پوتین: اعمال فشار کشورهای غیردوست به منزله تعرض به روسیه است

06/03/1401 04:19:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور روسیه اعمال فشار بر روسیه توسط تعدادی از کشورهای غیردوست را نوعی تجاوز و تعرض به کشورش توصیف کرد.

رئیس‌جمهور روسیه اعمال فشار بر روسیه توسط تعدادی از کشورهای غیردوست را نوعی تجاوز و تعرض به کشورش توصیف کرد. پوتین همچنین گفت که بسیاری از شرکای خارجی علیرغم رویارویی غرب و تلاش‌های آن برای ممانعت از ادغام، توجه ویژه‌ای به اتحادیه اقتصادی اوراسیا دارند.

وی خاطرنشان کرد: خرسندیم که با وجود شرایط سخت بین‌المللی و رویارویی جمعی غرب و علیرغم اینکه دشمنان ما سعی در ایجاد انواع مانع‌تراشی برای همگرایی ما دارند، شرکای خارجی تمایل زیادی به اتحادیه اقتصادی اوراسیا دارند.

رئیس‌جمهور روسیه تاکید کرد که اعمال فشار بر مسکو از سوی تعدادی از کشورهای غیردوست، نوعی تعرض به روسیه است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

زلنسکی مذاکره با مسکو را به عقب‌نشینی روسیه به مواضع قبل از شروع تهاجم مشروط کردرئیس‌جمهوری اوکراین می‌گوید روسیه هیچ تمایلی به از سرگیری گفتگوها برای پایان دادن به جنگ نشان نداده است.

نیروهای روسیه به بزرگراه مهمی که به شهرهای ناحیه دونباس منتهی می‌شود رسیده‌اندبرخی از کارشناسان غربی معتقدند که پیشروی‌ روسیه در دونباس حداقل در کوتاه‌مدت روی سرنوشت جنگ تاثیر مهمی خواهد داشت 😂😂😂😂

روسیه: بحث امنیت غذایی و صادرات غلات اوکراین به رویکردی جامع نیاز داردآندری رودنکو، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت کشورش در صورت لغو برخی تحریم‌های اعمال شده علیه آن آمادگی دارد برای حل و فصل وضعیت کشتی‌های حامل غلات که در

اوکراین: تعداد سربازان کشته شده روسیه به 29 هزار و 600 نفر رسیدستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 29 هزار و 600 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری اوکراین روسیه را به نسل کشی در دونباس متهم کرد | DW | 27.05.2022حمله نیروهای روسی به منطقه دونباس با شدت ادامه دارد و رئیس جمهوری اوکراین عملیات روسیه را نسل کشی آشکار خواند. زلنسکی هشدار داد که با ادامه و تشدید حمله‌های روسیه مناطق شرقی اوکراین ممکن است خالی از سکنه شوند.

صهیونیست‌ها سیاست خارجی آمریکا را به گروگان گرفتند/ بایدن راه بازگشت به برجام را می‌داندوزیر امور خارجه کشورمان با تأکید بر این‌که «در مسئله توافق هسته‌ای تحریم‌های اقتصادی و فشارهای حداکثری دوره ترامپ باید برداشته شود»، گفت: فکر می‌کنم آمریکایی‌ها و به ویژه بایدن خیلی خوب می‌دانند برای بازگشت به برجام چه کار کنند. ما پنجره دیپلماسی را باز گذاشته‌ایم.