پنج راهکار نظامی آمریکا علیه ایران از دید یک نشریه آمریکایی

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج راهکار نظامی آمریکا علیه ایران از دید یک نشریه آمریکایی العربية

از نظر این نشریه ایالات متحده آمریکا برای پاسخ به ایران 5 راهکار نظامی در اختیار دارد.

از نظر این نشریه مشکل اساسی این است که سیستم‌های پدافندی ایالات متحده و سعودی، «پاتریوت و هاوک» برای مقابله با هواپیماها و تا حدودی موشک‌های بالستیک طراحی شده اما برای دفاع در برابر هواپیماهای بدون سرنشین کارآیی ندارند. سوم : حمله وسیع موشکی و هوایی علیه مراکز نظامی و زیرساخت‌های غیرنظامی از جمله مراکز کنترل فرماندهی مانند وزارت دفاع، پادگان‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروگاه‌های برق، پُل‌ها و شبکه‌های ارتباطی. هدف از این عملیات تهدید رهبری نظامی و غیرنظامی است که بر مردم ایران نیز به شدت فشار خواهد آورد.

فوربز در ادامه می‌نویسد فراتر از اینها گزینه‌های خشن‌تری هم وجود دارد از جمله تصرف جزایر ایران. این گزارش تاکید کرده که برای اجرای هرکدام از این راهکارهای نظامی، آمریکا به همراهی شرکا و متحدان خود نیاز دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چقدر باید گاو باشی وقتی بهت میگن گاو فقط بخندی

راهکار اصلی آمریکا در مقابله با ایران: دوشیدن گاوهای عرب

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دادگستری آمریکا از اسنودن در رابطه با انتشار کتاب جدیدش شکایت کرد🔺وزارت دادگستری آمریکا از اسنودن در رابطه با انتشار کتاب جدیدش شکایت کرد ⚡️وزارت دادگستری ایالات متحده روز سه‌شنبه ۲۶ شهریور اعلام کرد که علیه ادوارد اسنودن، پیمانکار پیشین «آژانس امنیت ملی آمریکا» دادخواست قضایی ارائه داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری آمریکا از تشدید «اساسی» تحریم‌ها علیه ایران خبر دادحملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ دونالد ترامپ از تشدید «اساسی» تحریم‌ها علیه ایران خبر داد بیشتر بخوانید🔽 آمریکا باخت۔۔۔ شکست خورد۔۔۔ این دلقک دیگه تحریمی نذاشته که بخواد اعمال کنه ولی ما ، داریم براتون ضربه های بعدی تو راهه منتظر باشید 😁😁😁 احتمالا تحريم تنباكو است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'تحریم های آمریکا پس از ایران بیشترین تاثیر را بر روی ترکیه گذاشت'وزیر تجارت ترکیه تصریح کرد که تحریم‌های مجدد آمریکا علیه ایران پس از این کشور بیشترین تاثیر را بر ترکیه گذاشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقامات ایران در انتظار ویزای آمریکا | DW | 18.09.2019رئیس و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی منتظر اعطای روادید ایالات متحده برای شرکت در اجلاس سازمان ملل در نیویورک هستند. ظریف در فهرست تحریمی‌های آمریکا قرار دارد. VoiceOfIranianPrisoners بعنی این بزرگترین حماقته که ظریف و روحانی تو صف بیایستن. وقتی مذاکره و صحبت نباید باشه، این چند نفر هم باید صرف نظر کنند از رفتن. 1- سازمان ملل خودش باید از حضور تروریستها جلوگیری کند. 2- امریکا دلیل موجهی برای عدم اعطای ویزا به تروریستها دارد 3- تازه اگر هم موفق به حضور شوند، بعنوان نماینده یک دولت تروریست در مقابل جامعه جهانی قرار خواهند گرفت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اوبراین، مشاور جدید امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا کیست؟ | DW | 18.09.2019رئیس جمهور ایالات متحده رابرت اوبراین را به عنوان مشاور امنیتی کاخ سفید معرفی کرد. اوبراین در ۱۵ سال گذشته مسئولیت‌های گوناگونی در دولت‌های بوش و اوباما و ترامپ داشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره‌ را کاهش دادبانک مرکزی آمریکا نرخ بهره‌ را کاهش داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »