پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات طبری آغاز شد

01/04/1399 10:05:00 ق.ظ

اکبر_طبری | پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات طبری آغاز شد

تهران - ایرنا - پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده، به ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. تا کنون چهار جلسه رسیدگی به اتهمات اکبر طبری و دیگر متهمان برگزار شده است. چهارمین جلسه دادگاه 27 خرداد ماه برگزار شد.

سومین جلسه ۲۱ خرداد ماه، دومین جلسه ۲۵ خرداد ماه و نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و ۲۱ متهم دیگر نیز روز یکشنبه ۱۸ خرداد ماه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی برگزار شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حادثه ناوچه کنارک/ تعدادی متهم‌اندرئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره آخرین وضع پرونده ناوچه کنارک گفت: از همان لحظه که از این حادثه مطلع شدیم بدون فوت وقت ورود کردیم و دادستان نظامی تهران و بازپرس ویژه به اتفاق ۳ همراه به کنارک رفتند.

اردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داداردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داد

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به حدود 570 هزار نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 27 هزار و 878 نفر رسید

بغداد به آنکارا: به تجاوز پایان دهیدترکیه می‌گوید در پی افزایش تعداد پایگاه‌های نظامی این کشور در شمال عراق است تا حملات خود را علیه پ.کا.کا شدت بخشد.

شلاق برای یک یارسان به اتهام توهین به امام جمعه الوند