پورسلمان: مدال برنز محمد رهبری قطعی شده است/ پاکدامن استرس داشت

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: محمد رهبری در بازی یک‌چهارم از حریف خود عقب بود اما به بازی برگشت و این هدیه خوبی از طرف خدا برای تیم ایران بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، علیرضا پورسلمان در واکنش به صعود محمد رهبری به مرحله نیمه‌نهایی بخش انفرادی اسلحه سابر و حذف علی پاکدامن کاپیتان تیم ملی در مرحله یک‌هشتم نهایی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی گفت: با توجه به بیماری و‌ مصدومیت شمشیربازی عراقی و حاضر نشدن او در رقابت امروز، پاکدامن یک باخت غیر قابل توصیف داد. او از صبح دچار استرس زیادی بود و در نهایت نتوانست توانایی خود را نشان دهد. اما خوشبختانه محمد رهبری خوش درخشید و تا اینجای کار مدال برنز ما قطعی شده است.

رئیس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های تیمی عنوان کرد: تیم خوب و همدلی داریم و با نتیجه‌ای که محمد رهبری گرفته، رده تیم‌مان بهتر می‌شود تا به حریفان سختی تا قبل از فینال نخوریم. پورسلمان که سال‌ها در سطح آسیا داوری کرده است در خصوص داوری رقابت محمد رهبری اظهار داشت: هر بازیکن این حق را دارد که در طول رقابت در 2 ردیف قانونی درخواست ویدئوچک بدهد. محمد هم 2 بار درخواست داد که یک بار آن منجر به تغییر امتیاز شد و به محمد کمک کرد. با این حال نمی‌توان گفت اشتباه داوری صورت گرفته چون در مجموع داوری ‌مسابقات ما خوب بود. محمد رهبری در بازی یک‌چهارم از حریف خود عقب بود و کادر فنی و سرپرستی فشار زیادی را متحمل شدند اما به بازی برگشت و این هدیه خوبی از طرف خدا برای تیم ایران بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازی های آسیایی هانگژو؛ شمشیربازان اسلحه سابر به جدول ۳۲ نفره صعود کردندعلی پاکدامن ‌و محمد رهبری به جدول ۳۲ نفره مسابقات شمشیربازی اسلحه سابر راه یافتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پورسلمان: شمشیربازی ایران در بدترین حالت فقط دو مدال برنز می‌گیردرئیس فدراسیون شمشیربازی با خوش بینی نسبت به طلایی شدن این رشته در بازی های آسیایی گفت: در بدترین حالت فقط دو مدال برنز می گیریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قطعی شدن یک مدال دیگر برای ایران در بازی‌های آسیاییملی‌پوش شمشیربازی ایران با صعود به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو مدال برنز خود را قطعی کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

پرتوآذر: با مدال برنزم پاسخ خیلی از تردیدها را دادمبانوی رکابزن ایران پس از کسب مدال برنز در بازی های آسیایی گفت: برای حضورم در بازی های آسیایی تردیدهای زیادی وجود داشت اما با مدالم پاسخ همه آنها را دادم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاریخ‌سازی فرانک پرتوآذر در هانگژو/ دختر رکابزن ایران برنز گرفتدختر رکابزن ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو تاریخ‌سازی کرد و به مدال برنز رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسب اولین مدال دوچرخه سواری بانوان در بازی‌های آسیاییبانوی دوچرخه‌سواری کشورمان مدال تاریخی برنز را برای کشورمان در بازی‌های آسیایی کسب کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »