پوتین: دلار اعتبار خود را از دست داده/ وقوع انقلاب در روسیه بعید است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور روسیه: دلار اعتبار خود را از دست داده است میزان استفاده از دلار در مبادلات بازرگانی در حال کاهش و حجم ذخایر ارزی کشورها به صورت دلار هم کاهش یافته است سیاست ارزی آمریکا باعث تضعیف دلار شده است

CNBC

ولادیمیر پوتین با اشاره به رشد بدهی‌های دولت ایالات متحده و اینکه کنگره آمریکا سقف این بدهی را افزایش داده، یادآور شد: «این مسئله باعث افزایش تورم می‌شود. مقامات آمریکایی با این بدهی عظیم چکار خواهند کرد؟ هرچند این موضوع به روسیه مربوط نمی‌شود و به سیاست اقتصادی دولت ایالات متحده مربوط است، ولی کل جهان به اقتصاد آمریکا وابسته است و طرف روسی هم مایل است که وضعیت اقتصاد جهانی باثبات و آرام باشد.

وی در عین حال ابراز امیدواری کرد که اوضاع پیرامون این موضوع به سمت سناریوی غیرقابل پیش بینی پیش نرود و باعث وخامت بیشتر اوضاع در روابط کشورهای منطقه نگردد.

"آلکسی ناوالنی"، وبلاگ نویس مخالف در زندان نیز یادآور شد: «وی در بهترین شرایط نیست، ولی این مسئله تنها مختص او نیست. افرادی دیگری که قوانین روسیه را نقض کرده وی اظهارات شنیده شده از سوی غربی‌ها در این باره که"دموکراسی در روسیه دیگر مرده است" را اغراق آمیز خواند و گفت: «مسئله اینجاست که درک از دموکراسی بسیار متفاوت است. درک از آزادی بیان، آزادی مذهبی و آزادی سازماندهی رویدادهای جمعی در خیابانها و غیره هم متفاوت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حرفی که رهبری در سال 78 زد رو اینا اجرا کردن و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: برقراری امنیت و ثبات در افغانستان در سطح بین‌المللی حائز اهمیت استرئيس‌جمهور ترکیه: برقراری امنیت و ثبات در اسرع وقت در افغانستان در سطح بین ‌المللی حائز اهمیت است اردوغان: من پیشنهاد ایجاد یک گروه کاری در داخل گروه 20 در مورد افغانستان را مطرح می‌کنم. ما به عنوان ترکیه به دنبال ریاست این گروه هستیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اسرائیل در راه آمریکا؛ ایران «در دستور کار» مذاکرات لاپید است🔺وزیر خارجه اسرائیل در راه آمریکا؛ ایران «در دستور کار» مذاکرات لاپید است ▪️یائیر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائيل، برای گفت‌و‌گو با مقامات آمریکایی و حضور در جشن سالگرد «توافق‌های_ابراهیم» عازم واشنگتن شده است. اخرین نفس های رژیم کودک کش صهیونیستی به سر رسیده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اجرای طرحی ابتکاری در آفریقا؛ پناهندگان بیابانی را در کامرون به جنگل بدل کردندیک پروژه بلندپروازانه جنگل‌کاری که توسط پناهندگان در میناوائوی کامرون انجام شده، یک منطقه وسیع از بیابان را به جنگل تبدیل کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گوتریش: اقتصاد افغانستان در حال فروپاشی استآنتونیو گوتریش، دبیرکل سازمان ملل نسبت به فروپاشی اقتصاد افغانستان هشدار داده و از کشورهای جهان خواسته است برای جلوگیری از آن به اقتصاد این کشور پول نقد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مدیرعامل شرکت آب تهران؛ وضعیت منابع آبی در استان «نگران‌کننده» استمحمد‌رضا بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، با اشاره به کاهش 37 درصد بارندگی در این استان و کسری مخازن آبی گفت، تهران در زمینه منابع آبی وضعیت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود در پی برگزاری مراسم گلدن گلوب است🔺 انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود در پی برگزاری مراسم گلدن_گلوب است ▪ هنوز مشخص نیست که این مراسم چگونه برگزار می‌شود، و انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود درباره پوشش رسانه‌ای برنامه توضیحی نداده است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »