پهپاد ایرانی کیان چگونه است ؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

پهپاد ایرانی کیان که در دو نوع ساخته می شود چه خصوصیت هایی دارد؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفته است:«پهپاد رزمی و پدافندی کیان در دو نوع و با توانایی سرعت بالا برای ماموریت‌های رهگیری و شناسایی و مداومت پروازی بالا برای انجام ماموریت‌های نقطه زنی طراحی شده است. پهپاد کیان با توسعه توانمندی پهپادی ظرفیت پدافند هواپایه را در نیروی پدافند هوایی ایران ارتقا می‌دهد.»

کیان از موتور جت استفاده می‌کند و دارای بردی بیش از هزار کیلومتر و حداکثر ارتفاع پروازی پنج کیلومتری است. آنگونه که ارتش ایران اعلام کرده این پرنده بدون سرنشین قادر است با مداومت پروازی بسیار بالا، اهدافی بسیار دورتر از مرزهای ایران را مورد هدف قرار دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرنگونی پهپاد حوثی‌ها توسط نیروهای ائتلاف عربستان سعودیائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از سرنگون یک فروند پهپاد متعلق به شبه نظامیان حوثی‌ در آسمان یمن خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انهدام ۲ پهپاد توسط پدافند هوایی سوریه در نزدیکی پایگاه حمیمیمانهدام ۲ پهپاد توسط پدافند هوایی سوریه در نزدیکی پایگاه حمیمیم سامانه‌های پدافند هوایی سوریه اهدافی متخاصم در آسمان لاذقیه را رهگیری و منهدم کردند. وزارت دفاع روسیه نیز اعلام کرد، دو پهپاد تروریست‌ها در نزدیکی پایگاه حمیمیم در سوریه منهدم شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فاکس نیوز: ناخدای نفتکش آدریان دریا با مقام‌های ایرانی همکاری نمی‌کندیک رسانه آمریکایی می‌گوید ناخدای هندی نفتکش آدریان دریا حاضر به همکاری با مقام‌های ایرانی نیست و نپذیرفته نفت این نفتکش به دیگر نفتکش‌های کوچکتر منتقل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ریاضی‌دان ایرانی، 'اندیشمند برتر' سال ۲۰۱۹ در بریتانیامجله بریتانیایی 'پراسپکت' کوچر بیرکار، ریاضی‌دان کرد ایرانی و استاد دانشگاه کمبریج بریتانیا را به عنوان اندیشمند برتر سال معرفی کرد. این مجله ۵۰ نفر را نامزد اندشمند برتر سال کرده بود که از میان آنها کوچر بیرکار با رای دهها هزار نفر انتخاب شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ابتکار: زن ایرانی پرچمدار یک جریان در جهان اسلام است | DW | 04.09.2019معصومه ابتکار می‌گوید با حضور زنان ایرانی در بسیاری از حوزه‌ها می‌توان گفت آنها پرچمدار یک جریان در جهان اسلام هستند. به گفته او برخی محدودیت‌ها مانند ممنوعیت موتورسواری زنان یک سیاست نانوشته است و باید اصلاح شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرد ایرانی که همسرش را وادار به تن‌فروش می‌کرد، کشته شدمردی اهل شهر رودهن در شرق تهران، به دلیل آنکه همسر دومش را با هدف کسب درآمد مجبور به تن‌فروشی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »