پمپئو: بی‌‌اخلاقی رژیم ایران هیچ حد و مرزی ندارد | DW | 26.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را 'نمونه‌ای از رفتار شریرانه' حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را"نمونه‌ای از رفتار شریرانه" حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

وزیر خارجه آمریکا در آغاز این کنفرانس خبری به اعتراض‌های اخیر در ایران اشاره کرد و گفت: «به ملت شجاع ایران می‌گویم دولت آمریکا صدای شما را می‌شنود و در کنار شما ایستاده است.» او اضافه کرد «از طریق این پیام‌ها ان دسته ا مقام‌های ایرانی را که در سرکوب‌ها دست دارند شناسایی کرده و مانند وزیر ارتباطات که هفته پیش تحریم شد، به آن واکنش نشان می‌دهیم.»وزیر خارجه آمریکا در این کنفرانس خبری هم‌چنین تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور و تهدید و آزار خانواده‌های آنها از سوی نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی را محکوم کرد. پمپئو این اقدام حکومت ایران را"نمونه‌ای از رفتار شرورانه" توصیف کرد.

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد: «ما می‌خواهیم این رفتارهای حکومت ایران را متوقف کنیم. ما خواهان تغییر در داخل رژیم جمهوری اسلامی هستیم. ما خواهان تغییر رفتار حکومت ایران هستیم و می‌خواهیم این حکومت رفتاری عادی داشته باشد، به دنبال دادوستد با جهان باشد، به زندگی مردم خود برسد و رسانه‌ها را آزاد بگذارد.»مایک پمپئودر این کنفرانس خبری به ترور"مسعود مولوی" در ترکیه نیز اشاره کرد و گفت: «مسعود مولوی هفته پیش و پس از فرار از ایران به ترکیه در این کشور ترور شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بی اخلاقی فرقه دیکتاتوری حاکم، منشعب از بی اخلاقی و دروغ مداری خود اینهاست،. بجای فریب، صداقت را پیشه کنند. منافع ملی را در غارت و کشتار و گسترش بنیادگرایی نمیتوان تعریف کرد.. امریکا باید خجالت بکشد از رفتارش با دنیا. زمانه عوامفریبی سالهاست بپایان رسیده است

ایشون دوره های دروغگویی، تقلب، خیانت رو پاس کرده بعد ایران رو به رفتار شریرانه محکوم میکنه، یورو نیوز هم خبرشو با افتخار میزنه

تازه فهمید این نظام شروره

گه خورد بی بته

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه ۳۴۱ نفر از هنرمندان ایران در حمایت از اعتصاب غذای هنرمندان درویش زندانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش دی پرس اتریش از اعتراضات در ایران: این راه بسیار بسیار دور استyounesipour USAdarFarsi Rewards4Justice
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اهدای عضو در ایران کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت استارومیه - ایرنا - مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت: اهدای عضو در ایران کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت موجود در کشور است که می‌توان با فرهنگ‌سازی این میزان را افزایش داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تجمع شهروندان تهران در حمایت از حکومت ایرانامروز جمعی از مردم تهران در دفاع از حکومت پس از اعتراضات به افزیش قیمت بنزین در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی خاک تو سرتون با این گزارش دادنتون.این تجمع حکومتی هستش کلا یک مشت احمق در ترکیه وجود دارند فرقی نمیکند چپ باشند یا دست راستی اطلاعات چندانی از تحولات آذربایجان و ایران ندارند.احمق یکم تحقیق کنید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض ها در ایران؛ از بحران اقتصادی تا «آتش زیر خاکستر»مهرزاد بروجردی، تحلیلگر سیاسی در گفت‌وگو با یورونیوز می‌گوید: «تظاهرات و اعتراض‌های اخیر فروکش خواهد کرد اما این اعتراض‌ها مانند آتش زیر خاکستر است و بسته به شرایط و رویدادهای سیاسی و اقتصادی در آینده دوباره سر بر خواهد آورد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزئیات بیشتر از بازداشت و سرکوب گسترده دانشجویان در ایرانجزئیات بیشتر از بازداشت و سرکوب گسترده دانشجویان در ایران بنا بر اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی هویت دستکم ۱۸ نفر از دانشجویانی که در اعتراضات اخیر در دانشگاه_تهران بازداشت شدند، احراز شده است. چرا همه ی دانشجوها رو نگرفتند؟ اهای کور لعنتی! از خیابونای ایران ، امروز چه خبر؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »