پنتاگون: سعودی شریک آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم در منطقه است

18/11/1399 12:22 ق.ظ

پنتاگون: سعودی شریک آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم در منطقه است العربية

پنتاگون وزارت دفاع آمریکا روز جمعه پنجم فوریه 2021 تاکید کرد که پادشاهی عربی سعودی کماکان شریک جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت که کشورش سعودی را در مقابل تهدیداتی که حاکمیت ملی این کشور را تهدید کند، پشتیبانی می‌کند. او به موضوع جنگ یمن هم اشاره کرد و گفت که آمریکا حمایت محدودی در این زمینه از سعودی کرد.

به گفته کربی این حمایت‌ها نظامی نبوده ولی آمریکا باور دارد که ریاض حق دارد از خود دفاع کند.

جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا هم روز پنج‌شنبه چهارم فوریه 2021 با تاکید بر اینکه پادشاهی عربی سعودی با حملات گروه‌های تحت حمایت ایران مواجه است، بر ادامه همکاری کشورش با سعودی در زمینه حمایت از اراضی و حاکمیت ملی این کشور تاکید کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در این سخنرانی گفت: «به پشتیبانی سعودی در زمینه حمایت اراضی و حاکمیت ملی این کشور ادامه می‌دهیم.» او همچنین با اشاره به اینکه « سعودی با حملاتی که از سوی ایران حمایت می‌شوند، مواجه است»، تاکید کرد: «به همکاری با سعودی برای مقابله با حملات نیروهای تحت حمایت ایران ادامه می‌دهیم.» headtopics.com

جوک قرن بود.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

پنتاگون: سعودی ستون اصلی امنیت منطقه استجان کربی سخنگوی پنتاگون وزرات دفاع ایالات متحده آمریکا روز پنج‌شنبه 11 فوریه 2021 گفت که پادشاهی اینا یا نمی دونن ستون چیه یا کلا از منطقه بی خبرن سعودی ستون دمکراسی، ستون دانش و فناوری، ستون فرهنگ و هنر، ستون نوآوری و هزاران ستون دیگه در خاورمیانه ست... سعودی رو ، نفت رو ازش بگیری، بیابان بی آب و چمنی بیش نیست، ستونش کجا بود... بخاطر حمله ای که سعودی به نیویورک کرد؟

پنتاگون: حمایت از سعودی به امور دفاعی اختصاص داردوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، «پنتاگون»، دوشنبه 26 آوریل 2021، اعلام کرد که حمایت‌های ارائه شده به پادشاهی عربی سعودی به دفاع از این کشور اختصاص دارد که

پنتاگون: به حمایت از سعودی در برابر حملات فزاینده پایبندیمجسیکا مک نولتی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، «پنتاگون» شامگاه سه‌شنبه 27 آوریل 2021 گفت که ایالات متحده به حمایت از پادشاهی عربی سعودی در برابر به آمریکا اعتماد نکنید ! گاوشیرده و صاحبش ArrestJohnKerry

استقبال ریاض از تعهد آمریکا به همکاری برای دفاع از حاکمیت سعودیشورای وزیران پادشاهی عربی سعودی سه‌شنبه 9 فوریه از ادامه پایبندی ایالات متحده آمریکا به همکاری با خاك تو سر حاكم و حاكميتي ك واسه دفاع از خودش مجبور التماس بيگانه كنه 😂😂😂 چقدر باحاله ک کشورت اینقدر قدرت داشته باشه ک پادشاه حجاز برای سعودی بودن مملکتش کلی پول با امضا رد میکنه 😂😂😂 ملخ_خورهای_احمق ارتش آمریکا فرهنگه پارسی نداشته،شما خودتون جرات و جسارتتون بیشتر از این شاشوهاست😂😂😂 🇮🇷🇮🇷🇮🇷 دموکرات ها می خواهند عربستان را مرعوب کنند تا هزینه گروههای تروریستی را تأمین کند که با نیروهای وابسته به ایران در منطقه بجنگند و نتیجه آن،مرگ صدهاهزار نفر از مردم منطقه و تضعیف هر دو‌ کشور است.ما مردم ایران در کنار ملت عربستان هستیم تا این اتفاق شوم نیافتد. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

آمریکا: حملات شبه‌نظامیان تحت حمایت ایران به سعودی را محکوم می‌کنیمساموئل وربرگ سخنگوی منطقه‌ای وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه 7 فوریه 2021 به العربیه اعتماد کردن به اظهارات دست‌اندرکاران رژیم بایدن مانند رفتن درون چاه عمیق با اتکاء به طناب پوسیده است!! رژیم اشغالگر کاخ سفید از عده‌ای شارلاتان هوادار حاکمان ایران تشکیل شده و به هیچ عنوان نباید به وعده و وعید های آنان اعتماد کرد... وای به روزی که آخوندها بمب اتمی بسازند! ببم جان

ایالات متحده در زمینه مبارزه با تروریسم در خاورمیانه است.

جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت که کشورش سعودی را در مقابل تهدیداتی که حاکمیت ملی این کشور را تهدید کند، پشتیبانی می‌کند.

او به موضوع جنگ یمن هم اشاره کرد و گفت که آمریکا حمایت محدودی در این زمینه از سعودی کرد. به گفته کربی این حمایت‌ها نظامی نبوده ولی آمریکا باور دارد که ریاض حق دارد از خود دفاع کند.

جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا هم روز پنج‌شنبه چهارم فوریه 2021 با تاکید بر اینکه پادشاهی عربی سعودی با حملات گروه‌های تحت حمایت ایران مواجه است، بر ادامه همکاری کشورش با سعودی در زمینه حمایت از اراضی و حاکمیت ملی این کشور تاکید کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در این سخنرانی گفت: «به پشتیبانی سعودی در زمینه حمایت اراضی و حاکمیت ملی این کشور ادامه می‌دهیم.»

او همچنین با اشاره به اینکه « سعودی با حملاتی که از سوی ایران حمایت می‌شوند، مواجه است»، تاکید کرد: «به همکاری با سعودی برای مقابله با حملات نیروهای تحت حمایت ایران ادامه می‌دهیم.»

جو بایدن گفت که کشورش به پشتیبانی خود از سعودی ادامه می‌دهد تا این کشور بتواند «با هرگونه دست‌اندازی به حاکمیت ملی خود مقابله کند.»