اعتراض, اعتراض به گرانی بنزین, مایک پمپئو

اعتراض, اعتراض به گرانی بنزین

پمپئو: بی‌‌اخلاقی رژیم ایران هیچ حد و مرزی ندارد | DW | 26.11.2019

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را 'نمونه‌ای از رفتار شریرانه' حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

26/11/2019 10:52:00 ب.ظ

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را 'نمونه‌ای از رفتار شریرانه' حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را 'نمونه‌ای از رفتار شریرانه' حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

پمپئو: بی‌‌اخلاقی رژیم ایران هیچ حد و مرزی نداردوزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری، تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور را"نمونه‌ای از رفتار شریرانه" حکومت ایران دانست. پمپئو هم‌چنین ترور مسعود مولوی را کار حکومت ایران دانست.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نفتالی بنت: به شیوه خودمان به «اشتباه بزرگ» ایران در حمله به نفتکش، پاسخ می‌دهیم

مایک پمپئو روز، وزیر امور خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه ۵ آذر (۲۶ نوامبر) در  یک کنفرانس خبری شرکت کرد و به پرسش‌های محتلف خبرنگاران از جمله در ارتباط با ایران پاسخ گفت.وزیر خارجه آمریکا در آغاز این کنفرانس خبری به اعتراض‌های اخیر در ایران اشاره کرد و گفت: «به ملت شجاع ایران می‌گویم دولت آمریکا صدای شما را می‌شنود و در کنار شما ایستاده است.»

او افزود: «من و پرزیدنت ترامپ اوضاع را در ایران دنبال می‌کنیم. مردم ایران دنبال خواسته‌هایشان هستند که به دلیل سوء مدیریت حکومت ایران از آن‌ها گرفته شده است. ولی رژیم ایران به جای حل مشکلات مردم، اینترنت را قطع کرده و دست به سرکوب مردم می‌زند.» headtopics.com

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدپمپئو  سپس به ارتباط دستگاه زیر نظر خود با ایران و دریافت هزاران پیام از داخل کشور اشاره کرد و گفت: «ما از راه‌های مختلف، از جمله از طریق کانال خود در تلگرام، بیست هزار پیام از درون ایران دریافت کرده‌ایم.»

او اضافه کرد «از طریق این پیام‌ها ان دسته ا مقام‌های ایرانی را که در سرکوب‌ها دست دارند شناسایی کرده و  مانند وزیر ارتباطات که هفته پیش تحریم شد، به آن واکنش نشان می‌دهیم.»تهدید روزنامه‌نگاران،"نمونه‌ای از رفتار شریرانه"وزیر خارجه آمریکا در این کنفرانس خبری هم‌چنین تهدید روزنامه‌نگاران ایرانی شاغل در رسانه‌های خارج از کشور و تهدید و آزار خانواده‌های آنها از سوی نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی را محکوم کرد. پمپئو  این اقدام حکومت ایران را"نمونه‌ای از رفتار شرورانه" توصیف کرد.

مایک پمپئو  با بیان اینکه"کاری که رژیم ایران انجام می‌دهد در تضاد کامل با قوانین بین‌المللی است" اضافه کرد:  «تمام آن چیزی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مورد خاورمیانه و در مورد فعالیت‌های شرورانه جمهوری اسلامی ایران می‌گوید، در حقیقت مقابله با این رفتارها است.»

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد: «ما می‌خواهیم این رفتارهای حکومت ایران را متوقف کنیم. ما خواهان تغییر در داخل رژیم جمهوری اسلامی هستیم. ما خواهان تغییر رفتار  حکومت ایران هستیم و می‌خواهیم این حکومت رفتاری عادی داشته باشد، به دنبال دادوستد با جهان باشد،  به زندگی مردم خود برسد و رسانه‌ها را آزاد بگذارد.» headtopics.com

نتیجه یک پژوهش: افراد واکسینه شده می‌توانند به اندازه دیگران ناقل کرونا باشند روحانی: ناراحتی مردم درباره مسائل اقتصادی و معیشت به‌حق است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim برگزاری دادگاه حمید نوری؛ پایانی بر انکار جنایت ۶۷

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدمایک پمپئودر این کنفرانس خبری به ترور"مسعود مولوی" در ترکیه نیز اشاره کرد و گفت: «مسعود مولوی هفته پیش و پس از فرار از ایران به ترکیه در این کشور ترور شد.» پمپئو تاکید کرد «این ترور نشان می‌دهد که رژیم و بی‌اخلاقی آن‌ها هیچ حد و مرزی ندارد.»

سعود مولوی هفته گذشته (سه‌شنبه ۱۹ نوامبر) در محله شیشلی استانبول با ۱۱ گلوله به قتل رسید. خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی در این باره نوشت مسعود مولوی هنگامی که با خانمی در حال قدم زدن در خیابان بود، به قتل رسید.بنابراین گزارش «مولوی در کانال جعبه سیاه، علیه فساد دولت، دادگستری و سرویس‌های اطلاعاتی افشاگری می‌کرد و مدعی بود که با سپاه پاسداران در ارتباط بوده است.»

ادامه مطلب: DW فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

بی اخلاقی فرقه دیکتاتوری حاکم، منشعب از بی اخلاقی و دروغ مداری خود اینهاست،. بجای فریب، صداقت را پیشه کنند. منافع ملی را در غارت و کشتار و گسترش بنیادگرایی نمیتوان تعریف کرد.. امریکا باید خجالت بکشد از رفتارش با دنیا. زمانه عوامفریبی سالهاست بپایان رسیده است ایشون دوره های دروغگویی، تقلب، خیانت رو پاس کرده بعد ایران رو به رفتار شریرانه محکوم میکنه، یورو نیوز هم خبرشو با افتخار میزنه

تازه فهمید این نظام شروره گه خورد بی بته

بیانیه ۳۴۱ نفر از هنرمندان ایران در حمایت از اعتصاب غذای هنرمندان درویش زندانی

گزارش دی پرس اتریش از اعتراضات در ایران: این راه بسیار بسیار دور استyounesipour USAdarFarsi Rewards4Justice

اهدای عضو در ایران کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت استارومیه - ایرنا - مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت: اهدای عضو در ایران کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت موجود در کشور است که می‌توان با فرهنگ‌سازی این میزان را افزایش داد.

تجمع شهروندان تهران در حمایت از حکومت ایرانامروز جمعی از مردم تهران در دفاع از حکومت پس از اعتراض ات به افزیش قیمت بنزین در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی خاک تو سرتون با این گزارش دادنتون.این تجمع حکومتی هستش کلا یک مشت احمق در ترکیه وجود دارند فرقی نمیکند چپ باشند یا دست راستی اطلاعات چندانی از تحولات آذربایجان و ایران ندارند.احمق یکم تحقیق کنید.

اعتراض ها در ایران؛ از بحران اقتصادی تا «آتش زیر خاکستر»مهرزاد بروجردی، تحلیلگر سیاسی در گفت‌وگو با یورونیوز می‌گوید: «تظاهرات و اعتراض ‌های اخیر فروکش خواهد کرد اما این اعتراض ‌ها مانند آتش زیر خاکستر است و بسته به شرایط و رویدادهای سیاسی و اقتصادی در آینده دوباره سر بر خواهد آورد.»

جزئیات بیشتر از بازداشت و سرکوب گسترده دانشجویان در ایرانجزئیات بیشتر از بازداشت و سرکوب گسترده دانشجویان در ایران بنا بر اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی هویت دستکم ۱۸ نفر از دانشجویانی که در اعتراض ات اخیر در دانشگاه_تهران بازداشت شدند، احراز شده است. چرا همه ی دانشجوها رو نگرفتند؟ اهای کور لعنتی! از خیابونای ایران ، امروز چه خبر؟؟؟