پنتاگون در واکنش به خبر پرتاب احتمالی موشک توسط ایران: از نزدیک آن را زیر نظر داریم

23/09/1400 01:08 ق.ظ

🔺 پنتاگون در واکنش به خبر پرتاب احتمالی موشک توسط ایران: از نزدیک آن را زیر نظر داریم ▪ سخنگوی وزارت دفاع آمریکا همچنین توانایی موشکی بالستیک ایران را تهدیدی برای منافع آمریکا و شرکایش دانست. ⬇ بیشتر بخوانید:

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده، در واکنش به اخبار حاکی از احتمال پرتاب موشک توسط جمهوری اسلامی ایران، توانایی موشکی بالستیک ایران را تهدیدی برای منافع آمریکا و شرکایش دانست. چاپ سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در واکنش به اخبار حاکی از احتمال یک «پرتاب فضایی» توسط جمهوری اسلامی ایران، توانایی موشکی بالستیک ایران را تهدیدی برای منافع آمریکا و شرکایش دانست.

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده، در جریان کنفرانس خبری روز دوشنبه ۲۲ آذر در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال پرتاب موشک از سوی جمهوری اسلامی ایران گفت که آمریکا از نزدیک آن را رصد می‌کند.

آقای کربی با اشاره به این که گزارش‌ها در این مورد را دیده‌ است، تاکید کرد که در مورد ارزیابی‌های اطلاعاتی چیزی نخواهد گفت. وی با این حال ضمن تاکید بر پیشرفت برنامه موشکی بالستیک ایران در سال‌های اخیر، آن را «تهدیدی برای منافع ما و منافع امنیتی شرکای‌ ما در منطقه» دانست و گفت که آن را از نزدیک «رصد می‌کنیم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ایران عزیز هر کاری صلاح بداند می‌کند و به واق واق سگی همچون آمریکا کاری ندارد دولت بایدن مایه ننگ ملت آمریکا میباشد دولتی ک علیه بلوک شرق و رژیم یاغی شیعه آخوندی سَپاهی واقع در ایران فاقد اقتدار مییاشد و جز یاوه گویی و حرف مُفت چیزی برای ارائه نداشته 👎🏻 آره، اولش نگرانیه، منتظر ادامش باشيد.

تظاهرات گسترده در ترکیه در اعتراض به تورم و سقوط ارزش لیر | DW | 12.12.2021هزاران نفر در استانبول و آنکارا برای اعتراض به ادامه افزایش تورم و کاهش ارزش پول ملی ترکیه به خیابان‌ها آمدند. منتقدان سیاست‌های حزب حاکم را عامل این وضعیت می‌دانند اما اردوغان بر ادامه آنها پافشاری می‌کند. SHIBA shibaswap shibainu leash shibabone shibacoin Oshiverse Shibarium shiba مردم ایران چرا خاموشید ارزش پول ایرانی همین روز ها بصفر خواهد رسید، بمردم ترکیه نگاه کنید برای برای پائین آمدن پولشان چه می‌کند حس وطن پرستی این ملت کجا رفته؟

هشدار بایدن به پوتین: روسیه در صورت حمله به اوکراین «هزینه وحشتناکی» خواهد پرداختجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز شنبه ٢٠ آذر به خبرنگاران گفت در تماس تصویری خود با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، به وی هشدار داده است چنانچه به اوکراین حمله کند «هزینه وحشتناکی» خواهد پرداخت و با عواقب اقتصادی ویرانگری روبرو خواهد شد. هشدار ؟ برو بابا گوزو... از سه شنبه تا حالا، از خودم سوال میکنم؛ چرا آقای پوتین انقدر رنگش پریده؟

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

واکنش شهروندان ایرانی درباره «طرح صیانت از حقوق عامه در مقابل حیوانات مضر و خطرناک»بسیاری از شهروندان ایرانی نسبت به مطرح شدن طرح «صیانت از حقوق عامه مردم در مقابل حیوانات مضر و خطرناک» از سوی نمایندگان مجلس این کشور مخالف هستند. - خبرگزاری آناتولی Is it possible send dogs and cats out from iran? Why don't some association help them to leave Iran ? Some associations save dogs from Yulin China festival. Then, why not from Iran ? Why does never anyone speak about this solution?

شمخانی: سیلی محکم ایران در عین‌الاسد، زمینه خروج آمریکا از منطقه را فراهم کرده استدریابان علی شمخانی عصر دوشنبه در نشست سفرا و رؤسای نمایندگی‌های ایران در کشورهای همسایه طی سخنانی با اشاره به وضعیت جهانی و تاثیرات آن بر موقعیت استراتژیک منطقه غرب آسیا بر ضرورت اتخاذ راهبردهایی که موجب همگرایی و هم‌افزایی کشورهای منطقه به ویژه جمهوری اسلامی ایران با همسایگانش می‌شود، تاکید کرد. تا شماهارو داره غمی نداره! باشه متوهم راستی چه پیامی دادی به اسرائیل بدن؟ فک کنم ۱۲۰ سال دیگه نقشه عراقم عوض بشه دلیلش سیلی ایناس

برگزاری مراسم انتخاب دختر شایسته جهان در اسرائیل؛ نماینده هند تاج افتخار را بر سر گذاشت🔺 برگزاری مراسم انتخاب دختر_شایسته جهان در اسرائیل؛ نماینده هند تاج افتخار را بر سر گذاشت ▪ این نخستین بار بود که اسرائیل میزبانی این رویداد بزرگ را بر عهده داشت و همین امر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان پیدا کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: Muhammad Qasim, a muslim and ummati of Prophet Muhammad SAW, has seen divine dreams for the future of Muslim ummah and the events to come. Many of his dreams are coming true. Now Muslims across the world are claiming he is Imam Al-Mahdi. اسرائیل خودش اینهمه دختر خوشگل داره چجوری هندی را انتخاب کردن اسرائیل گه خورد