ندهند نقشه‌های فرش ایرانی را به پاکستان، هندوستان و چین داده‌اند

ناجا نمی تواند برای حفاظت از هر مجسمه پلیس بگذاردتهران- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: برای حفاظت از مجسمه هایی که در سطح شهرها نصب می شود، نیروی انتظامی نمی تواند برای هر مجسمه پلیس بگذارد.

دستور رییس قوه قضاییه درباره تجدیدنظر در آرای یکی از شعب دادگاه انقلابدستور رییس قوه قضاییه درباره تجدیدنظر در آرای یکی از شعب دادگاه انقلاب یک مقام آگاه از صدور دستور ویژه رییس قوه قضاییه در خصوص احکام صادره در برخی پرونده‌های اخیر خبر داد.