پنتاگون: نیروهای روسیه به 15 کیلومتری کی‌یف رسیدند

20/12/1400 01:16 ق.ظ

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای روسیه به 15 کیلومتری کی‌یف رسیده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای روسیه به 15 کیلومتری کی‌یف رسیده‌اند. - خبرگزاری آناتولی یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد که نیروهای روسیه که از بلاروس وارد خاک اوکراین شده و به دلایل مختلف سرعت پیشروی آنان در شمال کی‌یف پایتخت این کشور کاهش یافت، در طول روز به 15 کیلومتری این شهر رسیده‌اند.

این مقام ارشد در اظهار نظر درباره جنگ اوکراین و روسیه در گفتگو با شماری از روزنامه نگاران گفت: ارزیابی ما این است که نیروهای روسی که از شمال شرقی کی‌یف نزدیک می شوند، می توانند پیشروی کنند. آنها هنوز در نزدیکی گوستومل هستند، اما 5 کیلومتر به کی‌یف نزدیک تر شدند.

او با بیان اینکه ارتش روسیه از شرق از دو بازوی موازی به سمت کی‌یف پیشروی می کرد و به 40 کیلومتری شرق شهر می آمد، گفت: نیروهای روسیه به طور کامل چرنیهف را محاصره کرده‌اند. این مقام گفت که از آغاز جنگ در 24 فوریه، 775 موشک پرتاب شده به اوکراین توسط روسیه را شناسایی کرده اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

بیانیه رهبر جمهوری اسلامی چگونه به صورت اختصاصی به کاترین شکدم رسید؟این طالب زاده فکر کنم مقاله های خودش رو میداده بانو کاترین برعلیه خاتمی و جنبش سبز منتشر کنه😀 و اینکه چطور چشم هاش قهوه ای بوده باحجاب بود الان یهو آبی شده😀 و هزاران سوال دیگه😀

روسیه به کشورهای کمک‌کننده به اوکراین هشدار دادروسیه به کشورهای کمک‌کننده به اوکراین هشدار داد دولت روسیه می‌گوید از طریق سفارتخانه‌های خود به کشورهایی که با ارسال سلاح و داوطلب به اوکراین کمک نظامی می‌کنند، پیام‌هایی ارسال کرده و نسبت به عواقب اینگونه اقدامات هشدار داده است.

باقری به وین بازگشتباقری به وین بازگشت علی باقری، رییس هیات مذاکره کننده ایران که به منظور مشورت با مقامات ارشد ایران در سفری کوتاه به تهران بازگشته بود، صبح روز چهارشنبه برای ادامه مذاکرات به وین بازگشت.

ترکیه تاکنون 13 کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم اوکراین ارسال کردرئیس جمعیت هلال احمر ترکیه ز ارسال 13 کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تولید خودروسازان بزرگ مدام آب می‌رود/ ناکامی خودروسازان در وفای به عهد افزایش تولیدبررسی آمار تولید و فروش خودروسازان اصلی در بهمن ماه امسال نشان می‌دهد که ایران‌خودرو و سایپا (و پارس‌خودرو به عنوان زیر مجموعه سایپا) در مجموع کمتر از ۷۰ هزار دستگاه خودرو تولید کرده‌اند که از میزان تولید آن‌ها در ماه‌های گذشته کم و کمتر شده است. این در حالیست که مجوز افزایش قیمت خودروها منوط به قول خودروسازان برای افزایش تولید صادر شد. مونتاژ کاران و فافیای فساد که همه جالانه کرده تا چند نفر اعدام نشن ادامه داره اقتصاد ایران در حال سقوط آزاد است. با اولین هوا شدن برجام توسط عامل روسیه یعنی سلیمانی و خامنه ای و هوا شدن برجام توسط روسیه در زمان حال دیگه توانی برای اقتصاد نمانده .نظام اسلامی و شخص خامنه ای چه رودستی از روسیه خورد .ظریف گفت ولی خامنه ای گوش نداد چون خامنه ای عامل روسیه است

نماینده ارشد ایران در مذاکرات احیای برجام به وین بازگشتعلی باقری، نماینده ارشد ایران در مذاکرات هسته‌ای که برای مشاوره با مقامات به ایران رفته بود، روز چهارشنبه، ۱۸ اسفند، به وین، محل برگزاری مذاکرات احیای برجام، بازگشت. باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای روسیه به 15 کیلومتری کی‌یف رسیده‌اند.واشنگتن/خبرگزاری آناتولی

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد که نیروهای روسیه که از بلاروس وارد خاک اوکراین شده و به دلایل مختلف سرعت پیشروی آنان در شمال کی‌یف پایتخت این کشور کاهش یافت، در طول روز به 15 کیلومتری این شهر رسیده‌اند.

این مقام ارشد در اظهار نظر درباره جنگ اوکراین و روسیه در گفتگو با شماری از روزنامه نگاران گفت: ارزیابی ما این است که نیروهای روسی که از شمال شرقی کی‌یف نزدیک می شوند، می توانند پیشروی کنند. آنها هنوز در نزدیکی گوستومل هستند، اما 5 کیلومتر به کی‌یف نزدیک تر شدند.

او با بیان اینکه ارتش روسیه از شرق از دو بازوی موازی به سمت کی‌یف پیشروی می کرد و به 40 کیلومتری شرق شهر می آمد، گفت: نیروهای روسیه به طور کامل چرنیهف را محاصره کرده‌اند.

این مقام گفت که از آغاز جنگ در 24 فوریه، 775 موشک پرتاب شده به اوکراین توسط روسیه را شناسایی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های نظامی به اوکراین را ادامه می‌دهند، گفت: طی 24 ساعت گذشته کمک‌هایی ارسال شده است و طی 24 ساعت آینده بسته کمک‌های امنیتی دیگری ارسال خواهد شد.