پمپئو: گزارش عفو بین‌الملل درباره اعتراضات آبان فساد و بی‌رحمی رژیم ایران را نشان داد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا با اشاره به گزارش اخیر عفو بین‌الملل که به شکنجه‌های بازداشتی‌های آبان ۹۸ می‌پرداخت، این گزارش را نشانه «فساد و بی‌رحمی» جمهوری اسلامی دانست. پمپئو نوشت:«مردم خوب ایران همان چیزی را می‌خواهند که همه ما می‌خواهیم: صلح،‌ آزادی و خوشبختی.»

پمپئو روز پنج‌شنبه ۲۰ شهریورماه در توییتر نوشت: «مردم خوب ایران همان چیزی را می‌خواهند که هرکدام از ما می‌خواهیم: صلح،‌ آزادی و خوشبختی.»

در این گزارش آمده بود که زندانیان برای «ارعاب و تحقیر» و همچنین تن دادن به «اعترافات اجباری» شکنجه جسمی و جنسی شده‌اند، و مورد آزارهایی همچون برهنه‌سازی و ضرب و شتم در حالی که کیسه‌ای روی سرشان کشیده بود قرار گرفته‌اند. "Human chicken kebabs.‎‏" That is what Iranian interrogators joked they were making when they painfully strung up peaceful protesters.‎ This is how the regime humiliated and punished its people for exercising their human rights to express themselves and peacefully assemble.‎وزیر خارجه آمریکا سرکوب اعتراضات آبان‌ماه را «تحقیر و تنبیه مردم» از سوی رژیم به دلیل استفاده از حق اظهار نظر و تجمع صلح‌آمیز خواند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان عفو بین‌الملل: یک شرکت میانماری در قتل عام مسلمانان آراکان دست داشته است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار گزارش تازه درباره 'افت فاجعه‌بار' جمعیت حیات وحش - BBC News فارسیگروه حفاظت از محیط زیست 'دبلیو دبلیو اف' در گزارشی عمده می گوید که جمعیت حیات وحش جهان در مدتی کمتر از ۵۰ سال بیش از دو سوم کاهش پیدا کرده است. تانیا استیل مدیر عامل 'دبلیو دبلیو اف' می گوید حیات وحش با سوزاندن جنگل ها، صید بی رویه آبزیان و نابودی نواحی طبیعی 'درحال سقوط آزاد است.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا؛ روحانی: خواهش می‌کنم در زمینه بازگشایی شرایط ایران را با دیگر کشورها مقایسه نکنید - BBC News فارسیحسن روحانی رئیس جمهوری ایران آموزش حضوری را 'اولویت' دولت دانست اما گفت ما هیچ خانواده و دانش آموزی را اجبار نمی‌کنیم که حتما از طریق آموزش حضوری سال تحصیلی را بگذرانند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: یک شرکت اسرائیلی هدف حمله سایبری قرار گرفت- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimرویترز: حمله_سایبری به شرکت صهیونیستی یک شرکت اسرائیلی تولیدکننده تراشه‌های الکترونیکی اخیراً هدف حمله سایبری قرار گرفته و بر اثر این حمله مجبور به متوقف کردن بخشی از فعالیت‌های تولیدی خود شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سراسر ایران کارگاه بزرگ ریلی است/ اتصال دریای خزر به خلیج فارس تا پایان سالمعاون رئیس جمهور، با بیان اینکه هم اکنون سراسر ایران یک کارگاه ریلی است، گفت: وزارت راه و شهرسازی با قوت این پروژه ها را ادامه و گسترش می دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره شایعه «تصمیم دیگر درباره مدارس»اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش: اخیرا در خبرگزاری‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطالبی به نقل از وزیر آموزش‌و‌پرورش منتشر شده است مبنی بر اینکه «ممکن است هر لحظه تصمیم دیگری در مورد مدارس گرفته شود» که نادرست است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »