پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

🔺پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز جهانی پناهجویان را فرصتی برای شناسایی شهامت و مبارزات میلیون‌ها پناهنده ‌ای دانست که به دلیل آزار و درگیری از خانه‌های خود گریخته‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا روز شنبه در بیانیه‌ای روز جهانی پناهجویان را فرصتی برای شناسایی شهامت و مبارزات میلیون‌ها پناهنده‌ای دانست که به دلیل آزار و درگیری از خانه‌های خود گریخته‌اند.

مایک پمپئو در ادامه بیانیه اضافه کرد: طبق اطلاعات کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد شمار کسانی که به زور بی‌جا شده‌اند به نزدیکوزیر خارجه دولت پرزیدنت ترامپ خاطر نشان کرد: ایالات متحده به تنهایی بزرگترین ارائه دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است و به سنت دیرینه خود در سخاوت‌ورزی ادامه می دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی:‌ حالا توپ در زمین ایران است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا درباره ادعای توطئه برای کشتن نماینده آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان تحقیق می کند🔺آمریکا درباره ادعای توطئه برای کشتن نماینده آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان تحقیق می کند ⚡️مقام های آمریکایی می گویند در حال تحقیق درباره این ادعای طالبان هستند که داعش در صدد ترور زلمای خلیل زاد، نماینده آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان، بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 40 درصد تست‌های کرونا در مشهد مثبت استمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت که هم اکنون 40 درصد تست‌های کرونا در این شهر مثبت است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ۱۵ استان در حال طغیان؛ روحانی می‌گوید محدودیت‌های شدید در دستور کار نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو اقدامات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران را ستود🔺مایک پمپئو اقدامات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران را ستود ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز شنبه اقدامات آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران ستود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »