پنتاگون: بدون توقف حملات طالبان، چشم‌انداز رسیدن به صلح در افغانستان دشوار است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پنتاگون: بدون توقف حملات طالبان، چشم‌انداز رسیدن به صلح در افغانستان دشوار است سخنگوی وزارت دفاع آمریکا به طالبان هشدار داد بدون توقف حملات خشونت‌آمیز به نیروهای امنیتی افغانستان، مسیر مذاکرات برای رسیدن به یک راه حل پایدار برای صلح دشوار خواهد بود

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا به گروه اسلامگرای طالبان هشدار داد بدون توقف حملات خشونت‌آمیز به نیروهای امنیتی افغانستان، مسیر مذاکرات برای رسیدن به یک راه حل پایدار برای برقراری صلح دشوار خواهد بود.

جان کربی روز پنجشنبه ۹ بهمن به خبرنگاران در واشنگتن گفت: «بدون پایبندی آنها به رد تروریسم و توقف حملات به نیروهای امنیتی افغان ... بسیار دشوار خواهد بود شاهد یک مسیر مشخص به سمت یک راه‌حل برآمده از مذاکرات باشیم.

آمریکا و طالبان در فوریه ۲۰۲۰ بر سر خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تا ماه مه ۲۰۲۱، در ازای تضمین گروه افراطی طالبان به توقف حملات خشونت‌آمیز در آن کشور، توافق کردند. آن توافق زمینه‌ای برای آغاز مذاکرات کابل و طالبان شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اهای دولت‌ها خبر مرگتون بفکر آسایش و آرامش مردم خودتون باشید بدون فصولی در کشورها دیگه خیلی میخواین کمک کنید خبر مرگتون به کشورهای درب و داغون تحریم هم نمیخواد هیچ رابطه ای نداشته باشید با اون کشور منتها مگه میزاره ،خودخواهی،طمع بدست آوردن منافع ووووو

تازمانی کی اشغال خاتمه میابد ویک حکومت اسلامی برقرارنګردد افغانها هیچ بدیل دیګر را قبول ندارد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارشگران بدون مرز: بدون تضمین آزادی رسانه‌ها صلح عادلانه ناممکن استسازمان گزارشگران بدون مرز، دوشنبه 12 آوریل اعلام کرد، بدون تضمین آزادی رسانه‌ها صلح عادلانه و پایدار در افغانستان ناممکن است. دفتر حمایت‌کننده رسانه‌های آزاد افغانستان «نی»، نوشت، آزادی بیان و رسانه‌ها در نشست استانبول باید خط قرمز باشد. العربیه_فارسی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: تمرکز نیروهای آمریکایی مبارزه با داعش است، نه حفاظت از میدان‌های نفتی سوریهپنتاگون: تمرکز نیروهای آمریکایی مبارزه با داعش است، نه حفاظت از میدان‌های نفتی سوریه جان کربی گفت ماموریت آمریکا در سوریه همچنان شکست پایدار داعش است هویت شما برای مردم جهان کاملا با ترور سردار سلیمانی و اعتراف رییس جمهور مخلوعتون که میگفت:(ما برای چاههای نفت سوریه و عراق اینجاییم) همه جور رو شده یاوه بسه...... تو خوبي اما ترامپ اعلام کرده بود دموکراتها خالق داعش هستند !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: سعودی شریک آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم در منطقه استپنتاگون وزارت دفاع آمریکا روز جمعه پنجم فوریه 2021 تاکید کرد که پادشاهی عربی سعودی کماکان شریک جمهوری اسلامی٫ شبیه شاه نیست که بسادگی اومدید توطئه کردید انداختیتش٫ جمهوری اسلامی غده سرطانیه و مماشات با اون هزینه داره حالا هی مماشات کنید تا به وقتش بالستیک بارون بشید ما که چهلساله باختیم الانم نوبت همه جهانه که طعمشو بچشن منتظرملت هم نباشید بیان جان بدن برای چنج رژیم اللهم اشغل الظالمین بالظالمین جوک قرن بود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: سعودی ستون اصلی امنیت منطقه استجان کربی سخنگوی پنتاگون وزرات دفاع ایالات متحده آمریکا روز پنج‌شنبه 11 فوریه 2021 گفت که پادشاهی اینا یا نمی دونن ستون چیه یا کلا از منطقه بی خبرن سعودی ستون دمکراسی، ستون دانش و فناوری، ستون فرهنگ و هنر، ستون نوآوری و هزاران ستون دیگه در خاورمیانه ست... سعودی رو ، نفت رو ازش بگیری، بیابان بی آب و چمنی بیش نیست، ستونش کجا بود... بخاطر حمله ای که سعودی به نیویورک کرد؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: آمریکا در حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ نقشی نداشته استپنتاگون: آمریکا در حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ نقشی نداشته است سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای نظامی این کشور هیچ نقشی در حمله انجام شده به یک کشتی ایرانی در دریای سرخ نداشته‌اند. آمریکا ترسیده!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »