پوریا عالمی، طنزنویس منتظر رای اعاده دادرسی است

22/07/1398 03:21:00 ب.ظ

«مهدی رحمانیان»مدیر مسوول روزنامه شرق روز یکشنبه ۲۱ مهر در توییتر خود خبر داد که «پوریا عالمی»،طنزنویس هنوز برای اجرای حکم به زندان نرفته است. رحمانیان همچنین اظهار امیدواری کرد که با بررسی مجدد مساله حل شود. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

مدیر مسوول روزنامه شرق در این مطلب توییتری نوشته آخرین یادداشت پوریا عالمی در روزنامه شرق در روز ۱۹ مهر به معنای رفتن او به زندان نیست و هنوز حکم یک سال این روزنامه‌نگار به دایره اجرای احکام نرفته است: «یادداشت دیروز پوریا با تیتر ستون آخر، علت...

مدیر مسوول روزنامه شرق در این مطلب توییتری نوشته آخرین یادداشت پوریا عالمی در روزنامه شرق در روز ۱۹ مهر به معنای رفتن او به زندان نیست و هنوز حکم یک سال این روزنامه‌نگار به دایره اجرای احکام نرفته است: «یادداشت دیروز پوریا با تیتر ستون آخر، علت ننوشتن ستون روزانه‌اش را توضیح می‌داد که بعضا تصور کردند او به حبس رفته. گرچه حکم تجدیدنظر ابلاغ شده اما خوشبختانه به اجرای احکام نرفته درنتیجه پوریا بیرون است. امروز با او به دادسرا رفتیم و امیدوار به مساعدت و بررسی مجدد و حل مساله هستم.»

بااین‌حال آقای عالمی دیگر برای روزنامه شرق کار نمی‌کند. احتمالا فشارهایی او را وادار به استعفا از روزنامه کرده است. «رضا خسته»، روزنامه‌نگار در پاسخ به مهدی رحمانیان نوشته که پوریا عالمی با تصمیم به کار نکردن بیشتر برای شرق، جلوی ایجاد دردسر برای روزنامه را گرفته است.

این طنزنویس با عنوان «ستون آخر» یادداشتی را با عنوان خداحافظی از مخاطبانش نوشت و در این یادداشت توضیح داد که حکم یک سال حبسش تایید شده است: «من قهرمان نیستم قربان. نویسنده‌ای ساده‌ام. از رینگ شما خارج می‌شوم.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

تایید حکم سنگین ۲۳سال زندان کیومرث مرزبان در دادگاه تجدیدنظر؛ این طنزنویس ۱۱ سال باید در زندان باشد🔺تایید حکم سنگین ۲۳سال زندان کیومرث مرزبان در دادگاه تجدیدنظر؛ این طنزنویس ۱۱ سال باید در حبس باشد ⚡️دادگاه تجدیدنظر حکم ۲۳ سال و سه ماه حبس کیومرث_مرزبان طنزنویس را تایید کرد که گذراندن ۱۱ سال از این حکم برای این طنزنویس در زندان اجباری است. کیومرث_مرزبان جاسوس است و باید اعدام شود

دیوان عالی اسپانیا ۹ رهبر جدایی طلب کاتالونیا را به زندان محکوم کردجدایی طلبان اعلام کرده اند که در صورت عدم تبرئه ۱۲ متهم این پرونده خواستار نافرمانی مدنی گسترده خواهند شد. دیوان عالی اسپانیا ۹ نفر از ۱۲ رهبر جدایی طلب کاتالونیا را به ۹ تا ۱۳ سال زندان محکوم کرد جزئیات بیشتر:

'40 سال است که ترکیه هدف گروه‌های تروریستی مختلف، قرار گرفته است'- خبرگزاری آناتولی

انهدام باند بزرگ فروش سوالات کنکور/ حضور برخی مسئولان در باند منهدم شدهفرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: روزانه حدود ۳۰ هزار تماس با ۱۰۰خط ۱۱۰ برقرار می شود، که هر سه ثانیه یک تماس است و نیمی از آنها عملیاتی است.

«قیس سعید» پیروز انتخابات ریاست جمهوری تونس شدتلویزیون دولتی تونس شامگاه یکشنبه 13 اکتبر اعلام کرد «قیس سعید» با کسب بیش از 75 درصد آراء رای بیچاره چقد خستس

پس از نقض رای؛ نظریه کارشناسی درباره پرونده نجفی هفته آینده ارائه می‌شودوکیل مئافع محمدعلی نجفی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده موکل خود گفت: ما اعتراض کردیم، قتل را شبه عمد دانستیم، دیوان عالی کشور اعتراضات ما را پذیرفته‌ است که نقص‌ها برطرف شود تا ببینیم کارشناسان چه نظری می‌دهند تا دادگاه دوباره بر اساس آن رسیدگی کند و رای دهد.