پنجاهمین روز اعتصاب هفت تپه؛ احضار کارگران به دادگاه، مدیران در صداوسیما

13/05/1399 07:14 ب.ظ

در پنجاهمین روز اعتراض و تحصن‌ کارگران نیشکر_هفت‌تپه، دو تن از کارگران به دادگاه احضار شدند. همزمان با این احضار، مدیران هفت‌تپه با حضور در شبکه خبر از تریبون صداوسیما به دفاع از خود پرداختند. ادامه خبر 👇 اخبار_ایران اعتراضات_کارگران_هفت‌تپه خوزستان

قائم مقام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حضور در برنامه چاپ اول شبکه خبر درباره دلایل تعویق حقوق کارگران می گوید: «حقوق‌های کارگران هفت تپه از اول آذر ۹۸ بروز بوده و به دلیل پرونده قضایی نادرستی که برای ما تشکیل شده، از اول اردیبهشت...

قائم مقام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حضور در برنامه چاپ اول شبکه خبر درباره دلایل تعویق حقوق کارگران می گوید: «حقوق‌های کارگران هفت تپه از اول آذر ۹۸ بروز بوده و به دلیل پرونده قضایی نادرستی که برای ما تشکیل شده، از اول اردیبهشت ۹۹ که حساب‌های ما مسدود شدند، ما نتوانستیم حقوق کارگران را پرداخت کنیم.»

امیرحسین اسدبیگی در این برنامه در دفاع از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود افزود: «سال ۹۴ که هفت تپه را تحویل گرفتیم ۳۵ هزار تن تولید شکر داشت. این رقم را به ۵۷ هزار تن در سال اول واگذاری رساندیم. در سال سوم نیز ۴۸ هزار تن شکر تولید کردیم. اما در دو سال اخیر به دلیل مشکلاتی چون سیل و اعتراضات کارگری در زمینه تولید مشکلاتی سر راهمان قرار گرفت.»

این ادعا در حالی مطرح می شود که به گفته کارگران قبل از واگذاری شرکت به اسدبیگی ها، پنجاه و نه هزار تن شکر سفید در این مجتمع تولید شده و پس از واگذاری تولید محصول به شدت کاسته و اکنون به رقم هفده هزار تن رسیده است. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

حضور اعضای کمیسیون اصل ۹۰ بعد از ۴۹ روز اعتصاب در هفت تپه

ممنوعیت پذیرش زائر در کربلا در روز عاشورااستاندار کربلا از عدم پذیرش زائر به این شهر در دهه اول محرم و به ویژه عاشورای حسینی، مطابق با دستور مراجع خبر داد.

ایرانی‌ها هر 3 روز اندازه وزن برج میلاد پسماند تولید می‌کنند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: روزانه در کشور حدود 58 هزار تن پسماند تولید می شود؛ این بدان معنی است که ایرانی‌ها هر سه روز یک بار به انداره وزن برج میلاد پسماند تولید می‌کنند.

ده تروریست پ.ک.ک طی یک روز گذشته از پای درآمدند

تهرانی ها هر ۲۴ روز به اندازه وزن برج میلاد زباله تولید می کنندمعاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از اجرای طرح کاپ و به دنبال آن طرح واگذاری مخازن جدید و مدیریت ذخیره سازی موقت پسماند به مبادی تولید و حذف تدریجی مخازن ۱۱۰۰ لیتری از سطح شهر تهران خبر داد.

کرونا در ایران؛ فوت 208 بیمار در یک روزایران:‌ با فوت 208 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان باختگان کرونا به 17 هزار 190 نفر رسید.