پنتاگون خبر عدم همکاری با تیم انتقالی جو بایدن را تکذیب کرد

16/09/1399 08:47:00 ق.ظ

پنتاگون خبر عدم همکاری با تیم انتقالی جو بایدن را تکذیب کرد العربية

کریستوفر میلر، سرپرست وزارت دفاع آمریکا شامگاه شنبه 5 دسامبر طی اظهاراتی از همکاری پنتاگون با تیم میلر در بیانیه‌ای که عصر شنبه صادر شد، گفت:«پنتاگون سابقه‌ای درخشان و پر افتخار در همکاری با دو حزب جمهوری خواه و دموکرات داشته و دارد».

او تأکید کرد که تیم وزارت دفاع آمریکا و تیم انتقالی جو بایدن هر دو بر امنیت ملی و حمایت از آمریکایی‌ها در راس همه بحث‌ها قرار دارد، تاکید کردند.

میلر با تاکید بر این موضوع که وزارت دفاع آمریکا امنیت ملی این کشور را راس تمامی امور و تنش‌های قرار خواهد داد، گفت: «اخباری که درباره عدم همکاری پنتاگون با تیم انتقالی رئیس جمهوری جدید آمریکا منتشر شده است، کذب است و صحت ندارد».

سرپرست وزارت دفاع آمریکا خاطرنشان کرد: «در حقیقت همگان از این موضوع مطلع هستند که پنتاگون تاریخ درخشانی در خصوص همکاری با هر دو حزب آمریکا در زمان انتقال قدرت دارد». وزارت دفاع آمریكا نیز در دو بیانیه جداگانه گزارش‌های مبنی بر عدم همکاری با تیم انتقالی بایدن را رد كرد. headtopics.com

فقط به تعداد ببیننده هات نگاه کن نهایت تا ده نفر واقعا چرا خجالت نمیکشی ؟؟؟ موندم چقدر بهت پول دادن روی این خبرها کار کنی ؟؟؟ العربية فیک نیوز

این وزارت خانه اعلام کرد، ده‌ها جلسه اخیراً بین دو تیم برگزار شده است و صحبت از ده‌ها جلسه دیگر است که طی هفته‌های آینده برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پنتاگون از افزایش نیرو در افغانستان برای خروج مطمئن خبر دادوزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که ممکن است به هدف خروج مصون (مطمئن)، شمار سربازان آمریکایی در افغانستان

شلیک‌های هشدار در تنگه‌ هرمز؛ پنتاگون از مزاحمت قایق‌های تندرو سپاه پاسداران خبر دادپنتاگون از شلیک‌های هشدار یک شناور آمریکایی به قایق‌های تندرو ایرانی که در نزدیکی ناوگان دریایی این کشور در تنگه‌هرمز مانورهای «غیرایمن» انجام داده‌اند، خبر داد. جزئیات بیشتر🔽 یعنی همه تلاششون رو دارند می کنند که یه درگیری ای بوجود بیارند و درستش کنند پیرهن عثمان و مذاکرات وین رو ناکارآمد کنند. زرشک، بهشون دلار ندین نمیخواد چسی بیایین پنتاگون مرزهای کشورش هزاران کیلومتر با تنگه هرمز فاصله داره .تو خلیج فارس دنبال چی هستن ؟؟

پنتاگون از شلیک 30 گلوله اخطار به سوی قایق‌های سپاه در تنگه هرمز خبر دادوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» روز دوشنبه 10 می 2021 اعلام کرد تعدادی از قایق‌های سپاه پاسداران در تنگه هرمز به شکل تحریک‌آمیزی به نیروی دریایی آمریکا نزدیک فلسطين_تنتفض القدس_ينتفض حي_الشيخ_الجراح يا_صاحب_الزمان حملات به اسراییل حملات به عربستان حملات به پایگاه های امریکا تابلویی از منطقه فقط سه ماه بعد از امدن بایدن در حالیکه رژیم سلاح به یمن می فرسته وسکوی پرتاب موشک رو به عربستان میسازه عربستان در نتیجه سیاستهای بایدن مجبور به مذاکره شده و دولت امریکا باخفت به دنبال توافق کجایی ترامپ اسم خودِ بایدن جو هستش یا اسم سگش !؟ 🧐 پس چرا پاچهء دزدان حکومت ملاها رو نمیگیره!؟

اگر نمی‌دانید «خبر جعلی» چیست، فقط این خبر را بخوانید

قسمت بیست‌ودوم؛ چه خبردر قسمت ۲۲ برنامه چه_خبر مادر حامد_قره_اوغلانی زندانی سیاسی علاوه بر تشکر از شما جهت حمایت از فرزندش در شبکه‌های اجتماعی از بی‌گناه بودن فرزندش گفته است. یک شهروندخبرنگار هم درباره مشکلات نداشتن شناسنامه کودکان صحبت کرده است. jangzadatom چه_خبر