پوتین: اعمال فشار کشورهای غیردوست به منزله تعرض به روسیه است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور روسیه اعمال فشار بر روسیه توسط تعدادی از کشورهای غیردوست را نوعی تجاوز و تعرض به کشورش توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه امروز جمعه در سخنانی در نشست شورای عالی اقتصادی اوراسیا اعلام کرد که"مزیت‌های چرخه ادغام اقتصادی و تجاری به ویژه در شرایط دشوار بین‌المللی کنونی، در مواجهه با تهاجم عملی از سوی تعدادی از کشورهایی که با ما دوست نیستند، مشهود است."

پوتین همچنین گفت که بسیاری از شرکای خارجی علیرغم رویارویی غرب و تلاش‌های آن برای ممانعت از ادغام، توجه ویژه‌ای به اتحادیه اقتصادی اوراسیا دارند. وی خاطرنشان کرد: خرسندیم که با وجود شرایط سخت بین‌المللی و رویارویی جمعی غرب و علیرغم اینکه دشمنان ما سعی در ایجاد انواع مانع‌تراشی برای همگرایی ما دارند، شرکای خارجی تمایل زیادی به اتحادیه اقتصادی اوراسیا دارند.

رئیس‌جمهور روسیه تاکید کرد که اعمال فشار بر مسکو از سوی تعدادی از کشورهای غیردوست، نوعی تعرض به روسیه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی مذاکره با مسکو را به عقب‌نشینی روسیه به مواضع قبل از شروع تهاجم مشروط کردرئیس‌جمهوری اوکراین می‌گوید روسیه هیچ تمایلی به از سرگیری گفتگوها برای پایان دادن به جنگ نشان نداده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای روسیه به بزرگراه مهمی که به شهرهای ناحیه دونباس منتهی می‌شود رسیده‌اندبرخی از کارشناسان غربی معتقدند که پیشروی‌ روسیه در دونباس حداقل در کوتاه‌مدت روی سرنوشت جنگ تاثیر مهمی خواهد داشت 😂😂😂😂
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: بحث امنیت غذایی و صادرات غلات اوکراین به رویکردی جامع نیاز داردآندری رودنکو، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت کشورش در صورت لغو برخی تحریم‌های اعمال شده علیه آن آمادگی دارد برای حل و فصل وضعیت کشتی‌های حامل غلات که در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: تعداد سربازان کشته شده روسیه به 29 هزار و 600 نفر رسیدستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 29 هزار و 600 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری اوکراین روسیه را به نسل کشی در دونباس متهم کرد | DW | 27.05.2022حمله نیروهای روسی به منطقه دونباس با شدت ادامه دارد و رئیس جمهوری اوکراین عملیات روسیه را نسل کشی آشکار خواند. زلنسکی هشدار داد که با ادامه و تشدید حمله‌های روسیه مناطق شرقی اوکراین ممکن است خالی از سکنه شوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

صهیونیست‌ها سیاست خارجی آمریکا را به گروگان گرفتند/ بایدن راه بازگشت به برجام را می‌داندوزیر امور خارجه کشورمان با تأکید بر این‌که «در مسئله توافق هسته‌ای تحریم‌های اقتصادی و فشارهای حداکثری دوره ترامپ باید برداشته شود»، گفت: فکر می‌کنم آمریکایی‌ها و به ویژه بایدن خیلی خوب می‌دانند برای بازگشت به برجام چه کار کنند. ما پنجره دیپلماسی را باز گذاشته‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »