پنتاگون واکسن کووید-19 را برای همه نظامیان آمریکایی اجباری کرد

03/06/1400 11:12:00 ب.ظ

25.08.2021 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی لیود آستین، وزیر دفاع آمریکا با ارسال بخشنامه‌ای به فرماندهی‌های ارتش این کشور اعلام کرد که دریافت واکسن کووید-19 را برای تمام سربازان اجباری کرده است.

آستین در این بخشنامه نوشت: در نتیجه رایزنی‌ها با کارشناسان بهداشتی و مقامات نظامی، با حمایت رئیس‌جمهور تصمیم گرفتم برای دفاع از مردم و محافظت از ارتش آمریکا، دریافت واکسن کووید-19 الزامی شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

صدور مجوز کامل برای واکسن بایون‌تک − فایزر در آمریکا | DW | 24.08.2021اداره مواد غذایی و دارویی آمریکا مجوز کامل استفاده از واکسن بایون‌تک − فایزر را برای افراد مسن‌تر از ۱۶ سال صادر کرد. جو بایدن این امر را گامی مهم در مقابله با کرونا دانست. بایدن خواستار واکسیناسیون مردم آمریکا شده است. یعنی اونجا16ساله ها مسن حساب میشن؟ پولی که فایزر خرج لابی با سیاسیون آمریکایی می کند.

تأیید نهایی و کامل واکسن ضد کووید-۱۹ فایزر به چه معناست؟کارشناسان بهداشت امیدوارند که دریافت این تأییده، شمار بیشتری از سازمان‌ها و افراد را به انجام واکسیناسیون ترغیب کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا برای اولین بار مجوز کامل استفاده از واکسن فایزر را صادر کردسازمان غذا و داروی آمریکا امروز دوشنبه ۲۳ اوت برای اولین بار مجوز کامل استفاده از واکسن فایزر-بیون‌تک را صادر کرد.

افزایش شیوع کرونا؛ کشورهای جنوب شرق آسیا از واکسن چینی به آمریکایی رو آوردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شماها هم واکسن های تولید خودتون رو تبلیغ کنین بفروشین،اما کلمه تردید داشتن اثر واکسن چینی بدون ارائه مدارک مستند و مقبول بهداشت جهانی یک کار تروریستی علیه سلامت مردم جهان و ضد حقوق بشری بحساب می آید

تزریق بیش از 5 میلیارد دوز واکسن کرونا در جهانبیش از 5 میلیارد دوز واکسن کووید-19 تاکنون در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه هشتمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی

ارسال محموله جدید واکسن به ایران از طریق کووکس؛ بزودینماینده سازمان بهداشت جهانی در کشورمان از ارسال محموله جدید واکسن کرونا از طریق ساز و کار کووکس به ایران در آینده ای نزدیک، خبر داد.