پوتین: آمریکا مطمئن از خود راهی را می‌رود که اتحاد جماهیر شوروی رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«ما هیچ مشکلی با آمریکا نداریم. این آمریکاست که با ما مشکل دارد»

افزود: «آمریکا می‌خواهد مانع توسعه ما شود و علناً در مورد آن صحبت می‌کند. تلاش آنها با ایجاد محدودیت‌های اقتصادی و تاثیرگذاری بر سیاست‌های داخلی کشورمان با تکیه بر نیروهایی که متحدان خود را در داخل روسیه می‌دانند، از همین امر ناشی می شود.»

روابط مسکو و واشنگتن در پی الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین به خاک روسیه در سال ۲۰۱۴ میلادی، اتهام حملات سایبری روسیه و نیز اتهام دخالت مسکو در انتخابات آمریکا و همچنین حمایت واشنگتن و بروکسل از الکسی ناوالنی، منتقد پوتین، تیره شده است.رئیس جمهوری روسیه همچنین با اعلام این که عملیات لوله گذاری یکی از دو خط لوله پروژه انتقال گاز نورد استریم ۲ به آلمان تکمیل شده است، انتقاد غرب از احداث این خط لوله با هدف دور زدن اوکراین و محروم کردن کی‌یف از درآمد حاصل از ترانزیت گاز را مردود دانست.

آقای پوتین با بیان این که مسکو دلارزدایی از اقتصاد را پیگیری می‌کند گفت که پرداخت بهای گاز صادراتی روسیه به اروپا با یورو ممکن، قابل قبول و انجام شدنی است. ولادیمیر پوتین با رد اتهامات آمریکا مبنی بر دخالت کشورش در انتخابات آمریکا، گریزی هم به واکنش و مواجهه واشنگتن با حمله سال گذشته حامیان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین به ساختمان کنگره آمریکا زد و با انتقاد از رویکرد واشنگتن گفت:«آنان فقط جماعتی دزد و اغتشاش‌گر نبودند. آنان خواسته‌های سیاسی داشتند».

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در اوج تیرگی روابط دو کشور ۱۶ ژوئن در شهر ژنو، دیدار خواهند کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای کلک تو که خودت همون راه توی نصفه هاش هستی

PresidentTrump jaredkushner IvankaTrumphas asked to travel to Russia to set up a $1Trillion Dollar Deal JCPOA KremlinRussia_E Please, help him, antonioguterres salamy_ir khamenei_ir PMOIndia trpresidency CIA ODNIgov DeanRadin theurigeller IRIMFA_EN thankyou

آمریکا باید از رویکرد به علوم ناقص و محدود صلیبچیهای کلیسا به اصل ساختار فدرال خود و به کاملترین علوم عالم و جهان زندگی زنده ی خدا یا زندگی، برگردد وگرنه بزودی با فروپاشی و سقوط عمیق از قدرت جهانی می افتد.

و تو راهی رو داری میری که دیکتاتورها رفتن

چه statement کلفتی!

ینی داره به گا میره؟🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آنتونی بلینکن بر تعهد آمریکا به بازسازی روابط با فلسطینی‌ها و مبارزه با یهودستیزی تاکید کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. گوه خورد این مردک و هم حزبی هاش خودشون یهود ستیزی رو گسترش دادن با حمایتشون از جمهوری کثیف اسلامی پایداری بر حقوق ضایع شده ملت فلسطین،یهود ستیزی نیست همچنانکه 'صهیونیزم اشغالگر' معادل دین یهود نیست اسرائیل رژیمی جغلی است و باید منحلّ شود و ملت فلسطین که صاحب اصلی سرزمین فلسطین است باید حکومت مورد علاقه خود را تاسیس کند..
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: هیچ مدرکی که نشان دهد اشیاء پرندۀ مرموز متعلق به فرازمینی‌ها است، یافت نشدمقامات اطلاعاتی و نظامی ایالات متحده بیش از هر چیز از این موضوع نگران هستند که این پدیده‌های مرموز به گونه‌ای با چین و روسیه در ارتباط باشند. مال خودشه چون مال خودشون بوده لابد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراقچی: زمان آن است که آمریکا و اروپایی‌ها تصمیمات سخت خود را بگیرندمعاون وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اکنون زمان آن است که آمریکا و اروپایی ها تصمیمات سخت خود را بگیرند. این حرف سه بار در سه سال تکرار شده.دیگه هفته و فریب بسه خسته نباشی خدا قوت خائنین به ملت.تا فایل صوتی توهم فاش نشده برگرد خونه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت شدید سازمان ملل با تصویب قانونی در دانمارک که زمینه اخراج پناهجویان را فراهم می‌کنددانمارک در حال حاضر یکی از سختگیرانه‌ترین مواضع را در میان کشورهای اروپایی در قبال مسئله مهاجرت دارد و همواره اعلام کرده که تنها در چارچوب نظام سهمیه‌بندی سازمان ملل متحد حاضر به پذیرش پناهجو است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بنی گانتس: گفت‌وگوی اسرائیل و آمریکا برای مقابله با ایران ضروری استوزیر جنگ رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده است، در دیدار با وزیر دفاع آمریکا اظهاراتی را درباره اهمیت تعامل واشنگتن-تلاویو در زمینه مسئله هسته‌ای ایران و توافق هسته‌ای مطرح کرد. 🍆 اینا چرا همشون از نظر شکلی شبیه همن؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا احتمال دورهای بعدی مذاکرات با ایران را منتفی نمی‌داند | DW | 04.06.2021ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه امریکا گفته که انتظار می‌رود مذاکرات وین برای بازگشت به برجام به دور ششم و دورهای بعدی برسد. او احتمال حصول توافق با ایران را نیز ممکن دانسته است. خاک بر سرتون کنند دموکرات های دیکتاتور و اخوند پرست اولاغ از شما با هوشتر است امریکا تنها داره تلاش میکنه برگرده به توافق و بعد یک چیزی مثل مکانیزم ماشه رو فعال کنه و دودمان رو یکسره به باد بده 😂 فقط جهت ثبت_در_تاریخ گفتم😉 سیاست چماق و هویج، ترغیب به مذاکره و باج گیری و عدم توافق و نمدمالی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »