پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج تروریست دیگر پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

پنج تروریست پ.ک.ک طی عملیات هوایی ارتش ترکیه با استفاده از بالگردهای آتاک در منطقه متینا در شمال عراق شناسایی شده و از پای درآمدند.وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک در منطقه متینا در شمال عراق از پای درآمدند.

در این بیانیه آمده است: نیروهای مسلح قهرمان ترکیه همچنان به انهدام لانه‌های ترور در شمال عراق ادامه می‌دهند. در چارچوب عملیات پنجه صاعقه 5 تروریست پ.ک.ک در منطقه متینا شناسایی شده و با استفاده از بالگردهای آتاک از پای درآمدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین شب ناآرامی‌ها در خوزستان و گزارش‌ها از زخمی شدن یک نفر در سوسنگرددر تصاویری که از اعتراضات در سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی همرسان شده، گروهی از موتورسواران و نیز شماری از مأموران اسلحه به دست در حال عقب راندن معترضان دیده می‌شوند. اینا دارن با شلیک گاز مناطق رو ضد عفونی میکنن .ملت خوزستان هم با تیر هوایی جشن گرفتن بیشتر از ۴۲ زخمی داشته دیشب، یک زخمی چیه؟ خبر منتشر کردن شما هم آخوندیه. دقت کنید! گوشه سمت چپ پایین تصویر! اوباش اسلحه به دست کاملا واضح است. اینها معترض نیستند منافقین هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کووید۱۹؛ فرانسه برای مسافران ورودی از پنج کشور اروپایی الزام تست ۲۴ ساعته وضع کرددولت فرانسه همچنین تونس، موزامبیک، کوبا و اندونزی را به کشورهای قرار گرفته در «فهرست قرمز» مسافرتی از حیث آلودگی به ویروس کرونا اضافه کرده است. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارندگی‌های سنگین و سیلاب در مناطقی از ایران خسارت‌های بسیاری بر جای گذاشت؛ تاکنون پنج نفر جان خود را از دست داده‌اندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان سیل در آلمان و بلژیک به بیش از ۱۵۰ تن رسیده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از موج کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان در آلمان | DW | 17.07.2021موجی از همدلی و همبستگی برای کمک به سیل‌زدگان دو ایالت آلمان به راه‌ افتاده است. برخی برای کمک راهی منطقه شده‌اند. تنها طی چند ساعت صدهاهزار بسته کالای کمکی جمع‌آوری شده است. در این گزارش تصویری ببینید: برای شما تصاویر همدلی برای ما بدبختی و فلاکت. تف به رو تون با این رسالت خبر رسانی تون اگه این اتفاق تو ایران میفتاد تیترهاتون چه غوغایی میکرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »