پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

وزارت دفاع ترکیه از هلاکت 5 تروریست پ.ک.ک طی عملیات هوایی در شمال عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای در حساب توئیتر خود اعلام کرد: 5 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در عملیات هوایی نیروهای مسلح که با همکاری سازمان اطلاعات کشور (میت) در منطقه هفتانین در شمال عراق انجام شد، از پای درآمدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا: صحنه‌های درز شده از اوین نشان از شکنجه روشمند در زندان‌های ایران داردواکنش‌ها به ویدیوهای درز شده از دوربین‌های مداربسته زندان اوین تهران که جنایت‌های هولناک شکنجه زندانیان به دست نیروهای امنیتی ایران را نشان می‌دهد، همچنان بد نیست زندانهای عربستان سعودی را نشان دهید تا همه دنیا ببینند چه هتل های ۵ ستاره ای برای زندانیان ساخته اید. گوانتانامو هنوز تعطیل نشده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشف جدید دانشمندان از سرنخ‌های ژنتیکی در تکامل همجنسگرایییک پژوهش که به تازگی بر روی حدود نیم میلیون نفر انجام گرفته است نشان می‌دهد نشانگرهای ژنتیکی مرتبط با همجنسگرایی می‌توانند به فرایند تولید مثل کمک کنند. خا برسر تمام همجنسگراها دولت باید تمام کسانی که هم جنس گرا هستند را ووادار به توبه کند درصورتیکه به انجام این فعل اصرار داشتند واقرار برابر شرع مقدس نمودند وحاضر به توبه وبازگشت از کارخود نبودندد آنان را از کوهی بلند پرت کنند که به درک واصل گردند وبه قوم لوط ملحق شوند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از اندونزی؛ مهاجران افغان در تظاهراتی علیه طالبان خواستار اسکان سریع شدندصدها مهاجر افغان در اندونزی در اعتراض به تسلط طالبان بر افغانستان و طولانی شدن روند اِسکان خودشان، در خیابان‌های جاکارتا، پایتخت، کشور تظاهرات کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خودکشی یک دختر ۱۸ ساله از روی پل هوایی در میانهبه کیرم حاجی این همه سرباز هر روز خودکشی میکنن یه بار یه خبر ازشون گذاشتی؟ جون مرد جون سگه؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پنتاگون در مورد گزارش‌های انتقال تجهیزات نظامی آمریکایی از افغانستان به پاکستان توسط طالبان: اظهارنظر نمی‌کنیم🔺پنتاگون در مورد گزارش‌های انتقال تجهیزات نظامی آمریکایی از افغانستان به پاکستان توسط طالبان: اظهارنظر نمی‌کنیم پیشتر لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا، گفته بود تسریع عملیات خروج از افغانستان از مواردی است که در کانون تمرکز ایالات متحده قرار دارد گزارش این جنایت علیه بشریت ، توسط یوسف بایدن ، قابل شرح نیست !!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنجال انتشار آمار ابتلا و فوت پس از واکسیناسیون کرونا در ایرانانتشار گزارشی در خصوص نرخ عجیب فوت و بستری بعد از دُز دوم واکسن کرونا و شناخته شدن ایران به عنوان آلوده‌ترین نقطه دنیا به کرونا طی روزهای گذشته حاشیه‌های زیادی به دنبال داشته است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »