پنجمی ایران در والیبال قهرمانی نوجوانان جهان

08/06/1398 04:28:00 ب.ظ

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با پیروزی برابر ژاپن، در جایگاه پنجم رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تونس قرار گرفت و با پایان رقابت‌ها، ایران نتوانست از عنوان قهرمانی خود در دور گذشته این مسابقات دفاع کند

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با پیروزی برابر ژاپن، در جایگاه پنجم رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تونس قرار گرفت. در این دیدار شاگردان محمد وکیلی پس از برتری ۲۸-۲۶ در ست نخست، ست دوم را با نتیجه ۲۵-۲۳ واگذار کردند تا بازی یک بر یک مساوی شود. در ست سوم نیز باز هم این تیم ایران بود که عملکر بهتری در دفاع روی تور داشت و با نتیجه ۲۵-۱۶ پیروز شد.

در ست چهارم ژاپنی‌ها شروع بهتری داشتند و حتی تا امتیازات پایانی هم از ایران پیش بودند، اما در نهایت این تیم ایران بود که با درخشش بردیا سعادت ۲۵-۲۳ این ست را نیز به نام خود ثبت کرد تا در مجموع سه بر یک پیروز این بازی شود.

در این بازی ایران ۵۹ امتیاز از آبشار، ۲۰ امتیاز از دفاع روی تور، ۳ امتیاز از سرویس و ۱۹ امتیاز را با اشتباهات و خطاهای بازیکنان ژاپن کسب کرد. ژاپن نیز ۵۱ امتیاز از آبشار، ۴ امتیاز از دفاع روی تور، ۵ امتیاز از سرویس و ۳۰ امتیاز را با خطاها و اشتباهات بازیکنان ایران کسب کرد.

همچنین بردیا سعادت پشت خط زن تیم ملی ایران با کسب ۳۷ امتیاز در این دیدار، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد. داییکی یامادا نیز با کسب ۲۸ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن ژاپن شد. به این ترتیب ایران نتوانست از عنوان قهرمانی خود در دور گذشته این مسابقات دفاع کند و در جایگاه پنجم مسابقات قهرمنی نوجوانان جهان ۲۰۱۹ تونس قرار گرفت. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.

رویترز: انفجار در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایرانخبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ایرانی و افراد مطلع در دولت آمریکا از انفجار یک سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایران خبر داده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده که گفته می شود به یک مرکز فضایی ایران تعلق دارد، نشان دهنده یک ستون دود سیاه بر آمده از محلی شبیه به سکوی پرتاب است. همزمان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به گزارش های منتشر شده می گوید ماهواره ناهید-۱ سالم است.

شکست نوجوانان والیبال ایران برابر روسیه/ تلاش شاگردان وکیلی برای پنجمیتیم ملی نوجوانان والیبال ایران با نتیجه سه بر یک مقابل روسیه شکست خورده و از راهیابی به نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان بازماند.

جودو قهرمانی جهان؛ شکست مشکوک سعید مولایی در نیمه نهاییبهترین فن روز چهارم مسابقات یک «کاتا گورما» زیبا و منحصر به فرد بود که سعید مولایی، جودوکار ایرانی مقابل حریف پرتغالی به اجرا درآورد.

جودو قهرمانی جهان؛ هلند پس از ده سال در «نیپون بودوکان» به طلا رسیدعنوان بهترین ورزشکار زن روز پنجم تورنمنت به ماری اِوِه گائه از فرانسه تعلق گرفت. جودوکار فرانسوی در فینال رقابت های دسته منهای ۷۰ کیلوگرم باربارا تیمو، حریفی از پرتغال را از پیش رو برداشت.

بدنبال تاسیس بانک مشترک با ایران هستیم/ ایران از ظرفیت صرافان افغانی استفاده کندرایزن بازرگانی افغانستان گفت: در حال رایزنی و گفت‌وگو با مقامات ایرانی هستیم تا در آینده نزدیک یک بانک مشترک تاسیس کنیم یا اینکه یکی از بانک‌های افغانستان در ایران، نمایندگی تاسیس کند.