پمپئو در دیدار با ترودو بر تلاش آمریکا برای کمک به آزادی دو کانادایی بازداشتی در چین تاکید کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

🔺 پمپئو در دیدار با ترودو بر تلاش آمریکا برای کمک به آزادی دو کانادایی بازداشتی در چین تاکید کرد ⚡️مایک پمپئو گفت: «چین باید تعهداتی را که به جهان داده محترم بشمارد و انتظار ما نیز این است که آنها چنین کنند.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«احمدرضا جلالی» در کنار همسر خود «ویدا مهران‌نیا»

او به صدای آمریکا گفت که ظریف در گفتگو با وزیر امور خارجه سوئد ادعا کرده که آقای جلالی در ترور دانشمندان هسته‌ای دست داشته و اطلاعات آنها را در اختیار دولت اسرائیل قرار داده است. به گفته خانم مهران‌نیا، ادعاهای مطرح شده از سوی ظریف حقیقت ندارد و همچون گذشته که قربانیان دیگر در رابطه با ترور دانشمندان هسته‌ای در گذشته مجرم شناخته شده‌اند این بار نیز این اتهام گریبان احمدرضا را گرفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو در شورای امنیت: با لغو تحریم‌ها ایران غیرقابل کنترل می‌شودپمپئو: از زمانی که ایالات متحده از قصدش برای به صفر رساندن درآمدهای نفتی ایران سخن گفته است، آیت الله همه تلاش خود را معطوف راه اندازی کارزاری در موضوع دیپلماسی اخاذی کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خلیل‌زاد با طالبان در قطر دیدار می‌کندوزارت امور خارجه آمریکا از دیدار قریب الوقوع زلمی خلیل‌زاد با طالبان در قطر و افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار شاهزاده خالد بن سلمان با برخی از رهبران شورای انتقالی جنوب یمن در جدهروزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط روز چهارشنبه 21 اوت از ديدار شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: جامعه جهانی باید با ایران مقابله کندوزیر امور خارجه آمریکا طی سخنانی در نشست شورای امنیت تاکید کرد جامعه جهانی باید جلو تنش‌آفرینی‌های جدید ایران را بگیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش پمپئو برای تلطیف مشاجره با دانمارک بر سر گرینلند | DW | 22.08.2019واکنش منفی دانمارک به پیشنهاد دونالد ترامپ در مورد خرید گرینلند بر روابط دوستانه دو کشور سایه انداخته است. وزیر خارجه آمریکا در یک تماس تلفنی با همتای دانمارکی خود از نقش این کشور به عنوان متحد ایالات متحده تقدیر کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو در نشست شورای امنیت: آیت‌الله تمام تلاش خود را صرف «دیپلماسی اخاذی» کرده است♦️ پمپئو در نشست شورای امنیت: آیت‌الله تمام تلاش خود را صرف «دیپلماسی اخاذی» کرده است ⚡️ وزیر خارجه ایالات متحده گفت: «از زمانی که آمریکا اعلام کرد قصد دارد خرید نفت از ایران را به صفر برساند، آیت الله همه تلاش خود را صرف یک دیپلماسی اخاذی کرده است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »