پهپاد ایرانی کیان چگونه است ؟

04/09/2019 07:32:00 ب.ظ

پهپاد ایرانی کیان چگونه است ؟

پهپادها, ناو هواپیمابر

پهپاد ایرانی کیان چگونه است ؟

پهپاد ایرانی کیان که در دو نوع ساخته می شود چه خصوصیت هایی دارد؟

پهپاد ایرانی کیان که به تازگی معرفی شده است در دو نوع شناسایی و رزمی ساخته می شود.امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفته است:«پهپاد رزمی و پدافندی کیان در دو نوع و با توانایی سرعت بالا برای ماموریت‌های رهگیری و شناسایی و مداومت پروازی بالا برای انجام ماموریت‌های نقطه زنی طراحی شده است. پهپاد کیان با توسعه توانمندی پهپادی ظرفیت پدافند هواپایه را در نیروی پدافند هوایی ایران ارتقا می‌دهد.»

کیان از موتور جت استفاده می‌کند و دارای بردی بیش از هزار کیلومتر و حداکثر ارتفاع پروازی پنج کیلومتری است.آنگونه که ارتش ایران اعلام کرده این پرنده بدون سرنشین قادر است با مداومت پروازی بسیار بالا، اهدافی بسیار دورتر از مرزهای ایران را مورد هدف قرار دهد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سرنگونی پهپاد حوثی‌ها توسط نیروهای ائتلاف عربستان سعودیائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از سرنگون یک فروند پهپاد متعلق به شبه نظامیان حوثی‌ در آسمان یمن خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

انهدام ۲ پهپاد توسط پدافند هوایی سوریه در نزدیکی پایگاه حمیمیمانهدام ۲ پهپاد توسط پدافند هوایی سوریه در نزدیکی پایگاه حمیمیم سامانه‌های پدافند هوایی سوریه اهدافی متخاصم در آسمان لاذقیه را رهگیری و منهدم کردند. وزارت دفاع روسیه نیز اعلام کرد، دو پهپاد تروریست‌ها در نزدیکی پایگاه حمیمیم در سوریه منهدم شدند

فاکس نیوز: ناخدای نفتکش آدریان دریا با مقام‌های ایرانی همکاری نمی‌کندیک رسانه آمریکایی می‌گوید ناخدای هندی نفتکش آدریان دریا حاضر به همکاری با مقام‌های ایرانی نیست و نپذیرفته نفت این نفتکش به دیگر نفتکش‌های کوچکتر منتقل شود.

ریاضی‌دان ایرانی، 'اندیشمند برتر' سال ۲۰۱۹ در بریتانیامجله بریتانیایی 'پراسپکت' کوچر بیرکار، ریاضی‌دان کرد ایرانی و استاد دانشگاه کمبریج بریتانیا را به عنوان اندیشمند برتر سال معرفی کرد. این مجله ۵۰ نفر را نامزد اندشمند برتر سال کرده بود که از میان آنها کوچر بیرکار با رای دهها هزار نفر انتخاب شد.

ابتکار: زن ایرانی پرچمدار یک جریان در جهان اسلام است | DW | 04.09.2019معصومه ابتکار می‌گوید با حضور زنان ایرانی در بسیاری از حوزه‌ها می‌توان گفت آنها پرچمدار یک جریان در جهان اسلام هستند. به گفته او برخی محدودیت‌ها مانند ممنوعیت موتورسواری زنان یک سیاست نانوشته است و باید اصلاح شود.

مرد ایرانی که همسرش را وادار به تن‌فروش می‌کرد، کشته شدمردی اهل شهر رودهن در شرق تهران، به دلیل آنکه همسر دومش را با هدف کسب درآمد مجبور به تن‌فروشی

Aa پهپاد ایرانی کیان که به تازگی معرفی شده است در دو نوع شناسایی و رزمی ساخته می شود.ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از سرنگون یک فروند پهپاد متعلق به شبه نظامیان حوثی‌ در آسمان یمن خبر دادند.به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد، سامانه‌های پدافند هوایی سوریه در حومه شهر لاذقیه (در غرب) اهدافی متخاصم را در حالی که تلاش داشتند به اطراف پایگاه هوایی حمیمیم نزدیک شوند، منهدم کردند.Aa خبرگزاری فاکس نیوز گزارش داد ناخدای نفتکش آدریان دریا دیگر با مقام‌های ایرانی همکاری نمی‌کند.

امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفته است:«پهپاد رزمی و پدافندی کیان در دو نوع و با توانایی سرعت بالا برای ماموریت‌های رهگیری و شناسایی و مداومت پروازی بالا برای انجام ماموریت‌های نقطه زنی طراحی شده است. پهپاد کیان با توسعه توانمندی پهپادی ظرفیت پدافند هواپایه را در نیروی پدافند هوایی ایران ارتقا می‌دهد.09.» کیان از موتور جت استفاده می‌کند و دارای بردی بیش از هزار کیلومتر و حداکثر ارتفاع پروازی پنج کیلومتری است. وزارت دفاع روسیه نیز در بیانیه‌ای در سوم سپتامبر اعلام کرد، سامانه‌های دفاع هوایی دو پهپاد را در مسافتی از پایگاه حمیمیم منهدم کردند. آنگونه که ارتش ایران اعلام کرده این پرنده بدون سرنشین قادر است با مداومت پروازی بسیار بالا، اهدافی بسیار دورتر از مرزهای ایران را مورد هدف قرار دهد. به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی «سپا» وی افزود: پهپاد مذکور از شهر عمران شمال صنعا روانه عربستان سعودی بوده و در فضای یمن منهدم شده است. هم‌رسانی این مطلب: . گریس ۱ که ایران نام آن را زسما به آدریان دریا ۱ تغییر داده‌ در ماه ژوئن از سوی بریتانیا در منطقه جبل الطارق توقیف شد.