پنتاگون: آمریکا در نظر دارد با ایران و شبه‌نظامیان آن مقابله کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنتاگون: آمریکا در نظر دارد با ایران و شبه‌نظامیان آن مقابله کند العربيه_فارسى

وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، پنتاگون، اعلام کرد که در نظر دارد با ایران و گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به آن در منطقه مقابله کند.

پیشتر جان کربی، سخنگوی پنتاگون تاکید کرده بود که ایران باید حمایت‌ها از شبه‌نظامیان وابسته به خود در عراق را متوقف کند. این منابع به نقل از دو منبع امنیتی عراقی که با «رویترز» گفت‌وگو کرده‌ و خواستند نامشان فاش نشود، نقل کردند که یکی از فرماندهان ارشد سپاه چند روز پیش از آن با گروه‌های شبه‌نظامی عراقی در بغداد دیدار کرده و به آنها دستوراتی را برای انجام حملاتی در عراق علیه منافع آمریکا داده است.پیشتر سه منبع نظامی و دو امنیتی به خبرگزاری رویترز گفته بودند که حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران از نیروهای حشدالشعبی خواسته تا حملات خود علیه نیروهای آمریکایی درعراق را تشدید کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پنتاگون: آمریکا در نظر دارد با ایران و شبه‌نظامیان آن مقابله کند . العربيه_فارسى

حتما از طریق داعش و تروریست های خود ساخته اش؟

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، امام خمینی (ره)

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ افزایش سفر به شمال کشور همزمان با اعمال محدودیت‌های جدید در پایتختاستان‌های البرز و تهران در حالی به‌دلیل شیوع موج پنجم کرونا به مدت 6 روز توسط دولت ایران تعطیل شدند که همزمان با این اعلام، جاده‌های منتهی به مازندران با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در ایران هر نفر چند کارت بانکی دارد؟مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ٢٦٨ میلیون کارت بانکی بدهی (برداشت) و اعتباری در کشور وجود دارد، اعلام کرد: سرانه تعداد کارت بانکی در کشور حدود ٣.٣ کارت به ازای هر نفر است. مجبوریم چون احمقها حاکمند وما باید انتی بیشعور باشیم كارتهای بانکی بیشتر با پول کمتر.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست گروه 20 با موضوع محیط زیست فردا در ایتالیا برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تهیه طرح حمایت از بدسرپرست‌‌ها در کنگره آمریکا با الهام از کارزار بریتنی اسپیرزوی در برابر قاضی گفت که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما قیم مالی وی مانع این کار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: وزارت خارجه کشورمان در حال بررسی موضوع پناهجویان با مقامات ارشد افغانستان استاردوغان: وزارت خارجه کشورمان در حال بررسی موضوع پناهجویان با مقامات ارشد افغانستان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »