پوتین خواستار مشارکت ترکیه در گفتگوهای صلح قره باغ شد

08/08/1399 10:57:00 ب.ظ

همزمان با آغاز مذاکرات صلح قره باغ در ژنو در هفته جاری و پس از شکست سه توافق آتش بس در روزهای اخیر، اتحادیه اروپا نیز گفته است که تشدید درگیری‌ها در این منطقه «پذیرفتنی نیست».

همزمان با آغاز مذاکرات صلح قره باغ در ژنو در هفته جاری و پس از شکست سه توافق آتش بس در روزهای اخیر، اتحادیه اروپا نیز گفته است که تشدید درگیری‌ها در این منطقه «پذیرفتنی نیست». اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنید حکمت حاجی‌اف، دستیار رئیس جمهوری آذربایجان در توییتر نوشت که بر اثر اصابت موشک نیروهای ارمنی به خانه‌اش در روستای تاپ، واقع در شمال قره باغ، یک غیرنظامی کشته شده است. ارمنستان این خبر را تکذیب کرد.

وزارت دفاع آذربایجان پیش از این گفته بود که ارمنستان به سمت نیروهای این کشور و مناطق مسکونی در امتداد خط مقدم جبهه نبرد تیراندازی کرده و شهر ترتر در نزدیکی مرز را نیز گلوله باران کرده است.

مسئول امور حقوق بشر در قره باغ گفت كه روز چهارشنبه به یک زايشگاه حمله شده و امروز نیز بيش از دوازده گلوله خمپاره به استپاناكرت، بزرگترين شهر منطقه اصابت کرده است. در این حملات دو غیرنظامی زخمی شدند. وزارت امور خارجه ارمنستان گفت كه استپاناكرت و شهرهای شوشی و مارتاكرت «به کرات» هدف حمله قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گوه خوردی یورونیز کسکش در حال باد کردن اردو گند

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شدسفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است. بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است. اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون .

فرستاده ویژه روحانی در امور قره‌باغ با 'طرح صلح' وارد باکو شد | DW | 28.10.2020عراقچی فرستاده ویژه رئیس جمهوری ایران با یک طرح صلح پیشنهادی وارد باکو شد. قرار است عراقچی با سفر به ایروان، مسکو و آنکارا درباره ابتکار صلح ایران رایزنی کند. جنگ در قره‌باغ به رغم آتش‌بس اعلام شده به شدت ادامه دارد. یه بار هم در جنگ اوایل دهه نود طرح صلح داده بودن که .... فعلا مرکل خفه خان گرفته صداش در نمیاد در مورد کشتار معلم فرانسوی ،بماند حمایت ارمنستان کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.

۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشتهکرونا همچنان در اوج ۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۶۸۲۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۴۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۸۸۶۴۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۶۷۹۱۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۳۷۱۴ نفر اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن است. در کمپین بایدن است با 99.3 میلیارد یوان. اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن,می گوید ماهستیم درخت سبز درهمه جا بایدن بدون اجازه ی اصلاح طلب مصدقی اب نمی خورد. اصلاح طلب مصدقی 99.3 میلیارد یوان برای انتخابات بایدن خرج کرده.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

کرونا در ایران؛ در هر ۴ دقیقه یک ایرانی جانش را از دست می‌دهد