پنجمین جلسه محاکمه طبری| کشف هارد حاوی اطلاعاتی درباره پرونده نیاز‌ آذری- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

01/04/1399 01:34 ب.ظ

پنجمین جلسه محاکمه طبری| کشف هارد حاوی اطلاعاتی درباره پرونده نیاز‌ آذری نماینده دادستان: در دفاتر نیاز آذری هاردی با اطلاعات خوبی به دست آوردیم؛ در اسناد مالی، نیاز آذری پرونده‌ای درخصوص طبری دارد

نماینده دادستان گفت: در دفاتر نیاز آذری هاردی با اطلاعات خوبی به دست آوردیم. در اسناد مالی، نیاز آذری پرونده‌ای درخصوص طبری دارد. قاضی بابایی به وکیل متهم طبری گفت: در خصوص اتهامات موکل خود دایر بر اخذ رشوه از مصطفی نیاز آذری دفاعیات خود را شرح دهید.

دفاع از موکل در خصوص این موضوع اتهامی به شرح لایحه اختصاصی در ارتباط با همین موضوع در 21 صفحه تقدیم دادگاه خواهد شد و به طور شفاهی از روی لایحه قرائت می‌شود.

قاضی بابایی خطاب به نماینده دادستان گفت: آیا در خصوص موارد مطرح شده از سوی وکیل متهم طبری پاسخی دارید؟ وکیل متهم طبری در این هنگام اجازه ادامه دفاعیات را خواست که رئیس دادگاه اجازه داد. وکیل متهم طبری در ادامه اظهار داشت: فیلم پخش شده در دادگاه به صورت فنی و سه بعدی نمی‌تواند ادله اثبات جرم باشد.

وکیل متهم طبری در ادامه تصریح کرد: شرط فیمابین طبری و نیاز آذری هرگز تحویل گرفتن ساختمان مستقر در زمین‌های بابلسر نبود، به عبارت دیگر ملک مذبور به صورت غیر رسمی به همسر موکل من انتقال یافت. وکیل متهم در ادامه با اشاره به موضوع لاشه‌های 15 فقره چک 450 میلیارد تومانی که از منزل متهم کشف شده است، گفت: این لاشه‌های 15 فقره چک که مندرج در کیفرخواست است هیچگاه به بانک انتقال نیافته. headtopics.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

قوه قضائیه: مرگ قاضی ایرانی در بخارست 'صدمه‌ای' به پرونده فساد اکبر طبری نمی‌زندواکنش‌ها به مرگ غلامرضا منصوری، قاضی ایرانی در بخارست پایتخت رومانی، ادامه دارد. وکیل آقای منصوری گفته است اپلیکیشن واتس‌اپ او 'دست‌کم تا ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه' روز جمعه فعال بوده. معاون قوه قضائیه ایران گفته است 'نبود' او صدمه‌ای به ابعاد مختلف پرونده فساد وارد نمی‌کند.

ادعای پیدا شدن جسد قاضی فراری پرونده طبری در رومانیبرخی رسانه‌های خارجی مدعی پیدا شدن جسد قاضی فراری پرونده اکبر طبری اشدند.

مرگ قاضی منصوری خللی در پرونده طبری ایجاد نمی‌‎کند/ متهمان دیگر می‌توانند گره‌گشا باشندوکیل مدافع طبری گفت: مرگ قاضی منصوری خللی در پرونده موکلم ایجاد نمی‌کند و کشف حقیقت سد نمی‌شود و متهمان دیگر می‌توانند گره‌گشا باشند.

قاضی دادگاه اکبر طبری: صحت و سقم خبر مرگ منصوری برای دادگاه احراز نشده استقاضی دادگاه رسیدگی کننده به پرونده اکبر طبری در واکنش به صحبت‌های نماینده دادستان مبنی بر اینکه مرگ متهم منصوری خللی در روند دادرسی پرونده ایجاد نمی کند، گفت: راجع به فوت متهم ذکر شده، تا این لحظه صحت و سقم موضوع برای دادگاه احراز نشده، در صورت احراز صحت خبر، دادگاه وفق قانون در این خصوص اظهار تصمیم می‌کند.

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات طبری آغاز شدتهران - ایرنا - پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده، به ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد.

از طبری تا شریفی و احمدی مقدم؛ محاکمه مجری جای سیستم